Mälumängu minileksikon

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Mälumängu minileksikon

Postitus Postitas polt »

Kuulsin eile et Limberg soovib uut leksikoni koostadamälumängu ja mälumängurite kohta-sain ka selle ankeedi.
Tundub et ta tahab lähtuda selle leksikoni koostamisel ainult Eesti individuaal mv medalistidest. Sellisel juhul aga jääksid leksikonist välja paljud inimesed ilma kelleta ei oleks tänane Eesti mälumäng nagu see mis ta on.
Olander, Nook, Pulver, Nurmla, Raivet, Maiste, Räli ja paljud teised suure tähega tegijad jääksid ju välja.
Teen ettepaneku natukene asja laiendada.
Samuti oleks mõistlik kui keegi lööks Limbergiga kampa-eriti teretulnudoleks selline inimene kes oskab arvutit kasutada ja kellel on E-mail olemas.
Ma ütlen ausalt mina küll ei viitsi postiga kuhugi oma isikuandmeid ja muud saatma hakata-e-mailiga palun.Fotograafi juurde nagu ka ei viitsi digifotograafi ajastul minna. Kui keegi teine ei viitsi neid andmeid elektrooniliselt koguda-siis jumala eest ma võin seda ise ka teha.


allik@kilb.ee on meilikas. Prindime korraga välja ja anname eestikatel Limbergile.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu minileksikon

Postitus Postitas polt »

Kuhu on kadunud ajalugu-uuel kilvalehel on selle alajaotuse all tühjus. Ja vanal pole asjad enam kättesaadavad.
Krt ma ei suuda peast küll kõiki aastaarve ja tulemusi meelde tuletada leksikoni tarvis.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Mälumängu minileksikon

Postitus Postitas Külaline »

Puudub ka 24.01 toimunud Paikuse paarika tabel (algul oli).
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Mälumängu minileksikon

Postitus Postitas Aare6631 »

polt kirjutas:Kuhu on kadunud ajalugu-uuel kilvalehel on selle alajaotuse all tühjus. Ja vanal pole asjad enam kättesaadavad.
Krt ma ei suuda peast küll kõiki aastaarve ja tulemusi meelde tuletada leksikoni tarvis.
Minul küll tühjus ei ole. Ajaloole vasakul menüüs vajutades avaneb sealsamas vasakul alamenüü. Tühjus jah on sel hetkel lehe keskel, aga sinna ilmb sisu, kui mingisse alamenüüsse siseneda. http://kilb.ee/index.php/ajalugu/arhiiv - siin on kogu vana kilvalehe eelmiste hooaegade sisu, alates 2002/2003 hooajast.
Vasta