Vana foorum

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Teadmiseks selle foorumi külastajaile.
Reeglid on siin samad. nagu eelmiseski ehk siis oleks viisakas postitada oma nime all või, kui olete registreeritud varjunime all, siis märkida postituses ära ka oma pärisnimi.
Postitajate IP-aadressid on siingi näha ja seetõttu on eri varjunimede kasutamine kiiresti paljastatav. Lisaks toimib süsteem, mis lubab administraatoril IP numbri asemel näha serveri nime, ja aru saada, kust on postitus tehtud (näiteks okasroosike.harju.ee)
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Lisa: järjepideva ja aktiivse valenime(de) all esinemise korral võtab administraator endale õiguse vastav kasutaja ära bännida (juurdepääs keelata).
Antud juhul just nii hetk tagasi tegingi ip-aadressiga 195.80.118.60
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Harju mv IP. Sivadi?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Postitus Postitas Matis »

Ja kui pikaks ajaks bännimised kehtivad?
Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Hoiatusena esialgu 24 tundi, nii et kes iganes see ka oli, nüüd saab ta jälle lugeda ja postitada.
Korduvate rikkumiste korral on karistused pikemad
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Jaan Lomp

Sain vana foorumit kasutada

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Mul õnnestus vanasse foorumisse salvestada enda postitus, mis kõlab nii: "Täna (22. juulil 2006) sain miljonimänguga ühenduse ja vastasin telefoniküsimuse ära. Proovige!" Õige vastuse telefoniküsimusele (taheti teada Jõgeva maakonna lehte) andsin veidi enne kella 16.32. Arvan, et vana foorumi mälumaht täis ei ole, tahan teada, kes seda foorumit haldab (või kelle kontrolli all on vana foorumi haldamine).
Jaan Lomp

Number sama

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Miljonimängu telefoninumber on ikka 55500555.
Jaan Lomp

Tartu MV-test

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Kes oskab öelda, mis päeval on Tartu MV-te sissejuhatav koosolek? Etsi Rein helistas mulle ja küsis. Arvan, et koosolek peab olema 20. või 27. septembril. Küllap üks neist päevadest pandi kevadel paika, aga ei mäleta kumb. Et ma ei saa teemale "Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka" ligi (nupu juures on sõna "locked"), siis panin selle postituse siia.
Jaan Lomp

Lisa

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Tegelikult ma saan teemat "Tartu mäng ja need teised kohalikud mängud ka" lugeda, sinna postitada aga mitte (nupul on sõna "locked"), sellepärast panin eelmise ja panen ka käesoleva postituse siia.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Lukus on ta seepärast, et see oli üks teema, kuhu spämmijad sagedasti postitasid. Paistab, et nad postitavad ainult teatud teemadesse, seega aitab nende lukustamine neid mõneks ajaks eemal hoida. Aga käib ka probleemile alternatiivsete lahenduste otsimine, nii et see olukord ei kesta loodetavasti enam kaua.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Hallvatt »

Jaan Lomp, miks sa end kasutajaks ei registreeri?
Jaan Lomp

Hallvatile

Postitus Postitas Jaan Lomp »

Ei ole mul siia registreerimisega kiiret, kuigi olen sellele mõelnud. Registreerumise järel tuleks äkki Mnemomaratoni kaasa mängida, seda ma vist veel ei viitsi teha.
Muide, nüüd on rämpspostitaja(d) vana foorumi avastanud ja sinna neli kirja tekitanud. Vahepeal toitsin mina seda foorumit, aga kedagi ahistamata. Rämpsposti tõttu jäi mul uus vana foorumi rekord seekord püstitamata.
Kes tahab vanasse foorumisse minna, klikkigu lehel www.kilb.ee lingil Foorum ja uue lehe avanemise järel klõpsaku lingil Lehekülje külalisteraamat ja diskussioonikeskus. Võib minna ka Ülar Laugu toimetatud lehele www.zone.ee/ylar ja klikkida lingil Kilvafoorum. Ise kasutan peamiselt teist varianti, pean seda mugavamaks. Viimasel ajal pole vana foorum mõnikord avanenud.
Kasutaja avatar
erkal
Postitusi: 5641
Liitunud: 03.01.2005, 00:29
Kontakt:

Postitus Postitas erkal »

Kuule hr. Lomp lõpeta see vana foorumi jutt. Registreeri ennast siia ära ja hakka aktiivselt Mnemomaratoni mängima. Ega see niisama mööda külgi alla ei jookse, saad ju oma ajumahtu suurendada.
Ja kõigele lisaks ka REKORDEID purustada! Miks mitte olla Mnemokas enim küsimusi esitanud mälumees või enim vastanu.
:idea: Puhu Mnemokas elu sisse, pooled teemad seisavad. :wink:
Suletud