Valdade suvemängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Taibu
Postitusi: 5
Liitunud: 11.12.2006, 08:42
Asukoht: Otepää

Postitus Postitas Taibu »

See pole minu poolt poliitiline vestlus, vaid eetika ja soliidsuse valdkonda kuuluv!
Ka mina loen sellega vestluse antud teemal lõppenuks!
Tere!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Tead polt. Eks mälumängus ole edukuse jaoks üks imiese omadusi omandada ilma mõtlemise ja seosteta fakte. Võimalikult palju ja võimalikult igast valdkonnast. Analüüs on üsna teisejärguline asi. Nii ka Sinu usus on omad dogmad ja mutt. Muide, eriti hästi paistis asi välja selles jõulu(kaardi)kismas. Teadjamehed teavad selle kohta märksa rohkem, kui sportlased. Veel enam - neilt ei ole kegi midagi küsinudki. Seda viimast muidugi hästi ei usu. Pigem on asi selles, et nemad ütlesid oma avamuse küll, aga see ei sobinud meediadogmadega ja seetõttu ei kuulu avaldamisele.

Nii ka Su endaga. Võitlev ateist oled ju ise?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Olen. Kuna Savisaarel on olemas kõik jumalale omased tunnused(ala ikoonikesed tema pildiga lasnamäe mutikeste toanurkades jm) siis väidan ma tõest, et jumalat pole olemas ning kuulutan ennast võitlevaks ateistiks! :D
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Jah aga, sa tahad võimatut. NB! Sults on kah keskerakonnas :lol:
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma arvan et see on loomulik et ta seal on-ilmselge vaimupuue tal ju on ja ilmselt ka teatav sexuaalne suundumus-mida ta nahkrõivaste taha peita üritab.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Postitus Postitas cadman »

Eip, Sa oled unustand, miks ta kunstikoolist maha võeti. Aga noh, ma pole kõigi Lasnaka muttide juures kah käind, et ju tead paremini ;-).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas polt »

Sel aastal võib üle hulga aja jälle rahuliku südamega valdade suvemängude mälumängul osaleda. Küsivad Salis ja Sivadi. Mäng siis Kohila koolimajas kell 16.00 ja 27.juuni on kuupäev. Paari viimase aasta jama ei ole karta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Genose

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas Genose »

Kas valdade mängul mõnda Tartu mansat on, kes kohe peale mälumängu Tartu sõidab ja vabat kohta on?
aprill

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas aprill »

Valdade mängul osales 23 võistkonda. Tulemused: 1. Paikuse 69; 2.Viru-Nigula 66; 3.Kernu 57; 4.Kadrina 56; 5.Harku 55; 6.Türi 52; 7.Viimsi 49; 8.-9.Tarvastu ja Tähtvere 47; 10.Suure-Jaani 46; 11.-12. Ambla ja Avinurme 45; 13.Kose 44; 14.Mäetaguse 42; 15.Kiili 41; 16.Ülenurme 40; 17.Haljala 37; 18.Juuru 36; 19.Häädemeeste 32; 20.Kohila 30; 21.Saku 22; 22.Väike-Maarja 21; 23.Imavere 17. Edukamates võistkondades esines mitmeid tuntud kilvamehi/naisi aga näiteks Imavere mängis I poolajal ühe ning II poolajal 2 mehega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas polt »

Paikuse esineb vähemalt sellistes mängudes juba aastaid oma jõudude ja sama koosseisuga nagu ka näiteks Türi on seda alati teinud. Viru-Nigulasse aga olid vahepeal kolinud Sagen, Talve ja Lumiste. Kernu Ehala jne.
Võitjana on nagu mõttetu kobiseda aga ega see ilus just pole.
Mäng iseeenseset oli muidugi kahe viimase aastaga võrreldes super! Mingit saalipoolset mokakobinat ei toimunud ja polnud ka põhjust. Loodatavasti jääb see proffide kasutamine küsijatena nüüd traditsiooniks -mitte nagu paaril viimasel korral.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Põmmpea

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas Põmmpea »

Nu siis võiks ju järgmisel aastal teha valdade mängu vabalt komplekteeritud võistkondadele,siis ju saaksid ka Tallinna mängijad osa võtta mõne valla koosseisust.IRW.Muidugi on see jama et Nigula niimoodi käitus ,olen nõus et Sagen seal osaleb sest tal on seal kodutalu ja suveti on ta seal kuid Talve ,Lumiste?
Nii et mõelge järgmisel aastal vabalt komplekteeritud valdade peale kus miskis vallas näiteks mängiksid koos Salis,Põder ja Vahterjne.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas polt »

Siis on kõik korrektne ju .Talve ja Lumiste käisid lihtsalt Sagenil maal külas kui Valla sportorg nad vägisi autosse toppis ja mängule tõi! :lol: :lol: Ega neid rändkilvareid on sellel mängul ennegi nähtud, kellest mõni nelja viit valda esindanud on.Tegelikult on see selline mäng, millele on väga raske küsimusi teha-proovi sa küsida proffidest koosnevate meeskondade ja näiteks köietõmbajatest moodustatud satsidele küsimusi millistega mõlemad pooled rahule jääksid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
mina

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas mina »

Nii et uuel aastal kutsu polt enda poole enne mängu ka mõned tuntud tegijad ja lähetegi koos rõõmsalt oma valda esindama.Üldiselt see ei olnud Nigula poolt tõesti ilus tegu.Paras oleks nad üldse diskvalifitseerida.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas polt »

Mul puudub vajadus mingeid tegijaid kutsuda- me oleme nagunii iga aasta esikolmikus ja omade jõududega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Valdade suvemängud

Postitus Postitas Hallvatt »

Nimetet härrad tahavad v-o lihtsalt väga valdade mälumängu mängida, aga ei saa, sest elavad oma õnnetuseks linnades. See suur mängukihk ehk ajabki nad patuteele...
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Vasta