Kilingi kilb 2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Tegelikult peaksin ma küsijatele tänulik olema. Minu mailmapilti avardas küsimus 1946 aasta iluuisutamismeistrist kõvasti.( paras küsimus oleks olnud kui seda Padurit oleks küsitud-mitte üle 10 õige vastuse)Ja kui ma leian mõne igiammuse kiiruisutamise või bobisõitja pildi , kes on kunagi OMil pronksi saanud siis ma küsin ta raudselt Paikusel ära.
Meeldiv oli see, et oli tervelt 3,5 korvpalliküsimust. Samas üht eestlaste meelisala kergejõustikku puudutati seekord ainult läbi ennesõjaaegsete soome sportlaste peamiselt. Ja Bundesligast polnudki ühtegi küsimust. Nii läheb kogu kodune ettevalmistus vastu taevast ju.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Matis »

Igorile paranduseks: teist korda tegime spordimängu. Eelmise aasta küsimused on loodetavasti ka kilvalehel olemas.
Ei olnud ärapanemise maiku man. Pigem eeldav austus meie spordifriikide teadmiste vastu. Aga eks järgmine aasta teeme korrektiive. Samas eks viga oli see, et spordimäng oli paljudele ka päeva teine mäng, nii et mõni suikus viimaseks 15ks ka unne :mrgreen: . Aga ma arvan, et lõppkokkuvõttes oli päris sisukas festival.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Veiko »

Tänu Songadele!

Raskusastme koha pealt peaks heaks lakmuspaberiks olema ka nö nullauto kasutamine. Kui komplekti läbimängijad on vähegi adekvaatsed, siis nad peaks tundma kreenis mängu ära (liiga lihtne, liiga raske, liiga palju nišiteemasid vms).
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Otsin siin aktiivselt taga et kes siis Alekseejeva ja Paduri järel pronksi sai NSVL 1946 aasta iluuisutamismeistrivõistlustel ja mis ma leian. Ametlikus NL meistrite nimekirjas sellist persooni nagu Aleksejeva üldse polegi !Keegi seltsimees Jevgenia Oborina sai hoopis Tallinnas kulla Vaike Paduri ees.
Ma arvan, et küsimus tuleks tühistada!?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Otsin siin aktiivselt taga et kes siis Alekseejeva ja Paduri järel pronksi sai NSVL 1946 aasta iluuisutamismeistrivõistlustel ja mis ma leian. Ametlikus NL meistrite nimekirjas sellist persooni nagu Aleksejeva üldse polegi !Keegi seltsimees Jevgenia Oborina sai hoopis Tallinnas kulla Vaike Paduri ees.
Ma arvan, et küsimus tuleks tühistada!?
Ei tea miks, isal oli kaks allikat, kus on märgitud Aleksejeva Liidu meistrina 1946. Samuti on võimalik, et Oborina abielunimi, nagu on ka Vaike Paduri, kes oli neiupõlves Vaike Kaljuvee. Ning lisaks läks küsimus nulli.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas tauno »

no näed, selle pärast läkski nulli. muidu oleks kõik teadnud, hea küsimus ju. muhaha.
Vilniuse Žalgiris
Kalle Voolaid
Postitusi: 167
Liitunud: 03.01.2007, 10:33

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Kalle Voolaid »

Väike abistav käsi: http://www.fskate.ru/skaters/1298.html

Sihuke tegelane oli täitsa olemas :)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Sellepärast et nulli läks peakski ära tühistama. Üleüldse peaks kõik küsimused mis nulli lähevad asendama. Ma vist Paikusel teen nii. Et alguses mängime 30 küsimust ja siis asendame need uue 30 ga sest ega spordikilvarid suurt midagi ei tea. Ei Austria mäesuusatamiskunne ega venemaa odavisketreenereid 4o datest.
Aga kuna Alekseejeva oli ühtlasi ka Oborina tuleks üle kontrollida vastuselehed uuesti ja neile kes vastasid Oborina anda 2 punkti.( Ma tõesti ei mäleta mida ma vastasin)
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas his master's voice »

Polt, kas sa tõesti arvad, et keegi teadis Oborinat?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas polt »

Raudpolt, et teadis -küsimuste koostamisel ju arvestati mängurite teadmistega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas his master's voice »

Kusjuures vaatasin eelmise aasta K-Nõmme mängu küsimusi ja tundusid täitsa inimlikud. Ei tea, miks oli kontseptsiooni vaja muuta, liiati oli tegu üksikmänguga, seega oleks pidanud ehk isegi lihtsamad tulema.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Matis »

Muidugi arvestati teadmistega, tegemist ikkagi spordihuviliste mänguga. Aga eks teen korrektiivid tulevikus. Inimene ju õpib oma vigadest ja areneb, välja arvatud polt. Eriti kihvt on ju kui Ritola küssa ajal hakkas Nurmisid sadama. Aga see selleks.
Ja Igor olen kuulnud, et ka sina teed hirmraskeid küsimusi, aeg platsile tulla. :twisted:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas his master's voice »

Kes teab, kui huvilisi on, võib järgmine hooaeg isegi spordimängu korraldada.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas his master's voice »

Samas, Matis, raske mäng on igatahes etem kui kerge mäng. Maitse asi muidugi. 8)
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Kilingi kilb 2010

Postitus Postitas Matis »

Ja poldile niipalju veel, kui hirmrasketest individuaalsetest mängudest rääkida, siis vaata peeglisse ja kui ei tunne end ära, siis vaata veel korra.
Ja nüüd tuttu :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Vasta