MM 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: MM 2010

Postitus Postitas polt »

Kloostrikas on mitte kolmikute EMV vaid lausa Galaktikatevaheline Grand Prix.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: MM 2010

Postitus Postitas külaline »

Neid Emv-sid võib ju mõni mees korraldada aga enne tuleks ikka vist vähemalt juhatuse tasemel asi kokku leppida ja rahvale arutamiseks anda. Aga küllap Kubol fantaasiat jätkub ning ulmelisi plaane ka. Igat asja ei tasu vist veel tõsiselt võtta.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: MM 2010

Postitus Postitas Matis »

Minu mäletamismööda oli kevadel EMLi juhatuses see kloostriturniiri trio EMVks kuulutamine arutlusel ja otsus oli, et seevõistlus vähemalt ametlikult Eesti meistrivõistluste alla ei kuulu. Ning see otsus kajastub ju ka kalendris.

Matis Song
EML-i juhatuse liige
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
oma jope

Re: MM 2010

Postitus Postitas oma jope »

Tegelikult ongi Kubole mingi Eesti meistrivõistlus ikka väga madal tase. Isegi Maailma-meistrivõistlused on kuidagi kurvavõitu tiitel. Vähemalt Pluuto-meistrivõistlused võiksid olla aga veelgi parem nimetada Kloostriturniir Linnuteeturniiriks.
Sven

Re: MM 2010

Postitus Postitas Sven »

Lõpetage see ilkumine, Matis suutis asja selgeks teha asjalikult ja ilma liigsete emotsioonideta. Ei ole EMV, siis ei ole. Tulevad ka paarismängud, Jüri sari nelikutele. Mõtlesin neid kõiki - kui juba ideaalne paar, kolmik ja nelik välja arvutati. Aga ideaalne viisik - järgmistele võistkondlikele EMV-tele?? Muide, spordis sellised Dream Team´id alati hästi ei toimi - liiga suured staarid ei taha korraga platsile ära mahtuda.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: MM 2010

Postitus Postitas tauno »

EInoh, ega see "dream team" ei tähendagi midagi. Ma lihtsalt üritasin välja arvutada suhtelist seisu või antud juhul mahajäämust võrreldes juhtivate riikidega. MM-i nelik võiks Kuboniiril vabalt jääda ka kuuendaks. MM-i nelik sobib võrdluseks ainult mm-iga, maakilva oma maakilvaga, kuboniiri oma kuboniiriga jne...
Ma ei näe küll otsest vajadust veel ühte emv arvestust juurde tekitada, sama hästi võiks ju olla ka 4, 5, 6, 7 vms...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: MM 2010

Postitus Postitas polt »

Ma just arutasin millise ägeda Dream teami saaks eesti 8 liikmeliste puntide mänguks kokku panna.
Aga kui ka kilvalehe teadandes on millegipärast Triaadide emv kirjas, siis kuidagi käib EMLi juhatus ja kilvalehe toimetus eri jalga?
Mina pole näiteks üritanud Paikuse pildikale Eesti pildikilva mv särki selga tõmmata-aga võiks ju.Ainus arvestatav pildimäng.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: MM 2010

Postitus Postitas illar »

EMV võiks olla tõesti nn kaubamärk, mida ilma alaliidu nõusolekuta ei kasutata, isegi mitte jutumärkides ja triaadidele, plejaadidele või muudele imelikele moodustitele viidates. Satub siia koduleheküljele ju ka mälumängukaugeid inimesi, kes ühel või teisel põhjusel on otsustanud järele kaeda, mis on mälumängus olulisemad võitslused, kes tegijad vms. Ja kui iga mees hakkab enda üritust omal initsiatiivil EMV-ks, MM-iks või EM-iks nimetama (kasvõi jutumärkides), ja seda selliselt välja reklaamima, siis ei saa uudistaja mingit sotti ja see kõik ainult devalveerib kõrvaltvaataja silmis mälumängu kui võistlusala, ei midagi muud.
külaline

Re: MM 2010

Postitus Postitas külaline »

Neid jutumärke järjekordse Kloostriturniiri reklaamis võib ju võtta mõne väikese mehe fantaasiana. Aga olen illariga nõus, et ei ole korrektne reklaamida isegi jutumärke kasutades. See on tõepoolest alaliidu juhatuse pädevuses ja kindlasti tuleb ka tegevkilvareid vastavate ettepanekutega kurssi viia. Aga noh, nüüd on juba reklaam lehel üleval ja jääb vaid seda loota, et "triaadidest" ei kujuneks triangel.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: MM 2010

Postitus Postitas Aare6631 »

Segadust tekitanud viidet EMV-le XLIV Kloostriturniiri teadaandes kilvalehel enam nüüd ei ole. Juhatus kindlasti ei kiida heaks ega luba EMV tiitli kasutamist ilma juhatusega kokku leppimata.
Vasta