Mälumängu mittepuutuvad teated

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Suletud
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Mälumängu mittepuutuvad teated

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Siia võib panna teateid ja teavet, mis mälumängu ei puuduta. Jätame teema "Teadetetahvel 2009" käesoleval aastal edastatavate mälumänguteadete esitamise kohaks.
Viimati muutis Jaan_Lomp, 02.06.2009, 23:59, muudetud 1 kord kokku.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Eesti lipp 125

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

3.--5. juunil 2009 tähistatakse Eesti lipu 125. sünnipäeva paljude üritustega, need toimuvad Põltsamaal, Tallinnas, Otepääl, Tartus, Viljandis ja Pärnus; samuti peetakse üliõpilaste rongkäik Tartust Eesti Üliõpilaste Seltsi (EÜS) maja eest hobuvankritel ja muudel sõiduvahenditel Otepääle. Rongkäik algab 5. juunil kl. 8.30. EÜS-i maja asub Tartus J. Tõnissoni 1; Kastani, J. Tõnissoni ja J. Kuperjanovi tänavate ristumiskoha juures. Lipu sünnipäeva ürituste kava saab aadressilt http://eestilipp.err.ee/?c=1&id=13 kätte.
Eesti lipp saab 125-aastaseks 4. juunil, sel päeval kl 12.00 algab Tartu Ülikooli aulas aktus ehk pidulik kõnekoosolek ja kl 15.00 näidatakse Athena keskuses Tartus Küütri tänaval Eesti lipu teemalisi filme. Lähen ka ise nendele üritustele. Muid sündmusi vaadake kavast, selle aadress eespool.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Mälumängu mittepuutuvad teated

Postitus Postitas tauno »

19.30 algab Kanal 11 pealt Oprahi seksiteraapia. Kõik kuulama!
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu mittepuutuvad teated

Postitus Postitas polt »

Kallis Jaan Lomp-palun ära helista mulle iga kord kui raadios mingi 6 packi mäng on-ma pole seda iial mänginud ja isegi ei tea, millisel kanalil see eetris on.
Võid ka mulle selleteemalised SMSid ja meilid rahulikult saatmata jätta.
Usu mind- mul on elus ka palju muid asju, millega tegeleda-peale raadiomängude.
Kui sa ikkagi jätkad, siis ma võtan tõesti ette ja hakkan sind pommitama sõnumitega Jaan Lomp-Võta rohud ära! Jaan Lomp _Pane püksinööbid kinni ! jne jne.

Igaks juhuks mainin ka selle ära, et ma pole elu sees ühelgi raamatuesitlusel käinud ja tõenäoliselt ei kavatse ka kunagi ühelegi spetsiaalselt minna-kui ma just ise mõnda ei kirjuta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Mälumängu mittepuutuvad teated

Postitus Postitas tauno »

lase käia, lastejutuvõistluse tähtaeg on 1. augustil!
Vilniuse Žalgiris
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Mälumängu mittepuutuvad teated

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Täna, 8. juunil ETV2-s kl 20.50-21.30 saade, kus Juri Lotman kõneleb vene kultuuriloost 18. ja 19. sajandil. Kõne on vene keeles, all saavad kindlasti olema eestikeelsed subtiitrid. Saate tutvustus. Professor Juri Lotman räägib vene aadlinaiste ellusuhtumisest, kogu nende maailma muutumisest XVIII sajandi lõpu ja XIX sajandi esimestel kümnenditel. Euroopast lähtuvad uued ühiskondlikud mõtted mõjutasid nii moode, perekonnasuhteid kui ka kultuurist osasaamist. Saates käsitletakse neid nähtusi mitme omal ajal tuntud naise saatuse kaudu, eraldi tuleb juttu Tartuga seotud olnud Maria ja Aleksandra Protassovast, esimese suhetest Vassili Žukovskiga. Režissöör Kadri Mardna, operaator Ants Uus, toimetaja Jevgenia Haponen. Teavet lehtedelt http://www.kava.ee ja http://etv2.err.ee vaadake, neist esimehel kasutage linke ETV2 ja Eesti 2.
Suletud