Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas arko »

Annan ametlikult teada, et järgmised Põhjamaade meistrivõistlused toimuvad 22. ja 23. mail Soomes, Turus, Linnasmäki hotellis.
Registreerimise jms info saab selgeks ilmselt jaanuari lõpuks.

Esmalt aga otsime küsimuste koostajaid. Nagu ka esimesel korral, tuleb kolm mängu (individuaal, paar ja võistkondlik), kokkulepe on, et iga riik panustab igale mängule 40 küsimust. Korraldajate palvel võiks küsimused laekuda kahes jaos: esimesed 20 küsimust 20. veebruariks, teised 20 aprilli alguseks. Ühtlasi on vastutus iga mängu lõpliku kokkupanemise ja läbiviimise eest jagatud riikide vahel, Eesti korraldada on individuaal.
Palun andke paari nädala jooksul teada, kes soovib küsimusi teha ja kas on ka huvilisi individuaalmängu koordinaatori kohale.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas polt »

Ma võin teha küsimusi. Andke mulle siis teada millisele mänguliigile ja kui palju vaja on.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas Sven »

Mulle ka need euromängud istuvad rohkem, küsimusi võin ka pakkuda.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas Aare6631 »

Võin üksikmängu küsimuste kogumise ja tõlkimise ning mängu vormistamise enda peale võtta.
Samuti võin aidata paaris- ja võistkonnamängu eestikeelsete küsimuste tõlkimisel. Ega nende kahe mängu eestikeelset täiskomplekti ei tule??
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas arko »

Pilt

Registreerimine on alanud:

http://www.pubmaster.fi/nqc_in_english.php (inglise keeles)
http://www.kilb.ee/nordic2010 (eesti keeles)
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas Matis »

Tere sõbrad!
Olen otsustanud osaleda siis Turus toimuvatel Põhjamaade meistrivõistlustel. Kuid, ennem kui anda võistluse registreerimisele ametlik käik ehk millise hinnapaketi võtaksin sooviksin pisut pinda sondeerida.
Kuna sooviksin osaleda kõigil kolmel võistlusalal, siis otsiks ka mängupartnereid paarismängijat ja ka võistkonda. Ning kui on teisi minejaid siis võiks ka väidelda logistikateemadel, ehk kuidas sinna saab ja kuidas hinnakulutusi optimeerida.
Kel on huvi ja kindel soov Varese kodulinna väisata, siis võtku ühendust kas mobiilil 5280092 või välkpostil kultuurigerilja@gmail.com.

Tervitades Matis Song
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas polt »

Oot! Mis nad tahavad öelda et kui ma lihtsalt kohale vajun-siis ei tarvitse isegi mängida saada.
Ühtlasi äkki mõni teadjamees valgustaks-millisele mänguliigile mu küsimused läksid. Oli see paarikas?
Individuaali ehk isegi mängiks kui ma nagunii Soomes olen sel ajal.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas illar »

Ma ka mõtlen, et äkki peaks minema ja tekkisid umbes samasugused küsimused / mõtted, mis Matisel.
Äkki peaks mingi meililisti tekitama nendest, kel on veel mingeid lahtisi otsi mängupartnerite või logistika osas või eestikate ajal kuhugi kogunema ja arutama?
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas mrali »

Maakilva finaali ajal oli ka juttu, et uuritakse ka ühisbussi organiseerimise võimalusi (hetkeseisuga vähemalt üks võistkond koosseisus Nurmla, Salis, Heinaste, siinkirjutaja) ka minekut plaanimas. See eeldab aga seda, et enamik Eestist minejaid võtab sama (ehk täis) programmi ning sarnase majutusvariandi. Teemat on tõepoolest mõistlikum puudutada ka tuleval või ületuleval nädalavahetusel EMV-de ajal (arvestades ka soomlaste määratud regamistähtaegu).

Mati Räli
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV 22.-23. mai 2010, Turu

Postitus Postitas polt »

Võistlemine ainult pühapäeval ei tule ju eriti kõne alla kui individuaali eelvoor on laupäeval. Kas selle eelvooru läbimine on tingimata kohustuslik? Ja mis süsteemiga see mäng toimub üldse.See Olanderi süsteem või-siis ma saan põhimõtteliselt ka eelvooru vajalikkusest aru.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta