Otepää paar 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

illar

Re: Otepää paar 2009

Postitus Postitas illar »

Mäng tervikuna meeldis va mõned KKK küsimused. Gauss ja Humboldt, nagu Tauno juba mainis, seiklevad uuemal ajal tõepoolest igas teises mälumängus...
Aga tähelepanu tahaks juhtida gazpacho küsimuse pisut halva sõnastuse kohta. Küsimuses polnud kuidagi sõnastatud ega kommenteeritud ka juurde, millise täpsusastmega vastust saada tahetakse (et kas tahetakse teada, mis ta põhimõõteliselt on või mis seal sees on vms). Teadsime millega tegemist, vastasime "külm supp", pidades seda piisavaks. Küsija aga hindas vastust 1 punktiga, tahtes vastuses ilmselt näha sõna "tomati". Oleks see 1 punkt määravaks saanud, oleks kohapeal vaidlema hakanud, aga lõpptulemust arvestades ei pidanud vajalikuks. Aga teinekord võiks sellise vähe pikema vastusega küsimuste puhul üritada täpsemalt sõnastada (kuigi mul puudub ka hea pakkumine, kuidas seda konkreetsel juhul teha oleks saanud) mida 2 punkti saamiseks näha tahetakse.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Otepää paar 2009

Postitus Postitas Matis »

Otepää mäng oli täitsa korralik ehk otepäälik ehk üsna koduloo šnitti. Aga maakoha puhul on kolkapatriotism tervitatav. Minu lemmikud olid Güiza (ei vastanud küll ära), ebatsuuga, tatin. Samas oli minu meelest ka parajaid friigikaid. Massenet on ilmselt mälumängurile liiga kivikõva pähkel. Friik oli ka jakkolo. Aga endale uus asi ju arendab mind, nii et miks nuriseda.
Pisut nuriseks, et korduma kippuvaid küsimusi oli liialt palju - Pinter, Updike, Sabile, Pedeli ja ilmselt mõni veel. Aga samas, kerged punktid ei tee skoorile kunagi kahju.
Korraldus osa oli eeskujulik.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta