JUUBELIMÄNG

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Sven

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Sven »

Nüüd tulid vastused välja- täielik müstika... Kas see on mingi kohalikust võrgust tulenev probleem (olen TTÜs)?
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Õhkkond saalis oli pidulik, aga mäng ise kuigi mõnus ei olnud. Kolmandik vastustest olid sellised, mida pole varem kuulnud ega kuule vast ka tulevikus. Oma viga ka, kui relvad, vangimajad, kaskadöörid, plahvatused ja muu säärane ei huvita, rääkimata 88. või 90. küsimuses küsitud tegelastest. Kokkuvõttes tuli Euroopa mängudest üsna tuttav lootusetu tunne peale.

Kohatine pedantsus punktide panekul teitas kah nõutust. Kui teil on üksainus vastus "Aafrika riigipead", siis vastus "riigipead" oleks ju punkti ikka väärt? Ja kui Ferdinand II eest antakse 0 punkti põhjendusega, et see oli hoopis teine isik, siis seda isikut - Austria keisrit Ferdinand II - pole üldse olemas.

Võimalikest punktidest saadi kokku 24,9%. Tahaks loota, et ülalnimetatud taotlus "Mäng oli raske-taotluslikult!" ei ole nakkav...
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas arko »

Huvitav, minul jälle mängu läbi mängides seda tunnet küll ei olnud, et "seda ma ei tea, ega tahagi teada". Ja pea kõik küsimused on mu meelest küll sellised, mida varem või hiljem kusagil jälle kohata võib (kuigi muidugi eelkõige "lootusetus" Euroopas). Eks sellised asjad ole alati maitse asi, kuid need küsimused meeldisid mulle rohkem kui nt viimase üksikmängu MV omad (kuigi võrdselt kehvasti oleksin mõlemas esinenud).
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas tauno »

meil euromängu tunnet nagu ei olnud, seal on ikka pisut teine ülesehitus. pidevalt oli tunne, et millal siis mõni sobiv plokk tuleb, aga ei tulnudki. äärmiselt ebasobivad küsimused, vana rasva pealt midagi õnnestus kuidagi ära kobistada. tundus siiski jupi parem kui individuaal, aga näiteks 3 relvaküsimust oli küll liiast ja mõni kirjandusküsimus oleks võinud kah olla (oli vaid üks 100-aastane luuletaja, keda trükitakse 200-eksemplarises tiraažis ja üks sopakirjanik). nohjah, mis seal ikka.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Matis »

Minu arust polnud mängul häda midagi. Muidugi mina ja isa mängimegi kõige paremini raske raskusastme küsimusi. Mängus oli ainult üks ilmselgelt lihtne küsimus saalile (Willendorfi Veenus) ja üks täiesti kaheldava väärtusega küsimus - Jaime Pressly. Jaan kas su tissitabelis on tuntud naised otsa saanud? :) Vähemalt Eestis tuntud. Pressly oleks vajanud pisut rohkem infi
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

See pressly lisainf poleks teile sittagi andnud-kes tibisid teab see teab.Viimased viis aastat on ta figureerinud igasugustes ilusate nimekirjades esiotsas-tuntuim roll ongi seesama seriaaliroll.
Enne mängu sai korduvalt rõhutatud, et mäng on tegijate nägu.
Kes on vähegi mu mängudel käinud need teavad kohustuslikku repertuaari-tibid(tissidega), relvad, Läti, korvpall, teatav muusikamaitse. Nurmla puhul võis eeldada näiteks et käsipallurit küsime.Üheski mängus ei antaks Vale numbriga kunni eest punktigi. Ehk oleks võinud anda lihtsalt Ferdinandi eest kaks aga kuna kõik va Lomp said 1 siis poleks ju vahet.Kõiki mängijaid koheldi võrdselt.
Willendorfi veenus nüüd lihtne küsimus küll ei olnud-minu hämminguks ikka tugevalt alla poole, kogus kokku 25 punkti.
Lihtsamad küsimused olid Hathaway, pengö, Suurupi,Iguumenja, Samusenko,Vishegrad, Marfin pank, Hundertwasser, Perry-said ole 30 punkti. Kõige lihtsam oli Tele 2 reklaamseriaal mis kogus 41 punkti.
Puhas kirjandusküsimus oli ka Diablo Cody, ja ka misericordiat loeks ma poolenisti kirjanduseks kindlasti.Kes on "Ristirüütleid " lugenud see ikka peaks teadma. Samuti oli ju Anne Hathaway poolenisti kirjandusküsimus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Rein Hiob

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Rein Hiob »

Kõigepealt mitteosalenuna õnnitlused juubilaridele!
Teeks märkuse lõpptulemuste tabeli kohta. Selle väljastajad ei tohiks olla nii laisad, et ei kirjuta võistlejate eesnimesid. Näiteks selles tabelis on kolm Kukke, kaks Kaske ja Männikut, lisaks peab mõistatama kas on Erkki või Andres Bahovski. Ja mida teha Lombi paarimehe Ecoga? Ma loodan, et tean kõiki eesnimesid, aga kas asja segaseks ajamine on taotluslik?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas tauno »

Eco eesnimi oli minu mäletamist mööda Einar
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Kaspar Kask oli Olanderiga. Vallo-Talvega. Kuked Urmas ja Kaisa moodustasid paari. Niglase Kukk oli naissoost ja igati veetlev naisterahvas aga mul polnud aega lähemalt tutvuda ja eesnime küsida.(kahjuks) Eco eesnimi on Umberto!
Bahovski oli minu mäletamist mööda ikka see teenekas Bahovski st Erki. Männik Rait on Priit Narusk-Bergi paariline ja Kalmer Männik eelistab oma vaba aega veeta Holte seltskonnas. Holte on Marek Kuub.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Matis »

Reinule! Eco on Lombi alter ego ja derivatsioon!
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Innocentius XIV »

polt kirjutas:Üheski mängus ei antaks Vale numbriga kunni eest punktigi. Ehk oleks võinud anda lihtsalt Ferdinandi eest kaks aga kuna kõik va Lomp said 1 siis poleks ju vahet.Kõiki mängijaid koheldi võrdselt.
Mina olen küll andnud, kui õigeid vastuseid on piisavalt vähe. Üks laupäevaseid medaliste on isegi Louis XIV eest kuldmuna (ja 1 punkti) saanud, kui õige oli Louis XV - sest teised pakkusid naisterahvaid. Samuti on vist Jaan Loide saanud punkti paavst Leo XII eest (õige oli Leo XIII).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Sisuliselt ei muuda see ju midagi kui ma neile u viiele paarile 2 punkti annan kes Ferdinand vastasid 1 punkti asemel.Ja olen ise mängudel saanud vale numbri ja õige nimega alati nulli. Ning pooldan sellist liini.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas polt »

Tahtsin veel lisada, et minu jaoks oli juubelimängu meeldiv üllatus paar Jairus -Jairus.Mulle täiesti tundmatute tegijatena saavutasid nad koha esimeses pooles ning vastasid õigesti just paljudele rasketele küsimustele -tegid ka vist kaks soolot. Kui veel kogemustega hangitav teadmiste baaskiht tekib, siis on tegu tulevikutegijatega.Väga tubli esinemine.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Tahtsin veel lisada, et minu jaoks oli juubelimängu meeldiv üllatus paar Jairus -Jairus.Mulle täiesti tundmatute tegijatena saavutasid nad koha esimeses pooles ning vastasid õigesti just paljudele rasketele küsimustele -tegid ka vist kaks soolot. Kui veel kogemustega hangitav teadmiste baaskiht tekib, siis on tegu tulevikutegijatega.Väga tubli esinemine.
TÜMKi koolkond. Jairused käivad MÖH?i nime all sisuliselt 2-3 TÜMKi mängudes ja on jõudnud ka poodiumile. Ning Tanel Jairus on osalenud edukalt ka TÜMKi indi mängudes. See on tõesti hea kui uut verd tuleb :D
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: JUUBELIMÄNG

Postitus Postitas illar »

Lisaks Kuznetsovale oli Jüri spordi- ja tavamängu vahel üks seos veel. Nimelt lõppes spordimäng Everlasti töötlusega Johnny Cashi loost "Folsom Prison Blues". Õnneks ei olnud mahti seal spordimängus loo nime kommenteerima hakata :)
Vasta