Jalgpalli MM

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Jalgpalli MM

Postitus Postitas polt »

Kas kellegil kaaskilvaritest on aimu. Ma olen igal aastal sebinud endale ajakirjanduses ilmunud täieliku mängijate nimekirja kus on ka klubid jm selline inff ära toodud. On sellel aastal kirjutavas pressis selline asi ilmunud. Ma ei hakka ju krt iga päev kolme lehte ostma. Netis on asi küll olemas aga mulle meeldiks selline kompaktne kaasaskantav variant rohkem. Mingi Jalgpalli MMi erileht või midagi taolist on väljas? mIS LEHT JA MIS KUUPÄEVA OMA?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas tauno »

pole veel näinud. aga noh, lehti enam ju ei loe suurt keegi, nii et võib-olla polegi :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas polt »

See on ju meie ülekoormatud spordiajakirjanike tarvis liiga suur töö ka -mõtle 32 meeskonna koosseis koos klubidega välja otsida ja ilma vigadeta kirja panna. Igatahes Delfi jalgpalli MMi erileht pole sellega hakkama saanud , mis on jalgpalli MMi avapäeva arvestades ikka uskumatult nõrk tulemus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas tauno »

einoh, eks nad saaksid hakkama küll, aga asi selles, et raha pole. ja lisalehti tehakse peamiselt siis, kui lootust reklaami müüa.
Vilniuse Žalgiris
Külaline

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Külaline »

Nimekiri on FIFA KODULEHEKÜLJEL Aksor
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas polt »

Etv jalgpalliportaalist saab ka muidugi kõigi koondiste nimekirjad kätte ükshaaval aga mulle oleks meldinud kompaktne must valgel variant mille saab ka taskusse pista ja kaasa võtta.Eriti arvestades esimeste mängude kellaaegu.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Matis »

Mina trükkisin endale mängijate nimekirjad välja http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FIFA_World_Cup_squads, kõik on seal kenasti üheskoos
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Rooney

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Rooney »

Näib, et Tšiili tulebki maailmameistriks. Sloveeniast on kahju aga samas USA suhtes õiglus võidutses. Euroopast on seni üllatavalt kenasti taanid mänginud.
roadrunner
Postitusi: 108
Liitunud: 25.07.2008, 12:01

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas roadrunner »

[quote="Rooney"]Näib, et Tšiili tulebki maailmameistriks. Sloveeniast on kahju aga samas USA suhtes õiglus võidutses. Euroopast on seni üllatavalt kenasti taanid mänginud.[/quote]
Oleksid oodanud Taani-Jaapani mängu lõpuni...
H-grupis on huvitav seis, kui Hispaania võidab Tšiili 2-1, 3-2 või nii edasi, saavad mõlemad edasi ja Šveits jääb välja, ükskõik, kas võidab Honduurase 100-0 või 200-0. Vaatame, kas matadoorid sõlmivad sõbraliku koostöö ja vastastikuse abistamise pakti.
Külaline

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Külaline »

Shveitsi 100:0 võit viib nad 100% 16 hulka.

The ranking of each team in each group will be determined as follows:
a) greatest number of points obtained in all group matches;
b) goal difference in all group matches;
c) greatest number of goals scored in all group matches.

If two or more teams are equal on the basis of the above three criteria, their rankings will be determined as follows:
d) greatest number of points obtained in the group matches between the teams concerned;
e) goal difference resulting from the group matches between the teams concerned;
f) greater number of goals scored in all group matches between the teams concerned;
g) drawing of lots by the FIFA Organising Committee.
Sven

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Sven »

Soo, siis on jälle süsteemi muudetud. Varem otsustas omavaheliste mängude väravate vahe. Aga Hispaania ja Tšiili mängisid ikkagi kuidagi igavalt, 2-1 seisul lõpetati punnitamine ära, nagu oleks otsustatud, et selline seis sobib mõlemale.
Kole

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Kole »

Nüüd tulebki Tšiili maailmameistriks, näe inglased kolgiti kah välja. No Slovakkia võib veel üllatada. Mängi kuda tahad aga finaalis on ikkagi Hispaania ja Argentiina!
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas punukana »

Kuulge, te Delfisse ei tahaks neid asjatundlikke analüüse postitada? Milleks oma andeid siinsele tagasihoidlikule maratonile raisata.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Riho

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas Riho »

MM-i tasub siiski jälgida, sest kindlasti leiab sellest turniirist asju, mida mälumängus küsida. Egas kõik ka delfisse mahu aga küllap kommitakse vutti nii delfis kui igal pool mujalgi. Olekski imelik kui seda praegu ei tehtaks, millal siis veel!?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Jalgpalli MM

Postitus Postitas polt »

Ma arvan, et punukana vihjas sellele , et keegi kole keda keegi siin ei tunne ega tea -otsustas tulla ja teha just mnemomaratoni foorumisse suhteliselt ajulageda jalgpallipostituse. Minu jaoks tundus see küll olevat selline grafomaanist jalgpallivõhiku mõttetu kiremine .
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta