Euroopa GP - 07.03.2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Euroopa GP - 07.03.2009

Postitus Postitas arko »

Nüüd võib ametlikult välja kuulutada, et Pildikilva asemel toimub 7. märtsil esimene Euroopa GP etapp ehk Norra lahtised MV üksikmängus.
Mäng tuleb MM-stiilis (240 küsimust kuues teemas, aega kokku 90 minutit). Lisainfot leiab lehelt http://www.norgesquizforbund.no/index.p ... ion=NO2009. Küsimused tõlgitakse eesti keelde.

Eesti vooru viib läbi Aare Olander, tema täpsustab toimumiskoha, -aja ja osavõtumaksu suuruse. Viimane sõltub otseselt osalevate inimeste arvust, nii et palun hakake end registreerima, kas või siinsamas.

Viimaks, norralaste unistuses võiks välja kujuneda nn Euroopa GP sari, kus iga aktiivsem riik võtab enda korraldada ühe etapi. Nii et võiks hakata mõlgutama mõtteid järgmise aasta osas, kas mitte mõni meie üksikmäng samas formaadis teha ning rahvusvahelisena läbi viia.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kas üritus läheb Eesti individuaalkarika arvestusse? Kui mälugigant läheb siis peaks see mäng ka minema?
Isiklikult mina osaleks ilmselt ainult juhul kui see kuuluks karikaarvestussse.
Viimati muutis polt, 29.01.2009, 16:00, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

iga kell nõus, kui ikka enam-väehm normaalne mäng tulemas
Vilniuse Žalgiris
illar

Postitus Postitas illar »

Kui Arko poolt viidatud lingis http://www.norgesquizforbund.no/index.p ... ion=NO2009 olevate teemade parempoolset veergu vaadata tekib küsimus kas tegu on inglise-mänguga või rahvusvahelise mänguga :). Norway open eeldaks nagu talisporti jne... Aga ok see selleks, tglt oleks huvitav eelnevalt teada küll (et selle põhjal osavõttu otsustada) kas need teemad on lihtsalt kuskilt briti saidilt maha copitud või ongi tegemist puhtalt briti kultuurist lähtuva mänguga.
Rein Hiob

Postitus Postitas Rein Hiob »

Mul on ettepanek Eesti Mälumänguliidu juhatusele lülitada see mäng nii üksikmängu karika kui ka reitingu arvutamise mängude hulka. Või ei sobi hooaja keskel muudatusi teha?
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

aga miks peaks mäng, mis toimub esimest korda ja millest mitte keegi mitte midagi ei tea, saama kohe lülitatud igasugustesse arvestustesse?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

eks ta tõenäoliselt on nagu MM või põhjamaade MV - küsitakse palju välismaa asju. nii et kindlasti ei ole ta vändra karu või keila paari moodi, mis on aastatega kindlalt õigustanud oma kohta meie isamaa kilvakalendris
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mina olen küll mängutegijana kahe käega selle poolt, et see mäng individuaalkarika arvestusse läheks. Mängutegijana tunnen just mina, et saan mööda pükse-iga aasta saan aint neljal individuaalmängul käia juhul kui ise mängu teen.Seega eksimismaad ei ole. Ja Gigant ja Vändra pole just mängud, milliseid ma vabatahtlikult väisaks.
Sa Insu peaks samat meelt olema?! Teed ka iga aasta individuaali.Igatahes on selle mängu kvaliteet juba ette teada ja ka sarjakõlbulik peaks ta seega olema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas insu »

minul on savi mis arvestuses see mäng on, ja ma pole kindlasti selle mistahes sarja lülitamise vastu, küll aga tean päris kindlasti, et põhimõtteliselt ei saa ühegi asja kvaliteet teada olla enne, kui see asi on olnud

tõele au andes peaksin oleme enamvähem viimane või eelviimane, kes siin prääksub, sest minu korraldatav individuaal lülitati mõned aastad tagasi ka kariaksarja arvestusse enne esmakordset toimumist :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Nagu tõenäoliselt valdav enamus Eestis toimuvaid mänge....
Ei mäleta mina, et kellegile oleks mingi katsemäng enne tehtud.
Või oli Paide paarikas esimesel aastal karikasarjaväline-ei mäleta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Paide omaaegsest paarismängust

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

2005. a. detsembris toimunud Paide paarismäng oli karikasarjaväline küll. Mu meelest anti selle mängu toimumisest kõigepealt teada sama aasta oktoobri lõpul või novembri algul, igatahes Tallinnas 3.--4. novembril 2005 toimunud EM-il liikus selle Paide mängu kohta info. Mu meelest ei tahtnud siis keegi seda mängu Eesti paarismängu 2005/06. a. karikavõistluste sarja panna. Alates 2006/07. a. hooajast on Paide mäng paarismängu karikavõistluste sarjas.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Postitus Postitas margu »

Millises asulas väljakuulutet mäng saab aset leidma? Sellest sõltub osalemise otsus. Nojah, info, et sport sisaldab suurtes kogustes kaikaga pallitagumist ja pikliku palliga jooksmist tekitab hirmu.
Innocentius XVI

Postitus Postitas Innocentius XVI »

Mäng leiab kindlasti aset Tallinnas, täpsemat kohta pole veel otsinud, kuna esialgu ei oska arvata, kas on vaja ruumi 20, 50 või 80 võistlejale.

Kas seda mängu karikasarjas arvestada või mitte, pidas EML juhatus maili teel nõu. Napilt peale jäid stabiilsust pooldavad hääled, s.t. hooaja keskel karikakalendrit ei muudeta ja karikaarvestusse see mäng ei lähe. Kindlasti aga võiks seda arvesse võtta hooaja reitingutabelis. Küllap teeme üritusest ka rahvusvahelises võrdluses kokkuvõtte.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

kas hääletamine oli avalik või salajane :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

täitsa avalik :wink:
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Vasta