Valdade suvemängud

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Valdade suvemängud

Postitus Postitas polt »

8. juulil laupäeval algusega kell 12.00 siis toimuvad Paikuse vallamajas Valdade suvemängude mälumänguvõistlused.Sel aastal on siis 50 küsimust kavas. Tavalised 30 pluss siis 20 extra küsimust.
Arko pista see inf esilehele ka!
20 küsimust extra tulevad siis Aini mälestuseks ja spordist. Muidu ikka 15 varia + 15 sport.
Spordiliit andis oma dabroo ära!

Jalgpall ei tohiks ka sel päeval segavaks asjaoluks olla.
Kõik kohale!
NB! Mina ei kavatse kellegi elukoha ja kuuluvuse osas irisema hakata ja ei tee seda ka keegi teine korraldajatest. seega oodatud on ka need vallad kes muiud nagu kohal ei käi!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Mälumängu algusaeg tõsteti kella 16.00 peale. Seega saat randa ka minna. Arko äkki saad selle info esilehele tõsta!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Antsud

valdade suvemängud

Postitus Postitas Antsud »

Millist ilma selleks päevaks ennustatakse? Kui vihma sajab, ei viitsiks isegi õlut libistama tulla. Aga liiga ilusa ilma puhul võiks mängu ju hoopis Pärnu randa tuua. Allik võiks sellekohaseid vihjeid anda. Ja suvel raskete küsimustega ka inimesi piinata ei tasu, ikka rohkem neid "külmkapis hoitava aluspesu-alaseid" teemasid. Ja koosseisud võivad olla siis täiesti vabad? Äkki hakkab "Jõud" irisema? Sa tee asi ikka varem selgeks!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Jõud saab isriseda ainult selles osas , mis puudutab siis suvemängude üldarvestusse minevaid meeskondi. Kui keegi tahab aga tulla ainult mälu mängima ja vallaväliselt on sada krooni osavõtutasu ja no problems.samas võivad peale esimest 30 küsimust ka need vallavõistkonnad vabalt lahkuda , kes arvavad et neile aitab jne. Suvemängude arvestusse läheb esimese 30 küsimuse järgne paremusjärjestus. Kui enne mängu ei otsustata teisti.Orgkomiteel polnud igatahes midagi selle vastu et teha sel aastal 30 küsimust pluss 20 küsimust extra Ain Käärti mälestuseks.Ilm on suurepärane, sest mul algab järgmisel päeval puhkus ja sita ilmaga ma ei puhka.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Aare Steinbach?! Mis krdi kirju sa siin saadad. Kui sa ei taha Ain Käärti mälestust austada siis jumala eest mängige Otepää pundiga esimesed 30 küsimust ja minge rahus.
Kui keegi veel ei saanud eru siis Valdade suvemängude mälumäng toimub sel aastal nii-Kõigepealt küsitakse ära traditsioonilised 30 küsimust siis 15 sporti pluss 15 variat. Tehakse vahekokkuvõüte ja need punktid lähevad siis üldarvestusse. Seejärel küsitakse veel 20 küsimust Aini mälestuseks(peamiselt sporti aga ka muud) oSA VÕIVAD VÕTTA KÕIK KES HEAST MÄLUMÄNGUST LUGU PEAVAD.Lihtsalt selle mööndusega et nö vallavälised võistkonnad peavad maksma ka osalustasu 100.- satsilt. Meeskonnas on kuni 5 liiget.
Usun et kaunil suveajal on palju huvilisi kes ei tule mängima spartakiaadipunktide ja medalite pärast vaid armastusest mängu vastu ja Aini mälestuseks.
Ja krt Aare sul endal on iga aasta olnud mehi võistkonnas kel Otepääga pole mingit seost.
Miks sa Maakilva ajal ei protesteeri?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Postitus Postitas his master's voice »

kes tahavad juuru võistkonnaga liituda valdade suvemänguks andke teada
Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Postitus Postitas tremarfa »

Et siis ajaloolise tõe huvides - kiri, mis saadeti valdade suvemängu mälumängu asjus Maaspordiliitu ei olnud ei minu ega ka mitte mu isa kirjutatud. Kuigi keegi oli sellele alla kirjutanud: "Otepää ja Kadrina valla võistkonna nimel Steinbach". Issanda loomaaed on äärmiselt suur ja mälumängurite hulgas ei näi just olevat esindatud selle parim osa:)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Valdade suvemängude lõpptabel on saadaval http://www.ppk.edu.ee/index.php?option= ... 4&Itemid=1
Paikuse põhikooli kodukal.Küsimused tulevad esimesel võimalusel.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

polt kirjutas:Valdade suvemängude lõpptabel on saadaval http://www.ppk.edu.ee/index.php?option= ... 4&Itemid=1
Paikuse põhikooli kodukal.Küsimused tulevad esimesel võimalusel.

kuda nende küsimustega on?
Kasutaja avatar
Taibu
Postitusi: 5
Liitunud: 11.12.2006, 08:42
Asukoht: Otepää

Kasutatav sõnavara

Postitus Postitas Taibu »

Selle netilehe sissejuhatuses on esitaud selge palve olla korrektsed ning vältida osalejate halvustamist!
Aga juba esimeste siin viidetud minutuite jooksul veendusin, et seda palvet eriti miskiks ei peeta!:(
Isegi peded ja Keskerakonna agitatsioon(või halvustamine) on kasutuses....
Tere!
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Postitus Postitas Henry IX »

Me oleme seda netilehte pidanud juba aastaid ja selgete reeglite kõrval on välja kujunenud ka teatud kirjutamata reeglid ja teatud sõbralik tögaminegi. Ja veel - igaühel on õigus oma arvamusele.

Selleks, et aimu saada, kuidas asi toimub, tuleks jälgida sündmuste kulgu vähe aega kõrvalt ning mõningad asjad meelde jätta. Muidu tundub, et esimene kloostrisse saabunud ateistist turist hakkab teravalt kloostrielu oma vaatevinklist kritiseerima ja selgitama, et jumalat pole olemas.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
Taibu
Postitusi: 5
Liitunud: 11.12.2006, 08:42
Asukoht: Otepää

Postitus Postitas Taibu »

See on nüüd siis sõbralik tögamine- kloostrielanikud tavaliselt ei unista kõrtsis käimisest ega muust sarnasest, ehk tögamine võiks jääda antud valdkonna piiridesse!
Meedia on niigi tiine poliitikast ja poriloopimisest, uskusin siiralt, et on siiski võimalik kokku leppida soliidses käitumises ja sõnavara kasutamises!
Aga iga päev mul siia tõesti asja pole.
Tere!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Taibu tunned ennast solvatuna? Muuda orientatsiooni või erakonda!Veel parem mõlemat ja pole piinavalt häbi kui heasse seltskonda juhtud sattuma!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taibu
Postitusi: 5
Liitunud: 11.12.2006, 08:42
Asukoht: Otepää

Postitus Postitas Taibu »

Pole vaja muuta ei orientatsiooni ega erakonda, ei kuulu kumbagi rühmitusse, kirjutasin lihtsalt esimese emotsiooni, mis paraku oli minu jaoks ehmatav, vanad olijad kehitavad lihtsalt õlgu, kuna nad on vist eluaeg sellist suhtlemisstiili viljelenud!
Jõudu ja edu neile!
Tere!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kedagi ei saa saada sellest ehmatatud kui väljapool kogudust Savisaart ka Cod ei sallita. Ma ei tunne kedagi kellele oleks see Erakond sümpaatne. Küll aga tunnen päris mitmeid toredaid inimesi kes on sunnitud sinna kuuluma kuna vastasel korral poleks neil tööd jne! Mina olen hetkel valmis poliitilise diskussiooni siin lõpetama, kuid oma allkirja ma ei muuda!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta