PAIKUSE PILDIKAD 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

andres k.

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas andres k. »

Tere,kas mõni kilbar on veel esimeseks mänguks saadaval?,paarimees I. on pärast dopingu (kuri)tarvitamist selgelt alavormis. andres.paikuse@hot.ee
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Kui keegi tuleb veel mõne sellise ekipaaziga kohale, et viibib mõlema mängu ajal Paikusel aga kavatseb osaleda vaid ühel mängul, siis palun endast mulle lahkesti teada anda. Zhürii laua taha oleks mõnda abilist juurde vaja sest kogu kohalik mäluseltskond on seekord kaasa mängimas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Vaatasin, et Pildikale on võimalik veel 86 paaril regada. Nii palju ilmselt ära ei mahu aga kümme paari mahuks veel.Kasutage juhust.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
viduka
Postitusi: 109
Liitunud: 26.04.2005, 16:30
Asukoht: praegu Tallinn

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas viduka »

Kas keegi oleks nõu mind pühapäeval autosse võtma ja marsruudil Tallinn-Paikuse-Tallinn vedama? Muide, tahan osaleda ainult esimeses mängus. Tõnis 55 571 511.
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas tanel »

Ma lähen autoga Tallinnast ja hetkeseisuga on tagumisel istmel veel üks koht vaba. Osaleda on plaanis ka ainult esimeses mängus.

Tanel
56 609 550
Viimati muutis tanel, 22.01.2010, 11:50, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Küsin mõned paarid spetsiaalselt üle, kes on regamata.

Loide-Tõnso
Laumets -Sagen
Pahtma-Särgava
Kund -Ainsoo
Habal-Talve

Kui keegi midagi nendest teab andke teada.
Tänud!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas tauno »

üks sõna: keila
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Tänud kõigile, kes vaevusid selle talve kõige külmema ilmaga Paikusele kohale tulema. Ja kohale tulid kõik , kes olid endast eelnevalt mingil moel märku andnud. Selles osas eriti tubli tulemus. Ka mäng ise kulges põnevalt ja minu suureks heameeleks otsustaski lõpus lausa võitja see nö plaaniväline bonus track.
Võitjapaar oli samuti uus Õnnitlused Tõnisson-Uuskamile. Ma kaldun arvama, et see oli vist mõlemale vastloodud duo osapoolele esimene etapivõit. Pikem analüüs mängu kohta tuleb. Materjalide ülespanek võib umbes nädalajaguviibida-ma pole kursis kui hea saab põhjanaabrite juures olema mu netiühendus.
Ise annan ma näole tõenäoliselt Eestikate ajal aprillis ja kui Paikuse peaks ilma minuta jõudma Maakilvas superfinaali siis ka seal.

Ja küsige maratonis ka kõiki minu taga toppavaid teemasid edasi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas punukana »

Täname muidugi ja ei saa märkimata jätta, et vastloodud ajutine duo osales tegelikult Paikusel ka ülemöödunud aastal, maandudes siis 7. kohal.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Seda et te minu juures paaris mängisite ma muidugi tean. Aga mulle ei anna ikkagi rahu see kuidas paar mis hommikuse mängu võidab suudab pärastlõunaks ikka nii maanduda, et spordimängul alles viiendaks tulla....

Ma arvan et te peaks suurendama vastupidavustreeningute osa.Las Henri teeb teile uued treeningplaanid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas polt »

Nii mängust siis. Nulliringe oli kokku neli.Herm(mulle üllatav), leotard(arvasin millegipärast et see on ju lihtne küsimus),Bolden(no igat neegrit ei jõua ju meelde jätta)ja Hall(temast oli isegi eesti ekspressis pikk lugu)
Oli kolm soolot-käoraamat(no kurat te olete kõik seda lille näinud ja pooled teist on ikka Kaplinskit ka lugenud-soolo Raivetilt ja Arult), Mount Thor(Olsk-Naarits olla Euroopas küsitud asi), Marssal Bazaine(Tõnisson-Uuskam) nii põneva elukäiguga meest oli kahju küsimata jätta.

Minu kuumad tervitused paaridele Reinthal-Männik ja Tõnisson -uuskam-sest ainult nemad julgesid üheks vastuseks kirjutada Allik ja said ka selle eest tasutud punktidega..Nö vähevastatud asjadest oli minu jaoks kõige kummalisem see et Nadezdat teadis ainult mingi 5 6 paari ja Arnheimi ebaõnnestunud dessandist, millest on tehtud filme ja milliste pärast oli Hollandlastel 1945 aasta talv eriti perses-teadis ainult 4 paari. Sain vastuseks ka Nizni Novgorodi ja Pusani ja Söuli ja veel palju lahedaid linnu. Kohati tundub et te ei loe küsimusi ikka üldse.

Lihtsatest küsimustest ka kõige rohkem teati Treppi ja John Deere logo Papillon oli meeldiv üllatus.Aga üle 46punkti ei saadud ühegi küsimuse eest(max oli 60) Pildilugemise oskus on oluliselt paranenud.
Aga isegivaegnägija pidi Picabia suutma välja lugeda-seda TEHTI SIISKI LIIGA VÄHE. kÜLL AGA OLI MITMEID ÕNNELIKKE KES AUTORADIAATORILT bONNEVILLE ÜLES LEIDSID. aLAN tURINGUST RÄÄKIMATA.

Jinnahi t vastati arusaamatult vähe. Atatürki pakuti krt mingi 10 korda-esiteks ma olen teda juba küsinud ja teiseks oli Atatürk selleks ajaks üle 10 aasta surnud kui Jinnah kõrvad pea alla pani. Ma ei saanud ikka punkte anda kui kirjutati Cinna. Teised kes teadsid kirjutasid ju õigesti.
Samas Hiina linna eest andsin küll kõikvõimalike kirjapiltide eest.

Bonus trackil oli kõige lihtsam Bulgakov ja kõige raskem Moran-mis oli Olesk-Naaritsa soolo. Üldsielt oligi bonus-track täpselt nii raske nagu ma lootsin. Eesmärk oligi et keegi ei läheks kohe 10 punktiga teistel eest ära enne põhimängu.

See jäi ka veel meelde et Moskva linnaosadeks pakuti ka Kemerovot ja Solikamskit. Ja Kistjan sikastet ikka ei teata enam üldse-pakkumisi oli Argi Aderist Rainer Vakrani.
Aga muidu oli tore. Järgmine aasta mängime jälle.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas punukana »

polt kirjutas:Aga mulle ei anna ikkagi rahu see kuidas paar mis hommikuse mängu võidab suudab pärastlõunaks ikka nii maanduda, et spordimängul alles viiendaks tulla....
Juba parandasime ennast ja tõusime neljandaks :)
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas Matis »

Nii Alliku mängu küsimused on kahtlemata huvitavad, loomulikult kaldu Alliku fiiliate-foobiatega. Samuti on paranenud keeleline korrektsus. Tubli :). Paranenud on ka heli, polnud seekord mingit jubedat heli läbi arvutikõlarite
Pisut ata-ata ka. Raskusaste oli pisut raske võitu, aga see viga on pea meil kõigil. Mängupoolsest läbiviimisest - minu meelest poleks vaja olnud kohe uusi küsimustelehti lauda kohe lauda anda, kui vastustelehti ära anti. Tegelikult raiskab see ikkagi kõvasti aega ja segab mängule keskendumist. Muidu polnud häda midagi, ainult korvpalli oli palju ja korfpalli polnud üldse
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
kalmerr

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas kalmerr »

polt kirjutas: Minu kuumad tervitused paaridele Reinthal-Männik ja Tõnisson -uuskam-sest ainult nemad julgesid üheks vastuseks kirjutada Allik
Mittejulgesid, vaid see oli Reinthali kindel teadmine.
külaline

Re: PAIKUSE PILDIKAD 2010

Postitus Postitas külaline »

Huvitav avastus, Keila paarikal küsiti kaks küsimust, mis põhimõtteliselt olid lähedased Paikuse mängus küsituga. Mitte küll sõnasõnalt sama aga sisuliselt küll. Kahjuks pole kumbagi mängu võimalik netist vaadata aga kui nii edasi läheb, siis mine tea kui lähedaseks need mängud kujunevad.
Vasta