JUUBELIMÄNG

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Alustan siin foorumis registreerumist Eesti Paarismängu mv ehk 90 juubeli mängule. Üritus toimub 16.mail Jüri kultuurimajas ja algab kohe peale Spordimängu lõppu. Ühtlasi on tegu 2008/09 mälumänguhooaja lõpuüritusega ja sellega seoses on kavas väikeseid üllatusi.
Esitatakse 90 küsimust . Küsimused tulevad 15nes 6 küsimuselises plokis ja temaatilisi plokke ei ole. Küsimused koostasid juubilarid Allik ja Nurmla. Kingitusküsimustega juubilaridele esineb Andres Pulver.
Mäng on küsijate nägu.
Osavõtumaks on 150.- paarilt.
Kohapeal töötab baar!
Kes tulla tahavad pange nimi kirja. Kohapeal registreeruda soovijad pevad arvestama 200.- osavõtumaksuga ja kohtafega tagumistes ridades.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas insu »

Loodetavasti pannakse paarismängu jaoks mingi algusaeg ka ikka paika nende jaoks, kas spordimängu mängida ei taha?

Indrek Paavle ja Jaan Pärn registreeruvad ühtlasi
kalmer

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas kalmer »

Marek Kuub ja Kalmer Männik ka osalevad.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Kindlasti paneme alguskellaja mõne päeva jooksul paika. Kas saab see olema kell 13,30 või kell 14.00 selgub üsna pea. Spordimäng alagas vist kell 11?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas illar »

Spordimäng (mille kohta üritaks ka lähipäevil registreerimise avada) algab 11 eelnevate kokkulepete kohaselt, kuna kaugema kandi mehed kuuldavasti päris enne kukelaulu ärgata ei soovi.
Ma arvan, et puhtale mänguajale läheb tsipa üle 2 tunni. Sinna juurde siis veel vaheaeg+autasustamine. Kuna aga peale mängu autasustamist toimub minu arusaamist mööda veel sarja üldkokkuvõttes auhindade jagamine ja paarismängul osalevad spordikilvarid tahavad ilmselt vahepeal ka rahulikult keha kinnitada, siis alustamine enne kui 14.00 oleks ilmselt problemaatiline?

Ühtlasi liiguksid Illar Tõnisson-Henri Kaarma kahe mängu vaheajal küsijate ridadest vastajate omasse.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Juubelimäng algab seega kell 14.00. Hilinejad on ise lollid, laisad ja lohakad! Force majeure korral helistage mulle 538 70 669, Samal numbril saavad helistada need, kes kirjutada ei oska aga tahavad registreeruda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

1.Naarits-Raivet
2. Tõnisson-Kaarma
3.Männik-Kuub
4.Paavle-Pärn
5.Song-Song
6.Vellamaa-Tang
7.Jairus-Jairus
8.Koit-Tarvis
9.Ehala-Ammas
10.Leibovitz-Katzmann
11.Sagen-Laumets
12.Niglas-Kukk
13.Loide -Tõnso
14.Lasn-Õunpuu
15.Talve-Kask
16.Pahtma-Särgava
Viimati muutis polt, 07.05.2009, 15:20, muudetud 9 korda kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Matis »

Ma registreerin siis ka paari Matis Song-Urmas Song kõbusate seeniorite mängule
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Sven

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Sven »

Kas sellest on varem ka kusagil juttu olnud, et 16damal on 2 mängu? Tõenäoliselt olen ise süüdi, spordimängus ma ei osale ja ei ole taibanud sellele tähelepanu pöörata. Olin arvestanud sellega, et on paarismäng, mille järel jõuan kenasti õhtuse Riia bussi peale (17. on Riia maraton). Kui mänge ära vahetada ei õnnestu, on soovijatel meeldiv võimalus osaleda paarismängu EMV-l koos Peeter Kuboga.
Sven

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Sven »

Kalendris ei ole 16. mail mingit Jüri spordimängu...
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Spordimängust on ikka juba jaanuarikuust saati juttu olnud ma arvan. Riiqa bussi peale peaks sa ju nii ehk naa jõudma. See Riia buss mis öösel kusagil 1 paiku Pärnus peatub ja Lennujaamani sõidab Riias Selle peale jõuab igatahes. Mäng on kella 18 hiljemalt läbi pluss tunnike suminat seega kell 20.00 oled sa igatahes Tallinnas ja bussini ka veel paar tundi aega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Sven »

Proovi sama valemiga mõnele mälumängule tulla ja vaata, kuidas tulemus on. Buss jõuab Riiga mingi 5 paiku, siis mõni tund spordikotil pikutamist, 9.30 start. Läheb liiga ekstreemseks. Helistan õhtul Kubole ja ütlen, et ta on vaba.
Külaline

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Külaline »

Vellama Tang osalevad ka paarismängus ja Vellama spordimängus
Kasutaja avatar
kj
Postitusi: 96
Liitunud: 18.01.2009, 13:01
Asukoht: Tallinn

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas kj »

Kadi Jairus - Tanel Jairus paluks ka kirja panna
Külaline

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Külaline »

Aksor Koit - Urmas Tarvis osalevad.
Vasta