Mälumängurite tüüpe

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas ravenius »

Seltskondlik tüüp

Satub kilvale tavaliselt koos sõpradega ja peamiselt selleks, et jooki manustada. Mälumäng pole oluline. Sellise tüübi arenenum vorm on "pubikilvar", kes võtab jooki ja armastab seltskonda, ent mängib aktiivselt kaasa.

Eksikülaline

Tema on sattunud kilvale juhuslikult või mõne tuttava kutsel, ent hästi ta end ei tunne, kuna on selgelt valel ajal vales kohas. Halvemal juhul kukub mängu lihtsalt segama või saab toimuvast korraliku šoki.

Sunnitööline
Võistkonda on liiget vaja ja võetakse keegi, kes kohe kuidagi tulla ei taha, ent lõpuks siiski soostub osalema. Mossitab reeglina nurgas, kuna oma vastumeelsust olukorra suhtes peab ju kuidagi välja näitama.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas tauno »

siis võiks veel lisada

Statistikale väljakutse esitaja
Läheb mälumängule lootusega seal naisi lantida.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas Matis »

On olemas ka ühisvorm eksikülalisest sunnitööline - on võetud kaasa kui noormängija, kes ei huvitu mälumängust ning kui üritad ta mõtlemisse tõmmata, siis keerab sulle sõna otseses mõttes selja ja ei tee mängust väljagi.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas polt »

tauno kirjutas:siis võiks veel lisada

Statistikale väljakutse esitaja
Läheb mälumängule lootusega seal naisi lantida.
Sellist tüüpi pole ju ometi olemas?
Tegelikult on olemas vastandtüüpe. Prouasid /naisi kes lähevad mälumängule lootuses seal meest sebida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas punukana »

polt kirjutas:Tegelikult on olemas vastandtüüpe. Prouasid /naisi kes lähevad mälumängule lootuses seal meest sebida.
Kumba neist sa mõtled?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas tauno »

issand, liiga palju infot !
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas polt »

Ütleme nii, et fertiilses eas naisterahvas on naine ja best before ületanu proua.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas holte »

vanasti oli proua abielunaine. See, keda polt prouaks defineerib, on meil kesk-eesti murrakus "mammi".
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas insu »

mõtlen iseenda peale ja leian, et on veel selline tüüp nagu

Mees valel pool lauda - küsimust nähes teatab, et "ma olen seda ise küsinud", mäletab täpselt, kus ta seda küsis ja patrab pikalt-laialt, miks ta sellise küsimuse tegi. Vastust tavaliselt ei mäleta.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas polt »

Minu keel ei paendu vanatüdrukutele a la 70 preili ütlema...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven aka roadrunner

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas Sven aka roadrunner »

Samasugused või üsna sarnased tüübid esinevad ka spordivõistlustel.
Vana sepp - räägib enne võistlust pikalt, mida huvitavat toimus 83. aasta Rapla rajooni meistrivõistlustel vm
Sohver - kodanik,kes jooksu-, suusa- või rattaseltskonna on nõus kohale toimetama. Pikematel rattamatkadel võib osutuda kasulikuks, kuna korjab tasapisi peale ära vajuma kippuvaid pühapäevasõitjaid.
Retro - kannab nõelutud Marati dresse, kootud tutimütsi ja ajast-arust ketse, aga paneb müstiliselt kõva aja (tüüpnäide on üks endine käija Sergei Lõžin, kes jookseb maratoni alla 3 ja poole tunni - millest mina ikka veel unistan).
Kaks minutit puudu (kuhu liigitub allakirjutanu) - ajab pärast võistlust näpuga protokollis järge, et mitu kohta eespool oleks olnud, kui oleks jooksnud võimete kohaselt - 2, 3, 5 vm. minutit kiiremini. Otsib pidevalt põhjusi, miks sinna või tänna see 2 minutit kaduma läks.
Teadlane - on manustanud enne võistlust täpselt ette nähtud arvu kaloreid, valke, süsivesikuid ja toidulisandeid, teab täpselt, mitmendal minutil või kilomeetril manustada magneesiumi-, glükoosi- või B6-vitamiini kapsel. Ei liigu sammugi ilma pulsikella, sammumõõtja ega muude anduriteta.
Eksikülaline - on sattunud võistlusele juhuslikult, mõne tuttava kutsel, kihlveo või purjuspäi antud lubaduse tagajärjel. Pikemat distantsi ei suuda tavaliselt lõpetada, aga esineb eriti kõva tahtejõuga erandeid (tüüpnäide - Toomas Luhats, võib-olla ka Siim Avi).
Ma praegu lõpetan, muidu saan sõimata, et siin on ikkagi mälumängufoorum. Mul on lihtsalt vaja tund aega parajaks teha...
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Mälumängurite tüüpe

Postitus Postitas cadman »

Ära põe. On veel põhimõttelisi oportuniste - ma poleks iial Tartu Maratoni sõitma läinud kui sõbrad poleks surmkindlad olnud, et mul seal toss välja läheb. Ma ei uskunud ja vist oli ka põhjust. Kuigi jah, ei saa salata, et kui 41. km toidupausi järel Kivistiku õpik lubas hakata lõpuni pingutama, siis tuli selg ees vastu oma 2000 ümber tegelasi (lugemine läks sassi)... Ja ääretult kahju oli neist kaotatud sekunditest, mida ma enne põdesin (et Sa pole oma muredega üksi). :P Aga selle eest oli meeldiv aega veeta mõnusas seltskonnas - muhu seelikutega tegelased, kahe otsaga suuskadel suusatajad, tandem jpms. huvitavat rahvast oli ümberringi - põhimõtteliselt puusuusa klassi mehed kõik. Aga ka mehed, kel vorm oli viimase peal (valuutapoest ja viruvahelt), aga sisu polnud ollagi... Et moraal - punnitatud tulemusest on hea seltskond märksa olulisem.
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta