TÜMK ON SUURES HÄDAS

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas insu »

TÜMKil pole enam kodu. Mamman ehk Oldindianpubi läks masu käigus kinni. 3 nädala mängud on on ette planeerit + see et 9 (üheksa) aastat traditsiooni kipub kaduma käest. Kus? Mis? Kes saab aitab!

APPI
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas polt »

Huvitav. Kas sellel mammanil oli veel mingeid kohustusi teie ees peale selle et nad teile ruume pakuks.
Pärnus oleks lausa kolm kõrtsi huvitet et neil e tööpäeva õhtuks 40 50 inimest kohale tuua, kes õllekest ostaks ja ehk praadigi sööks. Isegi auhindu on omalt poolt pakut. Keegi peab lihtsalt ukse tagant ukse taha käima. Raudselt keegi võtaks teid oma tiiva alla.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas holte »

nuh, tegelikult - ma nüüd oma neli-viis aastat ei tea, aga kui me seal kunagi kõluga mängu
tegime sajandi alguse poole, ega osavõtjaid võis üle nelja- või isegi viiekümne olla
(võistkonna suurus oli lahtine), aga õlut osteti küll nirult ja praadi veel nirumalt.
Vägagi võis olla, et nii viiendad (ma'i julge öelda, et esimesed, aga ma tõesti õlut
lauas ei näinud - ei luuranud ka otseselt) õlled ostsid mängukorraldajad poolajal ja kas me
mängu lõpus veel ostsimegi... Vist mitte, ei tahtnud nii karskes seltskonnas joodikutena
näida..
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas polt »

No normaalne pubipidaja peaks ka pisku üle raskel ajal rõõmus olema.-Kui sul on valida tühja saali ja väikese käibe vahel ma valiks väikese käibe?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas insu »

ei tea mida holte plärab või misasju ta mäletab, aga see selleks. mäng on kord kahe nädala tagant ja ei suuda ka me korraga nii palju tarbida, et firma veepealhoida, ilmselt. kamm on ka selles, et rahvast on suht palju, no alla 60-70 inimese ja 13-14 laua (toolidest rääkimata) ei ole võimalik ja üldse ... meenub et holte meenutet ajal oli see õnnetu hooaeg, mil sai krambambuses oldud, kust meid lõpuks sisuliselt välja visati, sest neile idiootidele tundus, et nad keskenduvad kord kuus või nii korvpallimeeskonna ja nende sõprade teenidamisele (aga see on nende probleem) .. aga see oli seal sopiline koht ka ja ilmselt holte sattus lombi kõrvale istuma või midagi
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas holte »

krt, lompi ma mäletaks... a' Sina olid küll kohal, ja arko oli veel kah täitsa burš.
Seda tahtsin lihtsat öelda, et mingit erilist õlletarbimist küll ei olnud.
See on ka õige, et kõrvaltoas käis kõva Eesti-Andorra vutiülekanne :)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

See mäng oli TÜMK-is 2003. a. volbriõhtul. Mängisin ise ka, aga mängimise ajal holte mu mäletamist mööda polnud mu kõrval.
Viimati muutis Jaan_Lomp, 09.04.2009, 10:58, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas polt »

Lombi poole kodus saaks ju ka paar vooru ära pidada.Aga õlled tuleb ise kaasa võtta vist.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas Matis »

Kui asja pisut adekvaatsemalt valgustada, siis vähemalt Mammanis (Old Indiansis) oli mängu ajal käive täitsa olemas ja järjekorrad pikad. Aga, kui seal mälumänguväliselt käies, siis suure ruumi peale tuli 2-3 inimest. See näitab, et varem või hiljem oleks midagi pidand juhtuma. Ja see et me olime selle koha jaoks olulised näitab see, et me olime seal 2003.aastast alates ja mingit vastumeelsust meie vastu seal küll ei tundnud. Meie esimene kõrts Heller jäi TÜMKi kasvava populaarsuse all liiga väikseks ja Krambambuli ei tundnud just mõnus koht. Aga loodame kõikse paremat.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas aadu »

Ma olen Poldiga selles suhtes täiesti nõus, sest mul on Rakveres igal aastal mitu kosilast, et tule ja tee mäng minu juures. Ehk lähekski, aga kellelgi pole paraku piisavalt suurt ruumi pakkuda...
Aga õlut antakse niikuinii soodushinnaga ja tavaliselt ikka auhinda kah kevaditi.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Ants Siim

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas Ants Siim »

Tervist, minu ja co koraldada on järgmine TÜMK-i mäng. Palun andke siia teada, kui reaalseid ettepanekuid järgmise mängu tomumiskoha osas on tulnud. Paar suuremat kohta, kus asi võiks toimuda, on Big Ben ja Püssirohukelder, pole ise asju uurinud ja kas keegi üldse tegeleb sellega aktiivselt? 22. aprilliks võiks katus pea kohal olla, kuuse all läheks vist korraldamine raskeks.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas insu »

Läheme Priiduga esmaspäeval Big Beni läbirääkimistele, siis annan teada, mis sai.
Kasutaja avatar
kj
Postitusi: 96
Liitunud: 18.01.2009, 13:01
Asukoht: Tallinn

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas kj »

Avarad ruumid olla ka Ristiisa Pubil (Küüni tn). Paraku ise pole seal kunagi käinud ja täpsemalt ei tea...
http://www.ristiisapubi.ee/sisu.htm
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas insu »

Armas rahvas!

22. aprilli mäng toimub ÜLIKOOLI KOHVIKUS. Ülikooli 20 (peahoone kõrval), teisel korrusel.
Seal on rohkelt väiksemaid ja 2 suuremat saali, meile reserveeriti 22. aprilliks neist üks (vist oli selle nimi Kaminasaal) ehk see, mis on trepist üles tulles vasakule (?), igatahes mitte see, mis jääb otse ja kuhu pääseb baariletist möödudes. Edaspidi (kui jääme seal käima) saab meie põhisaaliks nimelt viimatimainitud saal. Mõned aastad tagasi meil oli seal paar mängu, aga ei mäleta, miks sealt ära sai tuldud.
Ruumi on seal kindlasti vähem, kui oli Mammanis, aga laudu võib-olla isegi tiba rohkem ja neid pidi olema võimalik teistest saalidest juurde tuua, sama värk toolidega. Mõistagi tuleb arvestada võimalusega, et läheb väga kitsaks, aga see on parim, mis praegu silmapiiril.

Big Ben pakkus meile oma teist korrust, kus on (pärast lahtitõstmist) 12 lauda ja toole umbes 50 inimesele. Pakuti samuti, et neid saab alt juurde tasside, aga see on üpris tülikas ja seal pole lihtsalt põrandaruumi, kuhu neid panna. Igatahes on seal vähem ruumi, kui ülikooli kohvikus ja pime pealegi.
Ülikooli raamatukogu kohvikus (mis ruumi suuruse ja toolide-laudade mõttes hästi sobiks) oli jutt umbes selline, et nemad pole vastu, aga enne tuleb kokkulepe saavutada raamatukogu administratsiooniga, kellele aga eriti ei meeldivat, et kohvik kinni reserveeritakse. Pealegi pannakse see tavaliselt kell 19 kinni.
Muude suuremate saalidega kõrtsidega kesklinna kandis (Püss, Ristiisa) on see jama, et nemad ei reserveeri või kui, siis raha eest. Ristiisa kohta kinnitati seda Big Benis (neid haldab sama firma).
Niisiis jäi Ülikooli Kohvikuga, kus muusjas oli müügisekretär väga meeldiv noor neiu, kellega suheldes jäi mulle mulje, et nemad võõrustavad meid hea meelega, taoline jutt, et 22. aprilli mängu võtame mõlemapoolselt kui proovimängu, misjärel paistab kas meile sobib või kas nemad on nõus edaspidise partnerlusega. Nad ootavad meilt muidugi käivet, aga ses osas ma kinnitasin, et mingeid garantiisid lubada ei saa. Samas on selge, et kui keegi midagi ei osta, siis meie koostöö katkeb.
Tehnilisi võimalusi (nagu Mammanis) seal ei ole, ega ole ka teistes kohtades, kus sai käidud, st vähemalt esialgu ei saa kindlasti arvestada seina peale pildi näitamisega, näiteks.

Kogu eelnev ei tähenda seda, et uute kohtade otsimine oleks kuulutet lõppenuks. Sellega tuleb edasi tegeleda, sest ideaalne lahendus (eelkõige väiksuse tõttu) ei ole Ülikooli kohvik kindlasti mitte. Kui aga lähematel päevadel geniaalseid ideid ei tule, siis kohtume järgmise nädala kolmapäeval Ülikooli 20.

Indrek
Viimati muutis insu, 13.04.2009, 21:06, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: TÜMK ON SUURES HÄDAS

Postitus Postitas insu »

Hindu mul läks meelest vaadata (pidin niigi igal pool kus ma käisin hea tahte märgina kohvi lürpima ja lõpuks läks süda pahaks), aga kodulehe järgi on õlu 35 eeku. Kallim muidugi kõvasti kui Mammanis, aga mitte kallim, kui teistes väisatud kohtades. Vt: http://www.kohvik.ut.ee/menyy.php

Ruumide pildid ka nähtaval: http://www.kohvik.ut.ee/pildid.php?id=maja
Kaminasaalis ametlikult 42 kohta ja Rõdusaalis (kus mängud saavad esialgse kokkuleppe kohaselt olema 6. ja 20. mail) 47. See tundub kole vähe, aga tegelikult mahub ilmselt kõvasti rohkem.

Ega enne muidugi ei saagi mingit muljet, kui mäng juba käib, eks siis nähe ole ...
Vasta