Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas pnberg »

Kas juubelimängu ajal täidetud ankeetidest mingi kokkuvõte ka avaldatakse? Minul ühe mängu küsijana oleks küll huvitav teada saada, mis arvamusi seal avaldati. Kilvafoorumis keskenduti Paide mängu järelkajades miskipärast viski kangusele.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas tauno »

kangusele? kas pakuti lausa cask strength editionit?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas pnberg »

Pigem olevat lahja olnud ja kahtlustati, et on vuffel
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas holte »

noh, viskide kangus on laias tuuris üks,
mulasime laphroaigi suitsususe teemal -
see on maitseomadus ja pole nagu kangusega
seotud.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas pnberg »

Vahet pole,enivei pole see selle teema jutt.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas tauno »

pärast hooaja lõppu just paras jutt :lol:
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas polt »

Neist ankeetidest oluliselt pädevamalt ja kiiremini saab kui kirjutame siia teemasse lihtsalt.

Hooaja parim mäng


Hooaja viletsaim mäng


Hooaja parim mängujuht


Hooaja parim kilvar


Hooaja suurim üllatus


Hooaja parim viski


Ma arvan, et Tauno suudaks netiküsitluses parimateks ja halvimateks valituile ka mingi raamatu orgunnida et asjal jumet oleks.
Lähen oma eelistusi välja mõtlema.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas pnberg »

No kui asi juba mölaks läks, siis ei saa ma nüüd aru, kas meie mängu puhul kõlbaski aint napsust rääkida või piisab väikesest napsust ja kõik muu ununeb? :D

Aga mind tegelikult ka huvitab, kas keegi neid ankeete üldse täitis ja kui täitis, siis mida seal vastati.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas polt »

Sivadit ei olnud- Vastasel korral oleks vastustega olnud kõik selge. Parimad mängud Keila paarikas ja Maakilb. Ülejäänud mängud sellised käib kah variant ja Paikuse pildikas saast! :D
Need kes siin aktiivselt sõna võtavad võiks aga minu arvates vabalt netis minu pakut versiooni täita.
Ja Paide paarikas oli sel aastal igatahes küsimuste poolest parem kui kunagi enne!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Innocentius XIV
Postitusi: 50
Liitunud: 15.02.2005, 22:58

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas Innocentius XIV »

Seni on laekunud 4 ankeeti. Täna hommikust alates saab seda ankeeti alla laadida vanalt kilvalehelt, täna õhtust alates ka uuelt. Olge lahked ja avaldage arvamust! Laadige oma arvutisse, täitke ära ja saatke mailiga Indrek Salisele. Ja ehk tuleb mõni paberile trükitud ankeet juhatuse liikmetele tagasi 6. juunil Tartus MMi ajal. Enne seda pole vast õige mingeid kokkuvõtteid teha.
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas pnberg »

Täiesti nõus, et nelja ankeedi põhjal järeldusi teha on enam kui kahtlane. Ehk osutub internet ja selle pakutav anonüümsus populaarsemaks. Vastasel juhul on küll kahju, kui enamikul mängijatest puudub oma arvamus või julgus selle avaldamiseks.

Aga poldi ankeedist :
Hooaja parim mäng : toimumise järjekorras - Sportneti spordiindividuaal, Viljandi üksikmäng ja võistkondlikud eestikad.

Hooaja viletsaim mäng - osaletud üle-riigilistest mängudest Rapla (liiga palju segadusi) või Räpina (venis väga pikalt)

Hooaja parim mängujuht - Indrek Paavle.

Hooaja parim kilvar - stabiilseimad tipus on ilmselt Tauno Vahter ja Indrek Salis

Hooaja suurim üllatus - Arvo Kreegipuu jõuline esiletõus. Huvitav, kas hilisem Eesti ind. meister ei leidnud endale võistkondlikeks meeskonda või ei sobinud mängu aeg?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas tauno »

no ma tänan, aga see on muidugi natuke jama, sest näiteks Ove on märksa stabiilsem ja mina teatud mängudel nagu Vändra ei käi, sest mis selle 10, 12.vms koha pärast ikka kohale ronida. näiteks emv individuaalil ma poleks mingil juhul 10 hulgas olnud. kreegipuu tulemused pole eriti üllatavad, tegu oli lihtsalt talle väga sobivate mängudega ja neis teemades on ta tugev.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas polt »

Jah Kreegipuu Eesti meistri tiitel ei saanud mingil juhul olla üllatus kui ta oli enne Tartu individuaali võitnud-vot see oli üllatus!
Tegelikult selle hooaja meeldivam pool-jõuliselt tuli absioluutsesse tippu Illar Tõnisson ja muidugi vastavalt ka paar Kaarma-Tõnisson.Eks nad/ta oli(d) ka enne seal serva peal aga nüüd panid jala tugevalt ja stabiilselt maha.
TÜMKi nn koolkonna nii mängijate kui tegijate ilusad esitused.(Jairused, Naruskberg-Männik jpt olen TÜMki kilvalehe innukas fänn-kui mul oleks võimalik Tartusse kolida ma teeks seda just kohaliku mäluelu pärast)
Treffneri kõrgeklassiline koolimäng ja selle õiglased viljad telefarsis. Kui väga hästi läheb saan ikka ka 10-15 aasta pärast veel kellegiga mälu mängida.
Need mängud kus mina kohal käisin, olid kõik ilusasti korraldatud nii tehnilise kui sisulise poole pealt(ma ei käsitle selles postituses maakilba)
Hooaja ebaõnnestunuim kilvaüritus oli vaieldamatult koolinoorte telemäng -mis oli kohati täielik teleaja ja euroraha raiskamine.

Segadus eestikatega on ikkagi jama. Ma kordan veelkord korduvalt enne räägitut hooaja alguses peab olema teada -Kes teeb eestikatele küsimused, millise formaadiga (mis peaks olema ühtne) mängitakse ja ka muud nüansid tuleb kokku leppida.Minu jaoks oli hämming, et me maksime Jüris osavõtumaksust laekunud summadest ära ka ruumi rendi.See summa ei olnud suur -eriti spordika tegijatega jagatuna-kuid sellised asjad peaks ikka katusorganisatsioon, kes otseselt eestikate korraldamisega tegeleb ammu enne mängu parlanksi ajama.Kuna võistlustest võtab osa maximaalselt 60 inimest(hetkeseis on selline) ei pea need mängud toimuma Tallinnas või teistes suurtes kohtades, kus palju pappi küsitakse-mäng võib olla suvalise valla kultuurimajas kus huvilised olemas on.Osavõtjate arvu arvestades peaks eestikad Tartus toimuma-seal on alati sellist rahvast saalis kes mujal ei käi. Igatahes selles osas võiks suvel mõtteid arendada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas illar »

No pole ei individuaalselt ega paarismängus veel etapivõitugi, nii et mis siin ennatlikult ikka kiita :)
EMV-d arvesse võttes peaks aga metalli poolest aasta edukaim kilvar olema hoopis Heino Raivet kuld- ja hõbemedaliga.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Hooaeg 2008-2009 kokkuvõte

Postitus Postitas holte »

Hooaja parim mäng: ehk MM, aga see on subjektiivne - 1. mulle ei meeldi eriti mõtelda, 2. minu nõrkused ehk estica ja ajalugu seal kas puuduvad või on teise raskusastmega. Aga on vahva üritus ka muidu ja teatav ajafaktor ja ahastus, kui on vaja mõnd asja ekstremaalsete sekundite jooksul meelde tuletada mulle isegi mingil moel meeldib. Ju ma olen masohhist.

Hooaja viletsaim mäng: Rapla paar. Vaevalt et korraga erinevate voorude küsimuselehti välja jaotatud ongi.

Hooaja parim mängujuht: käisin suhteliselt vähe ja see on just nagu see hooaeg, kui mängujuht enam kilvaritega praktiliselt ei suhtle, antakse küsimused kätte ja voila. Ei hakka kedagi esile tõstma.

Hooaja parim kilvar: eks pea valima Arvo, Ove ja Indreku vahel, aga see oleneks ju võistlusformaadist.
A' võibolla jäi keegi kahe silma vahele. Igatahes polt jagab 4.-5. kohta.

Hooaja suurim üllatus: Heas mõttes Olanderi "arvutitiimi" olemasolek ja toetus EMV-del (ja Norra mängul), mis näitas, kui ladus võib mäng olla.

Hooaja parim viski: oli neid mitu?
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta