Vikerraadio olümpiamälumäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas arko »

hmm, minu otsing juhtis hoopis Leedsi.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas cadman »

Tegelt see on Tarand, kes tahab Eestisse kübertõrjekeskust :lol:
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Vikerraadio käimasolevas olümpiamälumängus toimuva küsimise algallikate kontrollimise kriteeriumidest ei tea ma muidugi mõhkugi. Aga nüüd arvan, et kuulsin nime hääldust kujul vist kujul Gilmartin (või kuulsin kujul Džilmartin, ei ole kindel). Igatahes esitas küsimuse Tenno Sivadi, küllap vist ta ka tegi selle. Ma pole inglise keeles just kõige tugevamate inimeste hulka kuuluv, võin nime kirjutamisel eksida, kui olen nime enne ainult kuulnud. Vastamise tähtaeg on 1 tund. Kui Tenno jutt raadios lõppenud oli, näitasid kaks mu pool asuvat kella 18.39, sellepärast panin vastamise tähtajaks kell 19.39. Andsin oma vastused telefonil 6114360, Tenno võttis kõne vastu.
Arvan, et kui oleksin kirjutanud perekonnanime kujul Guilmartin, oleks asjaomase isiku nimega kõik korras olnud.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas punukana »

Jajah, pai Jaan, anna meile edaspidigi infot nende toredate küsimuste kohta, saab s**a tervise juures vähemalt tujugi heaks :D
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Mul on palve: kuna homme (s.t reedel) ei saa ma Valgamaal Nõunis kl 19.00 toimuva mälumängu tõttu homseid küsimusi ka neile vastamise ajal siia foorumisse panna, siis palun, et keegi teine teeks seda ja paneks ka vastamise tähtaja. Vastamise aeg hakkab lugema sellest ajast, kui küsimuste esitaja jutt lõpeb, sain Tennolt sellekohase kinnituse. Vaadake kellaaega, mis kell küsija jutt lõpeb. Vastamise tähtaeg on täpselt üks tund pärast seda kellaaega.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänased küsimused. Mälumäng. Sel taliolümpial olid esmakordselt kavas mitmed uuendused. Esmakordselt toimus kiiruisutamine kinnises hallis. Toimusid suusahüpete ja kahevõistluse meeskondlikud võistlused.
Ennustusvõistlus. Kas Eveli Saue suudab 15 km laskesuusatamise sõidu lõpetada?
Vastuste andmise tähtaeg kl 19.36.
Eilsete küsimuste vastused. Mälumäng. Keenia. Ennustusvõistlus. 8. koht.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Pange homseid küsimusi jälgides ka tähele, kas öeldakse vastamise lõppkellaaeg ja kui öeldakse, siis märkige siia teemasse. Täna see aeg öeldi ja ma märkisin selle siia.
KLOMP

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas KLOMP »

Tea, kas Lomp on Vikerraadios palgale võetud. Polegi raadiot vaja kuulata, kogu infi saab Lombi käest.
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänased küsimused. Mälumängul. See ala on olnud taliolümpial kaks korda näidisala, meestest on võitnud Hermann Reitberger ja Fabrice Becker, naistest Christine Rossi ja Conny Kissling. Harrastajate vähesuse tõttu lõpetati sel alal rahvusvahelised võistlused 2000. a. Mis ala?
Ennustusvõistlusel. Kui pikk on tänase suure mäe suusahüppevõistluse pikim hüpe? Palun vastata võimalikult täpselt.
Küsimustele vastamine lõpetatakse kl 19.37.
pmol

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas pmol »

Ammanil jäigi 144 m. suusaballett ilmselt
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänased küsimused. Mälumängul. Milline elund pärssis Juha Mietol võita rohkem medaleid?
Ennustusvõistlus. Mitmenda koha saab Horvaatia lipukandja Jakov Fak? Siin on kõne all tänane laskesuusavõistlus. Vastamise tähtaeg: kl 19.35.
Eilsete küsimuste vastused. Mälumänguküsimusel: suusaballett (seda on nimetatud ka suusaakrobaatikaks). Küsimuses oli vihje ka teatrile, aga see ei jäänud mulle kahjuks meelde. Ennustusvõistluse küsimusel: 144 m.
pmol

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas pmol »

Juhat vedasid alt ikka silmad, Fak tuli 9.kohale
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänased küsimused. Mälumäng. See mäesuusataja tuli üllatuslikult 1952. a olümpiavõitjaks Zeno Kolo ees, 1954. a tegi MM-il puhta töö, võites nii slaalomi, suurslaalomi kui alpi kahevõistluse. Kes?
Ennustusvõistlus. Kes on tänase jääkeegli ehk curling'u mängu Šveits--Rootsi võitja?
Loevad vastused, mis antud/saadetud hiljemalt kell 19.39.
Eilsete küsimuste vastused. Mälumängul. Neiks elundeiks on silmad, Juha Mieto nägi rada kehvasti. Ennustusvõistlusel. Jakov Fak sai 9. koha.
fedya
Postitusi: 240
Liitunud: 01.04.2009, 20:22

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas fedya »

Tuu oli vist Stein Eriksen
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vikerraadio olümpiamälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Tänased küsimused. Mälumängul. Kes oli see hokimees, kes mängis NSVL hokikoondises kõige rohkem kohtumisi (321)?
Ennustusvõistlusel. Kes tuleb kahevõistluse võistkondlikus võistluses hõbedale?
Vastused saata/anda hiljemalt kell 19.35.
Eilsete küsimuste vastused. Mälumängul. Stein Eriksen, Norrast. Ennustusvõistlusel. Šveits.
Vasta