Euroopa GP - 07.03.2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas tauno »

sa ajad ikka vist midagi segamini: auhinna saab mitte täpsem, vaid viimane
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Ma pole ise mänginud. Aga olen kuulnud mitmest eri versioonist.Seega tuleb usaldada kogenud mänguri juttu. :D
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas tauno »

mu arust seda küsiti maakilvas
Vilniuse Žalgiris
Sven

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Sven »

Tänan Eesti suguelu suurkuju ammendava selgituse eest!
Pisivigade kohta tuli mõte, et peaks arvestama pingutust, mida mängija on teinud, et niigi lähedale jõuda. Näiteks suutsin Vietnami kõrgeima mäe nimetuseks endast välja pigistada Fan Si TAN, mida 1 punktiga hinnati ja mille ma suuremate süümekateta vastu võtsin. Aga selle õmblusviisi kohta panin kirja esimese pähe tulnud Q-tähega sõna Quills. Lahke hindaja oli valmis punkti andma, aga palusin ise tal see maha võtta - ikka hoopis midagi muud. Et siis siin läks piir meie jaoks erinevalt. Ei anta vist spordipildikal ka punkti, kui pildil on Maureen Higa Maggi ja vastaja kirjutab Maris Mägi. Mis siin seletada, et perekonnanimi on peaaegu sama ja eesnime esitäht ka...
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Matis »

Vaatasin, et sporditõpratele nagu mulle oleks sport olnud paras soojendus, kuid teised blokid olid krõbedad.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas arko »

Annan teada, et sarnaselt kevadel peetud norralaste GP üritusega plaanivad sarnast võistlust ka inglased. Pikemas plaanis võiks sellest välja kujuneda üle-euroopaline sari, kus iga riik korraldab mõne osavõistluse. Inglise võistlus toimub 5. detsembril ehk samal päeval Sireli memoriaaliga. Kui teha Inglise küsimustega võistlus nt enne Sirelit, palju huvilisi oleks? Võib eeldada, et mäng tuleb muidugi krõbe.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Aare6631 »

Üksikmäng 240 küsimusega ehk Euroopa GP briti etapp on tulemas 5. detsembril. Mängu formaat on sama, mis oli kevadel Norra etapil (TTÜ-s 7. märtsil). Eestis viiakse mäng läbi Jüri kultuurikeskuses, algusega umbes kell 14, kohe pärast Aare Sireli memoriaali lõppu. Mõlema mängu täpsemad ajad selguvad veel.

Kuna küsimused tuleb lühikese aja jooksul tõlkida, siis nõuab see teatud väljaminekut ja seega ka osavõtutasu. Et veenduda, et tõlkimine tasub üldse ette võtta, paluks kõigil huvilistel registreeruda võimalikult kiiresti. Kuni 22. novembri õhtuni on osavõtutasu 150 kr., alates 23. novembrist oleks see juba 220.

Registreerimisele pääseb kilvalehe vasaku veeru menüüs lingi "Registreerimine" kaudu. Võib saata ka meili olander@neti.ee või arko@kilb.ee aadressile.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Kas see Eesti individuaalkarika arvestusse läheb?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Aare6631 »

Nii lühikese etteteatamisega ei saa üritust individuaalkarika arvestusse lisada. Kui kevadel peaks tulema GP Norra etapp, siis see läheb 9. etapina arvestusse küll. See on kirjas ka kilvakalendri alumisel real ning ükskikkilva lehel.

Küll aga on olemas idee, et hooaja lõpul võiks kokku võtta "euro-üksikmängude" tulemused ja selgitada siingi kohapunktide alusel parim. Seda sarja ei tahaks kohe esimesel aastal ametlikuks kuulutada (s.t. karikat ega auhindu välja jagada), aga kilvalehel võiks neile mängudele oma sektsioon tekkida ja parimate nimed üles panna küll. Arvestusse võiksid minna:
- juuni 2009 MM Tartus
- 5.12. Briti etapp Jüris
- Norra etapp kevadel 2010
- 6.3.2010 pildimäng
- Põhjamaade individuaal Turus mais 2010.
Arvesse läheks 5-st 4 tulemust. Kui keegi on mänginud 3 mängu ja ühel (või mõlemal) kahest ülejäänust olnud korraldajate poolel, siis korrutataks tema kohapunktid 4/3-ga.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

6.03 2010 pildimäng ka ei lähe tavaarvestusse või individuaalkarikal.lIIGA VÄIKE ETTETEATAMISAEG VÕI?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Sven »

polt kirjutas:6.03 2010 pildimäng ka ei lähe tavaarvestusse või individuaalkarikal.lIIGA VÄIKE ETTETEATAMISAEG VÕI?
Ma ei saa ausalt öeldes poldi küsimusest aru.
Pildimäng vist läheb ind. karika arvestusse.
Aga millal selgub, kas Norra GP tuleb ja karikaarvestusse ka läheb? Tahaks natuke plaane ette teha. Täiesti heas mõttes, ilma vingumiseta. Praegu on nii, nagu pikamaajooksjatel, et septembri keskel on Tallinna maraton. Ja siis peaks 2 nädala pärast olema Rahvajooks ehk maratoni Eesti meistrivõistlused...
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas arko »

Norralased ütlesid, et neil plaan teha kindasti on. Aga kuupäev pole paigas. Vihjati isegi, et võidakse olla paindlikud ehk võime oma soove daatumi osas saata.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas polt »

Ma ei saa lihtsalt aru. Kuboniirid ja Vändrad lähevad karikaarvestusse ja kvaliteetne euromäng ei sobi, sest etteteatamisaeg on liiga väike?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Sven »

Kas see on väga paha mõte, et Norra GP pidada samal päeval mingi muu mänguga. Siis on rohkem rahvast kohal. Siin-seal vahel on ju näiteks üksikmäng ja spordipaar järjest.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas Aare6631 »

Mina oleksin igati selle poolt, et kas see Briti mäng läheks karikaarvestusse. Kevadel Norra etapi puhul olid paraku vastuhääled ülekaalus, põhiargument oli just see, et hooaja keskel ei tohiks uusi etappe lisada. Teised argumendid (et ei tea, kas mäng tuleb kvaliteetne jms.) said minu arust Norra etapiga ümber lükatud. No teeme siis juhatuses kiire hääletuse, eks näeb siis.
Vasta