Tartu paarismäng 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas ravenius »

Tere mälumängurahvas! Kutsun kõiki 2. oktoobril Tartu paarismängule. Üritus algab kell 12.00 ja leiab sel korral aset Taskus asuvas Dorpati Konverentsikeskuses. Mälumängurite päralt on seal asuv Struwe nime kandev saal. Küsimusi on viimastel kordadel tavaks saanud hulk - 80. Nende autoriks on lõviosas mina, teistelt autoritelt on ka mõned. Osavõtutasu on 125 krooni paari pealt (päev varem ja samal päeval registreerujatelt küsime 150 krooni). Auhindu parimatele jagame ka...
Koha peal mingit eraldi toitlustamist vms. ei toimu, kuid samas kompleksis paikneb Rimi pood, kuskohast igaüks peaks endale meelepärast sööki-jooki leidma. Samuti on olemas toidukohad, kus natuke toekamat kehakinnitust saab tellida.
Registreeruda saab siinsamas foorumis, esilehel vastava keskkonna abil või helistades mulle (56628715) või Rein Etsile (5207622). Võib ka meili saata ravenius@yahoo.com.

NB! Tegemist on tegelikult kaksiküritusega, kuna kell 16.00 algab sealsamas spordimäng, mida juhib Veiko Ulp. Palun lahkesti ka seal osaleda, kuivõrd kuhugi kolima ei pea ning kahe mängu vahele peaks jääma parasjagu aega puhkamiseks.

Tartus näeme!
Arvo Kreegipuu

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Ei tea, kus see koht asub ? Kuidas sinna sõita ja kas (tasuta) parkimisvõimalust on ?
ravenius kirjutas:Tere mälumängurahvas! Kutsun kõiki 2. oktoobril Tartu paarismängule. Üritus algab kell 12.00 ja leiab sel korral aset Taskus asuvas Dorpati Konverentsikeskuses. Mälumängurite päralt on seal asuv Struwe nime kandev saal. Küsimusi on viimastel kordadel tavaks saanud hulk - 80. Nende autoriks on lõviosas mina, teistelt autoritelt on ka mõned. Osavõtutasu on 125 krooni paari pealt (päev varem ja samal päeval registreerujatelt küsime 150 krooni). Auhindu parimatele jagame ka...
Koha peal mingit eraldi toitlustamist vms. ei toimu, kuid samas kompleksis paikneb Rimi pood, kuskohast igaüks peaks endale meelepärast sööki-jooki leidma. Samuti on olemas toidukohad, kus natuke toekamat kehakinnitust saab tellida.
Registreeruda saab siinsamas foorumis, esilehel vastava keskkonna abil või helistades mulle (56628715) või Rein Etsile (5207622). Võib ka meili saata ravenius@yahoo.com.

NB! Tegemist on tegelikult kaksiküritusega, kuna kell 16.00 algab sealsamas spordimäng, mida juhib Veiko Ulp. Palun lahkesti ka seal osaleda, kuivõrd kuhugi kolima ei pea ning kahe mängu vahele peaks jääma parasjagu aega puhkamiseks.

Tartus näeme!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

See koht asub Tasku keskuses, mis on Turu--Riia nurga peal, aadress Turu 2, samal kohal asus veel seitsme aasta eest maaliinide bussijaama vana hoone. Tasuta parkida peaks ehk ka vana kaubamaja taha saama.
Külaline

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Külaline »

Möödunud aastal oli seal spordipaarikas ja mu mäletamist mööda sai auto jäetud keskusesse. Kas laup-pühap ei ole mitte tasuta.Tartlased, kas teate?
Kasutaja avatar
pnberg
Postitusi: 391
Liitunud: 04.01.2005, 13:51

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas pnberg »

Linna poolt hallatavatel tasulise parkimise aladel on laupäev tasuta, alasid saab vaadata http://www.tartu.ee/data/UUS_Parkimisala_010809.gif. Tasku parkimismaja ning vana kaubamaja tagune plats on aga eraparklad - Tasku eest neist tuleb ka laupäeviti maksta, vana kaubamaja tagune parkla peaks aga laupäeviti tasuta olema.
Neiku

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Neiku »

Olge head, kasutage siis ikka parkimismaja!
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas ravenius »

Kuigi 2. oktoobri mängude ees ei ole veel maagilist hõbedast kuusnurka, on registreerimine juba paar päeva avatud. Kasutage võimalust aktiivselt.
Lisaks neile aktiivseile, kes on end kilvalehel reganud (hetkel 14 paari), on end erinevaid kanaleid pidi kirja pannud ka:
1. Jevgeni Nurmla - Madis Replik
2. Tõnis Poom - Margus Maiste
3. Andres Kund - Lembit Ainsoo
4. Tõnu Talve -
5. Timo Toivonen - Jari Hakalax
6. Rein Laumets - Eik Sagen
7. Rauno Pärnits - Kalle Klauks
8. Peeter Kubo - Janek Salme
9. Alar Särgava - igor Habal


Registreerimine normaalhinnaga kestab kuni laupäeva, 2.oktoobri hommikuni! Kilvalehele läks kogemata ekslik info.
Viimati muutis ravenius, 01.10.2010, 22:17, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas ravenius »

Kuna selle teema all on aktiivselt juttu olnud parkimisest, siis vastab tõele, et Tasku enda parkimismaja on küll suur, aga tasuline. Samas on kiviviske kaugusel mitmeid alternatiive, kuhu saaks auto jätta ( ja mille eest raha laupäeval ei taheta). Näiteks seesama vana kaubamaja tagune plats, samuti Kohtumaja parkla Riia tn. ääres, lisaks nii avaturu kui ka turuhoone parklad jne. 2. oktoobril mingit megaüritust ega osturallit Tartus olla ei tohiks, seega parkimisprobleeme ka mitte. Kuna olen aga episoodiline autojuht, siis keegi vilunum võiks mu juttu kinnitada või ümber lükata.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas his master's voice »

Paarismängus pelab ka paar Igor Habal-Alar Särgava
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas insu »

Ega pole kedagi, kes kohe pärast paarismängu autoga Tallinnasse kimab ja minu ka peale võtab? Mul sinna saamisega nimelt rutuline.
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas ravenius »

Teavitan igaks juhuks (kuna registreemise juurde on minu süül sattunud viga), et ka täna registreerijatele kehitb tavahind 125.-. Rohkem tahan saada ainult neilt, kes homme otse mängule tulevad ja sellest teada pole andnud.
Külaline

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Külaline »

Rist- Männik on kogemata kaks korda kirjas ja seega ka bussi üks koht liiga.
Palun tõmmake üks maha, sest meid ei ole veel kloonitud.
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas ravenius »

Kahjuks ei ole enam midagi parata. Kui kaks, siis kaks. Aga uskuge mind, lisaks võimalikele probleemidele on sellisel topeltmängul ka omad võlud - näiteks kui kahtlete kahe võimaliku vastuse vahel ...
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas tauno »

tartu paar ja spordimäng olid väga hea korraldusega, kannataks lausa em-i korralduse välja. ma lõpuni ei saanudki aru, kuidas õnnestus korralik konverentsiruum kätte saada, kas keegi toetas rahaliselt ?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Tartu paarismäng 2010

Postitus Postitas Henry IX »

Väga hea korraldus mõlema mängu puhul.
Kui norida, siis paarismängus oli ainus puudus - kuritegude liiga suur kontsentratsioon küsimustes.
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Vasta