Kilingi kilb 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

pedastik
Postitusi: 119
Liitunud: 06.06.2005, 23:29

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas pedastik »

Kas mäng peab just nii raske olema, kui ta Kilingi metsade vahel oli, on tõesti maitse asi. Matise asi ka (antud juhul). Krt enam kui poolte küsimuste korral jagus saali peale 10 punkti või veelgi vähem. Aga pole hullu, tasahilju hakkan toibuma, nii et varsti tahaks jälle mängida. Seega - Igor, su äsja poetatud lubadus on üles korjatud ja talletatud. Kui muud varianti ei leia, siis tuletan meelde, et Juuru spordikilb tuleks taaselustada! Ma usun, et tunned sealkandis üht meest, kellega sel teemal veidi vestelda :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Kui sa Matis pead silmas seda hirmraskeks osutunud eestikate individuaali, kus sa pronksi said-siis see mäng oli lihtsalt oma ajast ees. Enamus Eesti kilvareid polnud tollal veel piisavalt kõrgel arengutasemel, et ohtralt punkte noppida.Aga spordimängudes pole ma iial laskunud nende spordialade küsimiseni, mida Eestis laiem publikuhuvi ei saada.
Üldiselt eestlased teavad eelkõige korvpalli, suusatamise, kergejõustiku, tennise ja jalgpalliga seotud asju.
Siis tulevad jalgrattasport, ujumine ja ülejäänud olümpiakavas olevad ja mneiligi harrastatavad pallimängud.
Vehkeljaid, dzuudomaadlejaid, triatloniste ja muud taolist teatakse üldjuhul ainult eestlasi.
Üldjuhul on eestlaste sporditeadmised eesti spordiajakirjanduse nägu-aga kuna eesti ilmselt loetavaim ajaleht postimees on kokku pannud sporditoimetuse mis koosneb Pahvidest, Hälvik-Kalvikutest ja Lompidest siis pole midagi parata, et spordiküsimustele vastatakse aasta aastalt halvemini ja tibiküsimustele aasta aastalt paremini.
Peale seda kui sportnet ära kadus on asi ikka vägahull ja eestikeelses internetis ei olegi paljude alade tulemusi kusagilt võimalik lugeda.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Matis »

Repliigi korras. Teddy Rinerit ehk džuudomaadlejat teati hästi. Spordiajakirjanduse kohta on poldil absoluutselt õigus. Analüüs ja fakti väärtustamine puudub täiesti.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Ikka täitsa marru ajab kui võrkpallitaustaga Kalvik veedab oma tööpäevi netist tissipilte otsides, selle asemel et kirjutada üks artikkel Võrkpalli MMist, seal osalevatest meeskondadest ja nende liidritest. Krt ma ei tea ühtegi võrkpallurist rahvusvahelist staari( praegu mängivat) Lihtsalt seda spordiala kajastatakse ainult selles ulatuses, mis eestlasi puudutab.Ja seda ajahetkel kus Eesti koondis pääseb teist tsüklit järjest EM finaalturniirile.Mul on lihtsalt häbi, et ma ei tea ühegi brasiillasest maailmamesitri nime. Muidugi on see ka minu viga, et ma pole neid vaevunud välja otsima aga krt, millega meie spordiajakirjandus tegeleb üldse.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta