Jüri Spordimäng 2009

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Jüri Spordimäng 2009

Postitus Postitas punukana »

Ahah, ma ka testisin seda mängu eelnevalt enda peal ja oleks tahtnud pärast seda kah mängima tulla, aga Illar oli ihne ja ütles, et teist korda enam ei saa :(
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jüri Spordimäng 2009

Postitus Postitas polt »

Kaksw värvi kirjas oleks nuilli saanud ma eeldan?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Jüri Spordimäng 2009

Postitus Postitas illar »

Kaks värvi olid kirjutanud mõned sellised, kes kindlalt teadsid (et mis 6 ja mis 5 punkti) ja Song, kes manipuleeris :) kirjutades "sinine, roheline". Küsisin talt endalt, mis ma nüüd tegema pean ja ta ütles, et pane null. Nii saigi tehtud.
Muuseas on vahepeal vastuselehed üles leitud. "Rinkpalli" polnud keegi muu peale Alliku vastuseks kirjutanud, ülejäänud olid kas ringette või hoopis midagi muud. Lisaks tuvastasin, et Hiina korvpalli küsimusele oli populaarseim vastus hoopiski Filipiinid, mille korvpallist ma pole midagi kuulnud. Parima huumorvastuse kandidaat on aga minu arvates mälumängur, kes oli Richard Burnsi küsimusele vastuseks pannud Beavis.
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Jüri Spordimäng 2009

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Mäng ja tabel ja hooaja lõppseis on mõlemal kilvalehel üleval.
Juubeli-paarismängu küsimusi ja vastuseid saab ka vaadata, samuti näeb pildi pealt mängu lõppseisu. Karikasarja arvestusega läheb veel natuke aega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jüri Spordimäng 2009

Postitus Postitas polt »

Siinsamas foorumis oli kunagi arutelu rinkpalli teemal st maratonis. See on lihtsalteestindus asjast veel vene aegne.
Juubelimängu tabel on taastatud ja saadetakse tänase päeva jooksul ära.Mingeid olulisi muudatusi liidergrupi osas ei toimunud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta