JUUBELIMÄNG

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas tauno »

oioi, 36 p 180st? mis imemäng see küll tuleb...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

No enamus vastuseid olid -ei tea , ei ole aimugi, -Mõned ei mäleta ja ei tule meelde olid ka aga ma ei saanud nende eest punkte anda-samuti juhtudel kus pakuti õigesti tähtede arv vastuses või esimene täht. No ma usun et 50% tulemuse oleks Arko koos normaalse paarilisega ikka saanud.Põhimõtteliselt need 36 punkti tulid asjade eest mida Arko une pealt teadis. See on korralik tulemus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Henry IX »

Kui Arko ikka ei teadnud ja te tegite kindlaks, et ta tõepoolest ei teadnud, siis pidi see olema õige vastus.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
jajah

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas jajah »

just "ei tea"´de eest need 36p kokku tiksusidki vist :)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas holte »

Polt, ebaviisakas on teist inimest une pealt mälu mängima panna.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas punukana »

Ei ole midagi, juba varajased sürrealistlikud luuletajad kasutasid laialdaselt samalaadset nn automaatkirjutamise põhimõtet :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Need juubelimängul osalejad , kes ei taha une pealt mängida võivad kasutada spordimängu poolt pakutavat äratusteenust!Ei olnd vist väga kallis ka?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Soovin ka juubelimängul mängida. Kaaslane veel puudub. Ootan pakkumisi. Helistage või kirjutage telefonile 55905401, pärast kella 9 juubelipäeva hommikul ma enam foorumis pole.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

uudishimulikele! Eesti meistrid on Heino Raivet-Tiit Naarits, kes viimase plokiga said kätte kaua aega juhtinud Põder-Vahteri, tänu sellele, et nood tõmbasid ühe õige vastuse maha. Pronks läks Maiste -Poomile.
4.koht Salis-Heinaste. 5.-6-olid vist Tõnisson-Kaarma ja Räli-Kerves.
Illar Tõnisson sa suutsid selle tabeli faili niimoodi salvestada , et minu mälupulgal seda ei ole. Seega kui see su arvutis veel alles on edasta see palun mulle ja Aare Olanderile, muidu on pehmelt öeldes perse majas.
allik@kilb.ee ja olander@neti.ee siis vastavalt.

Tänud kõigile osalejaile!
EmEmmil näeme, raisk!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Päris perse ei ole, lõputabeli tähtsaim osa kohtadega 1-26 ning küsimuste 73-88 punktidega on juhuslikult jäänud ühele digipildile. Selle jpg-faili saab alla laadida siit: http://kilb.yhistransport.eu/index.php/ ... info&id=14
Ehk saab ka täieliku tabeli kätte, siis saab seda nii vanal kui uuel kilvalehel vaadata.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Mul on vastustelehed kõik alles -seega perset on ainult niipalju, et ma pean kõik sel juhul uuesti ükshaaval sisse toksima.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Tabel on taastatud ja edastatud.
Rõõm tõdeda et juubelimäng on olnud kõigile osalejaile ühtmoodi kurnav.Keegi pole võtnud isegi vaevaks kommenteerida. Mäng oli raske-taotluslikult! Väga põneva lõpuga-oodatult ja uute Eesti meistritega -üllatuslikult!
Lühikokkuvõte asjast- Nulliringe 4 Los Angeles Sol-keegi ei saanud isegi riigiga pihta, mis on hämmastav(arvestades spordispetside suurt kontsentratsiooni saalis), Sipadani saar, hakama püksid(mõneti eeldatavad nullikad) ja minu meelehärmiks ka Delmarwa(tõenäoliselt oleksin pidanud ära mainima küsimuses et tegu akronüümiga.)
Soolod-mängu suurim üllatus minu jaoks-Sangaste parkmets (Männik-Kuub), ma ise poleks midagi muud vastata osanud. Viterbi(Räli-Kerves), Aafrika riigipead(Salis-Heinaste), paljud keerlesid nagu kassid ümber palava pudru aga ei suutnud õiget vastust ikkagi anda. Misericordia(Replik-Kubo), Pirani laht(Bahovski -Salme),Palju pakutud Kotor asub teisel pool neeme ja veidi eemal. Ainsad iluuisutamissõbrad on Kubo-Replik, kes teadsid seda ilusat Dvoraki laulu. Peab ära mainima ka Paari Lomp-Eco , kes julgesid ainsatena kirjutada Ferdinandi taha õige numbri ja said ainsana täisvastuse eest 2 punkti.Ja paari Jairus-Jairus,kes teadsid ainsatena korrektselt Inglise vindi ametlikku nime.
Viimane ja ootamatult kõige raskem plokk tõi kolm soolot-feenid-(Maiste -Poom), Diablo Cody(Ainsoo-Kund) ja Jaime Pressly (Jairus-Jairus)

Täistabamusele kõige lähemal olid kolmandas plokis paar Ehala-ammas , kes said 10 punkti. Nulliringe oli arvukalt.Hilisemad võitjad alustasid näiteks nulliringiga.
Esikoha otsustas see et Põder _Vahter tõmbasid maha Butch Cassidy ja Sundance kidi ning kirjutasid selle asemele midagi muud(millest ma arugi ei saanud)Mul tekkis korraks isegi kahtlus, et tegu on mingi kihleveokontori tarvis ette nähtud pettusega. :lol: !
Hilisem esinelik sai kokku tabelis peale 11.plokki ja nii nad seal koos püsisid ilma eriliste vahedeta. Kuni viimases plokis siis liider muutus.Viimase ploki 6 punktiga tõusid esikuuikusse tagasi Tõnisson -Kaarma, kes olid vahepeal esikümnestki kaugel väljas.
Ei mul oli huvitav!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

See Ferdinand I oli ülikoolis õpitud uusaja ajaloo kursuses, mille olen läbi teinud.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Tähtis teade. Kui paaril Lomp-Eco ka oli mingil hetkel vanaadiumi eest, mida nad ei vastanud-(nad vastasid vismut)-kaks punkti tabelis-siis hetkel on kontrollitud tabelis selle asjaga kõik korras.Seega protestide esitamine ei ole mingil kujul enam vajalik.Ei kirjalikult, suuliselt ega visuaalselt , ei mulle, Nurmlale ega Pulverile.
Omalt poolt julgen lubada, et võtan koheselt tagasi kõik Jaan Lombile antud punktid, millised on antud ebaõiglaselt.Ükstaskõik kunas ta need ka saanud on.

Aamen!
Allah Akbar!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Sven »

Kas keegi, kes itinduses osavam, oskab seletada, miks netis ei saa küsimusi-vastuseid korralikult vaadata? Näiteks Juubelikilva osad küsimused on nagu markeriga üle tõmmatud ja vastuseid ei näe üldse (ainult mustad ristkülikud). Tundub, et ühel pildil on Vampira, aga küsimust ei ole võimalik lugeda...
Vasta