Üleskutse

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Üleskutse

PostitusPostitas polt 10.05.2006, 13:35

Kui kilvarite seas leidub ka teisi, kes leiavad, et olukord-kus Esimene uue hooaja mäng on 28.mail ja 10.mail ei ole olemas veel EML uue hooaja kalenderplaani, siis palun pange oma nimed kirja siia ja koostagem koos EML juhatusele märgukiri.
Ma saan aru et paljudele on Mälumäng üks meeldivatest ajaeetmise vormidest kuid näiteks mina võtan mälumängu juba ammu kui sporti.
Isiklikult minul segab uueks hooajaks püstitstud eesmärkide saavutamist see et 2 nädalat enne hooaja algust ei saa ma aega ja võistlusi ette planeerida kuna puuduvad kalenderplaan ja juhendid.

Seega mõttekaaslased palun andke endast märku ja nõudkem resoluutsemat tegevust EMLi juhatuselt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
 
Postitusi: 8189
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Punkte: 147.00
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas Matis 10.05.2006, 13:45

Nõustun sinuga! Sellist asja sai juba eelmine aasta räägitud, mõnigi sai seepärast pahaseks, et kalenderplaani julgesin küsida. See aasta kipub samamoodi olema ja hullemgi. Minu arust kannatavad ka teiste mängud. Näiteks Timo Tarve (timzik) teeb ju laupäeval (27.mai) spordimängu, kuhu tahaks minna. Karikaarvestuse mõttes tuleks sinna Mälugigandile kah minna, aga kui on sellised mängud kahel päeval järjest, siis lihtsalt mul mulle läheb finantsiliselt see väga kalliks. Ning lõpuks kannatavad mõlemad mängud (kui just ei ole Tallinast) Miks ei või siis see Mälugigant olla kusagil jaanipäeva kandis, nagu ta tavaliselt on (ärgu keegi siin hakkaku jalka MM-ist rääkima, sest vaheltuseks tuleks kopp ka eest ära saada).
Kui mälu MM maha arvata (see ei sõltu ainult meist), mis kuradi pärast peaks Eesti sarjad hakkama kohe uuesti, paar kuud võiks ka vahel olla.
Ütlen ausalt, et juhatus võiks tööd pisut paremini teha :!:
Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
Matis
 
Postitusi: 2873
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Punkte: 37.00
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin

PostitusPostitas polt 10.05.2006, 14:57

No kui asi samas joones jätkub ja keegi ei suvatse vastata tuleb lihtsalt teha oma Mälumänguorganisatsioon.Siis selle uue suunitlusega mängu oma-sihikuga Eurpopa ja maailma poole. Las siis EML teeb oma kuboniire-pangu jumala eest nimele sõna veteran juurde ja olgu siis Eesti veteranide mälumänguliit.
Mitu häält igasugu valimistel klubide esindajal on-kas üks või niimitu häält palju on EMl liikmesklubis liikmeid?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
 
Postitusi: 8189
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Punkte: 147.00
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas tauno 10.05.2006, 16:27

Probleeme on, aga ma ei ole 100% kindel kas uus liit asja tingimata paremaks teeks. Moskvas on näiteks 4 kirjanike liitu :)
Kasutaja avatar
tauno
 
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Punkte: 57.00
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

PostitusPostitas IS 10.05.2006, 17:25

Tänase kuupäevaga kalender peaks loodetavasti ka täna üles riputatud saama. Kas Polt võiks põhjendada oma ärevust järgmise hooaja kalendri puudumise osas ? Kilvaleheküljel on ju kirjas 2 esimest üksikmängu etappi, milleks on kõik saanud juba mõnda aega valmistuda (kui keegi spetsettevalmistust teeb). Need on juhtunud tõesti üsna lähestikku, aga vastavad mängud toimuvad nii või teisiti ja kuna mõlemist ka üsna arvukalt mängijaid osa võtab, siis miks nad ei peaks minema karikaarvestusse. Juhatuses oli väga pingeline vaidlus, kas arvesse peaks minema (üksikmängudest) 7-st 4 või 5. Kompromissina asjaolule, et hooaeg algab juba 28.05. ja võib-olla tõesti kõik ei jõua nii kiiresti reageerida, otsustasime karikaarvestusse jätta 4 mängu.
Mis puutub paarismängu, siis on veel ebaselge, kas tuleb 8 või 9 mängu (võib-olla toimub Haapsalu mäng hoopis järgmise aasta mais). Aga sellega on pisut aega, sest ainsad mängud kalendris, mis toimuvad enne augustit, ongi need 2 üksikämngu, mis juba avaleheküljel kirjas.
IS
 
Postitusi: 239
Liitunud: 03.05.2005, 19:27
Punkte: 0.00
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitas polt 10.05.2006, 17:58

Kuboniir pole iial varem olnud maikuus.Sellega et ta pani mängu sellisele ajale tõmbab ta eelkõige vee peale TIMO SPORDIMÄNGULE.Mina lähen gatahes spordimängule .teiseks on siis Kuboniir-Vanalinnapäevade 2 mängu ja MM 7 päeva sees.Suhteliselt absurdne kuna peale seda pole 3 kuu jooksul praktiliselt midagi peale valdade suvemängude Paikusel 8.juulil.Timo üritus oli varem välja hõigatud kui kuboniir.Mm oli paigas juba aasta tagasi.
Oli juba etteheiteid, et algab liiga hilja-samal päeval põnev millimäng ja tartu rattaralli-minul näiteks Lapse lasteaia lõpuüritus.Endal pole teil kalenderplaangi paigas ja nüüd võetakse Kuboniir üksikkarika arvestusse enamvähem sellepärast et Harras Madar, kes pole EMLi liigegi-kirjutab oma ankeeti , et Kuboniiri võiks karikaarvestusse võtta?! Samas mitu EMli liiget , neist üks valitsev Eesti meister, vaidlevad sellele selge ja kõva häälega vastu.See et Rihm teeb mängu koos Kuboga teeb ka selle muuseas ainult veel hullemaks .Ok Zhüriil läheb ehk kiiremini aga küsimuste tase sellest ei tõuse kui Rihm kaks absurdsevõitu spordiküsimust Kubo 98 kõrval küsib. Netti see mäng ka nagunii kunagi ei jõua.Miks ei võiks Kubo oma mängu teha jaanipäeva paiku nagu see alati on olnud? Raha otsas -ainuke põhjus.Praegu on veel aega leppige temaga kokku, et mäng teha hiljem.Mind see konkreetselt segab, et ma ajakava ei tea-esiteks on nagunii kõik mängud peale Paikuse ilmselt laupäeval-Ma pean mõnel laupäeval äkki tööl ka käima? Teiseks ühte mängu ma korraldan ise, kolmandaks ei ole ei Vändra ega Kuboniir just sellised mängud kuhu paljud kohale läheksid.
Võiks olla mingi norm et kui individuaalis on alla 30 näo kohal ja paarikal alla 20 paari , siis mäng karikaarvestusse ei lähe.

Või on see mõne EMLi juhatuse liikme teadlik taktika elimineerimaks ohtlikumaid konkurente Individuaalkarika arvestuses!

Lükake see mäng kas edasi või tehke laupäeval Timoga samal päeval.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
 
Postitusi: 8189
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Punkte: 147.00
Asukoht: Pärnu

PostitusPostitas polt 03.10.2006, 09:53

See Laupäeva teema on endiselt õhus. Näiteks Vändrasse oleks ma seekord isegi läinud aga töögraafik on selline ,et on valida kas minna Tartu paari mängima või Vändrasse.No ja loomulikult valin ma Tartu paarika.Oleks normaalne kui juhul, et kuus on üle nädala 2 tähtsamat mängu oleks üks neist pühapäeval ja teine laupäeval.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
 
Postitusi: 8189
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Punkte: 147.00
Asukoht: Pärnu


Mine Kilvafoorum

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 10 külalist