Briti GP 4.12.2010

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Briti GP 4.12.2010

Postitus Postitas arko »

Sarnaselt eelmisele aastale pakuvad britid ka sel aastal ühe oma GP-sarja mängu mängimiseks ka teistele huvilistele Euroopas. Eelmisel aastal mängisime seda koos Sireli memoriaaliga, sel aasta kattub mängu kuupäev aga Viljandi paarismänguga.
Kas ja kui palju oleks huvilisi ning kuidas võiks seda läbi viia? Variandid on näiteks: Viljandis enne/pärast paarismängu (kasvõi mõnes pubis) või õhtul Tallinnas informaalses õhkkonnas.
Oleks tore, kui keegi viitsiks korraldada ja näiteks küsimused ära tõlkida (mul endal pole selleks kahjuks aega). Sel puhul võib siin endast märku anda. Kui mitte, võib ehk ka inglise keeles mängida.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Briti GP 4.12.2010

Postitus Postitas illar »

Kuna kõik ülejäänu sõltub ilmselt huviliste arvust, avan loetelu ja annan siinkohal teada, et huvi "trenni teha" ikka oleks.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Briti GP 4.12.2010

Postitus Postitas polt »

Ma teeks kõigepealt kindlaks kas Viljandi mäng üldse toimub. Sirelil oli Viljandi kohal aga kellegile ei räägit mängust sõnagi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Briti GP 4.12.2010

Postitus Postitas arko »

Niisiis, hetkeseisuga on huvi avaldanud Illar, Ove, Tauno, võimalusel Tiit. Kas veel keegi?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Briti GP 4.12.2010

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Olen nõus mängima, aga ainult pärast Viljandi paarismängu. Mul on Viljandis parem mängida, aga võin ka Tallinna tulla. Ingliskeelsete küsimustega võin küll mängida.
Vasta