Koolinoorte kilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas punukana »

6631 kirjutas: Kokkuvõttes ootame finaali 33 põhikoolide ja 33 gümnaasiumide võistkonda.
Seekord külalisel siiski õigus. Viimsi kooli mahutavus on küll päris hea ja seni on hakkama saadud, loodetavasti saadakse tänavugi.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas his master's voice »

Kuidas siis koolinoorte finaal möödus? Kellele jagati kulda ja karda ning mis noored ise mängust arvasid? Samuti ootaks neid mängima ka juba uuel hooajal, kuna olen tüdinud olemast noorim kilvar rohkem kui pooltel mängutel kus ma osalen. :wink:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas polt »

Nii, et sind ei kutsutudki koolinoortele hoiatav/innustavat eeskuju andma?!Krt! Miks küll?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Aare6631 »

Küsimused ja tulemused on kilvalehe avalehel olemas. Kõigile jagati ka kutsed Pildikilva MV-le 29. maiks, eks näis. Katsume igatahes pildikilval rohkem ajaga kaasas käia - möödunud sajandi suurkujusid Chaplinit ja Šostakovitšit tundsid nägupidi kumbagi 4 võistkonda 47-st...
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas punukana »

Polegi nii hull, arvestades, et ca pooled noored ei tunne enam nägupidi ka Otto-Triinu :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
külaline

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas külaline »

HMVoice kirjut: Samuti ootaks neid mängima ka juba uuel hooajal, kuna olen tüdinud olemast noorim kilvar rohkem kui pooltel mängutel kus ma osalen. :wink: Lihtsameelne lootus, kui Sa ei käi veel viiendat kümmet nagu müni kauaaegne noormängija, siis jäädki selleks kõige nooremaks igavesti.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas holte »

No noorim kilvar olevat ju poldi süles
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Külaline

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Külaline »

27. küsimuse Indias sündinud ja USA kodanik Ramakrishnan töötab küll Inglismaal, aga kas pole pisut palju nimetada teda eurooplaseks?
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas arko »

Pean oma mätta otsast ütlema, et sisuliselt on täiesti arusaamatu ja sisutu esimeses küsimuses esinev lause: "seal toimub väidetavalt „kosmiline kannibalism“, mille käigus Linnutee aja jooksul purustab ja neelab endasse märgatavalt väiksema massiga küsitava tähtkuju."
Tähtkujud koosnevad meie galaktikas ehk Linnuteel olevatest tähtedest. Seda, mis on juba Linnuteel, ei saa Linnutee kuidagi endasse neelata. Pealegi pole tähtkuju kosmiline objekt, vaid lihtsalt tähtede projitsioon meile, samas kui tähed ise võivad asuda teineteisest sadade valgusaastate kaugusel.
Ilmselt on mõeldud, et meie juurest vaadatuna asub samas tähtkuju piirides pisike naabergalaktika (Sagittarius Dwarf Elliptical Galaxy), mille Linnutee "ära süüa" kavatseb.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Aare6631 »

Külaline kirjutas:27. küsimuse Indias sündinud ja USA kodanik Ramakrishnan töötab küll Inglismaal, aga kas pole pisut palju nimetada teda eurooplaseks?
Kui inimese enda aadressiks on Euroopa http://www.mrc-lmb.cam.ac.uk/ribo/homep ... index.html, siis ei ole küll palju teda eurooplaseks nimetada.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas arko »

Ja samal lehelt leiab tema CV, millest loeme: Nationality: U.S. citizen (b. India)

Teadus on tänapäeval äärmiselt rahvusvaheline, ilmselt oleks olnud korrektne öelda "Euroopas töötav teadlane"
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Veiko »

Küsimus nr. 21 väidab, et "Spordialaliit FAI on Rahvusvahelise Olümpiakomitee liige". See ei ole küll kuidagi võimalik. ROK on andnud paljudele (ka olümpiaprogrammi mittekuuluvatele) rahvusvahelistele alaliitudele oma tunnustuse, aga liikmeks ei saa neid mingi nipiga võtta.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Henry IX »

On võõrastav lugeda ja kuulda lauseid nagu "Tänu mõrvarile tapeti kolm last."
Kui mina koolis käisin, siis rõhutati, et tänu saab avaldada ainult heade asjade eest. Katsugem sellele ka küsimusi tehes mõelda, eriti koolinoortele.

Tänu temale haigestub igal aastal tuhandeid koduloomi, aga ka inimesi ja metsloomi raskekujulisse unehaigusesse.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Matis »

külaline kirjutas:HMVoice kirjut: Samuti ootaks neid mängima ka juba uuel hooajal, kuna olen tüdinud olemast noorim kilvar rohkem kui pooltel mängutel kus ma osalen. :wink: Lihtsameelne lootus, kui Sa ei käi veel viiendat kümmet nagu müni kauaaegne noormängija, siis jäädki selleks kõige nooremaks igavesti.
Ja sa teed selleks kindlasti kõik, sina ebaaustet külaline! :evil:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Koolinoorte kilb

Postitus Postitas Aare6631 »

arko kirjutas:Ja samal lehelt leiab tema CV, millest loeme: Nationality: U.S. citizen (b. India)

Teadus on tänapäeval äärmiselt rahvusvaheline, ilmselt oleks olnud korrektne öelda "Euroopas töötav teadlane"
Siingi http://www.rp-online.de/wissen/umwelt/D ... 48795.html (vt. leht 8) on teda britiks tituleeritud. Vikipeediast rääkimata. Nii et kui küsimus oleks, et millal läks viimane Nobeli keemiapreemia Euroopasse, siis vastus oleks minu hinnangul ikkagi, et aastal 2009.
Vasta