Paikuse Pildikad 2011

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Tauno.10 pangassiust, 3 arapaimat, hulgaliselt tudishit(tudish piip), tilaapia, sasaan, zelatjee, daanio, moiva, tuur, paltus, mintai, päikesekala. Ja ainult üks hiidsäga. Kuna ma kahte punkti anda ei tahaks. Siis kas ühel punktil on sinu jaoks suur mõte? Tõuseksid jagama 8.-9. kohta koos Janek Salmega. Ma pigem ei annaks.Teinud siis mängu ajal häält oleks kohe üle vaadanud.
Palju põnevam on aga kure küsimuse vastuseid lugeda -meil on Moan(2), Skari, Ulvang, Estil, Boit! ja svindalkure pakkumised. Boitkure eest oleks pidanud huumoripunkti andma.
Pumi ja puli on aga täiesti erineva väljanägemisega koeratõud. Mõlemad küll Ungarist pärit. Ka kolmandat Ungari koera komandori oli mitu korda pakutud.Kas kusagil oli Ungari lipp või?Punkte sai ikka ainult Puli eest. Vändrale on antud kogemata pumi eest 1 punkt selle arvestame maha.
Niipalju siis loomaplokist.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas tauno »

mina oleks selle küsimuse vale ülesehituse pärast üldse ära tühistanud, pangasius on sisuliselt vale ja hiidsäga on ju õige. see seostamine mingi rimi reklaamiga on natuke küsimuse solkimine.
ega ma ju nii pervo ei ole, et lõputult protsessida, aga otseselt õiglane see tegelikult pole...
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Küsimuse algne idee tuli just sellest rimi reklaamist. Ma olen teinud mälumänguküsimusi ka peldikus istudes pihku sattunud vedelseebi pudelit algideena kasutades. Asi siis reklaamipõhine küsimus teha on.Kasutasin suures osas seda artiklit http://en.wikipedia.org/wiki/Pangasius. Ja ka üks näidatud pilt oli see. Teine pilt võis olla eksitav. Wiki põhjal tundub mulle küll, et pangassius on täiesti eraldiseisev liik sägaliste perekonnas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas tauno »

nu ära usu liialt wikipediat, eriti eestikeelset. küsimus oli olemuselt vigane, eeldasin et küsitakse seda huvitavamat isendit, mitte jälle seda krd sügavkülmutatud fileed, mida pea iga hooaeg küsitakse (viimati oktoobris tartu paarikal).

rääbis kuulub ju ka lõheliste seltsi, kuigi nagu väga sarnased ei ole. aga see on lihtsalt tuntum fakt ja õiendajaid olnuks palju rohkem..
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Eestikeelset wikipediat ma ei loe ja pangassiuse kohta pole seal arvatavasti midagi.Ja tõesti terve rea erinevaid võimalikke paralleelnimetusi ma tõin välja just sellepärast, et oleks vähem ainest protestida. 10 kilvarit teadis seega loen küsimuse normaalseks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas tauno »

einoh, me ju räägime eri asjadest. "õieti" vastajad said seda vastata ainult rimi reklaami pärast, teine pool küsimusest oli ju vale. kuda ta siis normaalne küsimus on kui ta vigane...
Vilniuse Žalgiris
Sven

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas Sven »

Ma ei mäleta, et ma oleksin piljardiroobi ära vastanud?? Ma ei mäleta, et ma selles mängus üldse midagi ära vastasin, peale mõnede Soome asjade. Meelelahutajad, modellid, skandaalse kuulsusega poliitikud jms. pole absoluutselt minu teema. Ilmselt jääb minu viimaseks külaskäiguks Paikusele. Aga ma vaatan vahel snookerit ja seal nimetatakse sellist riista mitte "firehead" vaid "rest", kui tal tugikepp taga on, muidugi.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Krt Sven ma kontrollisin üle-sa oled tõesti vastanud pudeliavaja. Ja seega läheb piljardiroop nulli, sest enamus pakkujaid tahtis seda kasteedina kasutada.Oli ka väga hea pakkumine et tegu on pimedate mündimäärajaga.Seega on nulliring.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ok

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas ok »

Küsimusi ka millalgi kuskilt võimalik näha on või?
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas holte »

miks nulli? selle roobitsaga saab pudeleid avada küll.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Aare Olander tuleb Soomest tagasi paneb üles. Materjalid on kõik edastatud.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ok

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas ok »

Mis kell ta tuleb ?
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas tauno »

loodetavasti on siis ka punktid korrigeeritud :)
Vilniuse Žalgiris
Sven

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas Sven »

polt kirjutas:Krt Sven ma kontrollisin üle-sa oled tõesti vastanud pudeliavaja. Ja seega läheb piljardiroop nulli, sest enamus pakkujaid tahtis seda kasteedina kasutada.Oli ka väga hea pakkumine et tegu on pimedate mündimäärajaga.Seega on nulliring.
Ma vastasin viimasest voorust 1 küsimuse ära ikkagi, Suure Belti silla. Seega peaks mul olema ikkagi kokku 20 punkti ja jagatud 20.-21. koht!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Paikuse Pildikad 2011

Postitus Postitas polt »

Jah vastab tõele. Sisestamisel olid sinu bELTI PUNKTID PANDUD KOGEMATA PILJARDIROOBI LAHTRISSE. Ja kui roobi punktid ära sai kaotatud kadusid ka Belti eet saadud 2 punkti. Seega lisame sulle 66. küsimuse eest 2 punkti.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta