Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas tauno »

mhm, kõik puha tahtejõuliste reitega metrooseksuaalid
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas cadman »

Ehh, üllatus oli pigem selles, et me mõlemad olime oma missised koju jätnud ja kohapealt ei olnud kah plaanis võtta. Oleks nad teadnud, et õhtust kah sööme Stocki raekojas, kus kuninga kokad ees ja taga tantsivad, siis oleks ehk tasuta kaasagi kleepinud. Ehk sellest need viltulõuad ja pettumused. Aga jah saa sa neist tibinatest alati aru, mida nad just tahavad :roll:

Aga see vastuvõtt ja lahkuminek olid päris kentsakad küll. Mida aga keegi oma rikutuse baasilt välja loeb, on omaette teema 8)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas mrali »

Ühe võistkonnana peaks osalema Salis, Heinaste, Nurmla ja Räli. Transpordiküsimuses - kindlasti tuleksin tagasi pühapäeval, minna võib nii R õhtul kui ka L. Kui väga vajadust on, võin kaaluda ka oma auto võtmist (endal ka universaalkerega sõiduk). Samas, kui rääkida autoga minejatest, võiksid ka need märku anda, kel see oleks võimalik.
Homme ja ülehomme olen kättesaadav pigem telefonitsi.
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas illar »

Mina saaks ka autoga tulla, kui vaja peaks olema (samas pole midagi ka kellegi teise autos reisimise vastu). Regasin end ära, võttes kahe öö paketi. Seega võiks ühe autotäie reedel minna huvitatutest kokku panna - Matis on käsi nagu aru saan, keegi veel?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas tauno »

Praegu on siis tulijaid 13. Võistkonnamängus teeme mina ja Ove küsimusi, nii et praegu ei saa kolmandat võistkonda puhtalt kokku, tuleks üks segavõistkond.
Indrek palus lisada, et tema ja Alar Heinaste lähevad ilmselt autoga juba reedel ja tulevad tagasi esmaspäeval, nii et kui see variant kellelegi sobib, siis on veel vist kaks vaba kohta.
Kui lahutame maha nemad ja Jaani, kes liitub Helsingis, on meid 10. Kui Illar ja Matis või keegi veel läheb reedel ja näiteks Indreku ja Alariga, siis on meid kuni 8 ehk kahe auto jagu. Või siiski veel mõelda bussile ? väga vist pole mõtet, kui just rahvast juurde ei tule...(ps - nimekirja lisandub Aare Olander)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas Henry IX »

Lähen reedel autoga.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas Aare6631 »

Tuleme kahekesi Kaspariga, laupäeva hommikul üle lahe ja pühapäeva õhtul tagasi. Kui kuskil autos või bussis on kaks vaba kohta, võiks seda varianti kaaluda. Aga ega me ka kohaliku rongisõidu proovimise vastu pole.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas tauno »

Nii, praeguseks vist paistab suht selgelt, et bussi ikka ei tule ja on juba vist 4 autot.
Teadaolevalt ei ole veel kindlat kohta autol järgmistel seltsimeestel: Jevgeni, Matis, Illar, Mati, Aare ja Kaspar, samuti Jaan Helsingist. Kui reedel paar tükki oleks nõus neist reedel minema, siis ülejäänud saaksid lauba veel ühe autotäie kokku?
Vilniuse Žalgiris
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas mrali »

Narva hotellis siiski wifi olemas - seega - lasin end registreerida kaheks ööks. Sama tegi ka Jevgeni. Kui lugeda reedelminejate nimekirja, siis ideaalist ehk 2x4 koosseisust on puudu üks nimi.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas Matis »

Suure tõenäosusega liitun Salise-Heinaste ekipaažiga
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas polt »

Ma loodan et keegi kes laupäeval autoga tuleb mulle siis kohta hoiab-juhul kui mulle kohta ei jää pole hullu-tulen rongiga. Aga andke igatahes teada.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas tauno »

PS
ühe suuna rongipilet Helsingi-Turu on 34 eurot (Pendolino). aeglasem rong on 28 eur.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Kaspar
Postitusi: 20
Liitunud: 30.01.2009, 16:07
Asukoht: Tallinn, Eesti
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas Kaspar »

tauno kirjutas:PS
ühe suuna rongipilet Helsingi-Turu on 34 eurot (Pendolino). aeglasem rong on 28 eur.
Ma vaatan http://www.vr.fi lehelt küll järgi, et nii Pendolino kui InterCity2 rongid sõidavad mõlemad 1 tund 57 minutit Turku.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas tauno »

no aga Pendolino on palju seksikam, kaldub ja puha :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Põhjamaade MV Eesti esindus Turus

Postitus Postitas polt »

Lähen homme Soome ja uurin selle rongiasja täpselt kohapeal järele. Mul on paar Turulast ka tööl kellelt inffi pumbata. :)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta