Rakvere spordikas

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Rakvere spordikas

Postitus Postitas polt »

Põhimõtteliselt on kümne aasta jooksul üks vastlapäev kindlasti ka märtsis. Seega ei saa seda vastlajama absoluutselt valeks lugeda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Rakvere spordikas

Postitus Postitas Matis »

Tuleb nõustuda eelnevatega, et mäng oli päris raske ja kirbe, aga mõnusaid Pulverlikke morbiidsusi ja nüansse täis. Eriti kõnekas oli minu meelest Kutsi küsimus. Üllatas see, et Paali küsimus läks sooloks (ainuke teadja olin mina). Pakuti palju Villemsoni, aga ta ju ei olnud ju jalgpallur :D . Tundus et tegijatel läks viimasel hetkel küsimuste kokkuajamisel kiireks, sest Charltoni küsimus jäi keeletoimetamata, aga muud nagu ette heita pole.
Illarile vaidleks vastu, et mälumänguks valmistudes mina näiteks küll fakte pähe ei tuubi, aitab loomulik intelligents ja huvi :wink:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Rakvere spordikas

Postitus Postitas illar »

Ma seda tahangi väita, et tänane noorema poole spordisõber, eriti kui ta just tihti mängudel ei käi, võib loogika ja huvi järgi ära tuletada küll näiteks Bahreini hümni, kuid igasugu kodanikud Schwarzid, Schranzid, Hayesed ja Smirnovad ei ütle talle valdavalt midagi, Rullidest ja Soosaartest rääkimata. Ja kui sa nimetet kodanikke ei tea, siis ju vastust välja pole võimalik mõelda - selles Rakvere mängu raskus minuarust seisneski. Näiteks Alliku mäng (mida raskeks tituleeriti) oli selles suhtes kindlasti inimlikum - need tegelased, keda seal küsiti, on tänasele spordijälgijale oluliselt tuttavamad.
Aga ma ei vaidle, et hea mäng oli - lihtsalt reklaam oli tiba ekslik. Selle peale lubasid eelmisel õhtul paar mu spordihuvilist tuttavat veel kohale tulla - paraku jäid tulemata, aga ilmselt oleks neil enamiku paarismängu küsimuste (ja eelkõige vastuste) peale lihtsalt käsi tulnud laiutada.
Aprillis Tartus peetav spordimälumängu-sarja viimane etapp saab kindlasti Pulveri-Saki mängust veidi teise käekirjaga olema. Mõnedele lihtsam, aga mõnedele ilmselt ka raskem. Varsti saab täpsem info ka välja pandud.
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Rakvere spordikas

Postitus Postitas aadu »

Raputan tuhka pähe - Kuninga raamatust tõepoolest piktogrammid pärit. Aga Iirimaa boikoti kohta piisab google otsingusse sisestada Ireland boycott 1936 ja tuleb vastuseid ridamisi, mis räägivad ikka sellest, et Iirimaa boikoteeris mänge Põhja-Iirimaa probleemi pärast, õigemini seetõttu, et oli soov, et oleks üks Iirimaa võistkond.
Paarikas kukkus tõepoolest pisut raske välja, aga ei tahaks nõustuda Illariga, et nimed, keda ta loetles, olulist jälge pole jätnud. Aga mis me ikka vaidleme - kellele meeldib ema, kellele tütar.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Vasta