Teadetetahvel 2011

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas punukana »

Just-just. Kui ainult veel jalgpallist ka midagi teaks... see on vist ümmargune?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas cadman »

Irw, veidi suurem on kui tennisepall. Aga ikkagi - reketiga paha lüüa, siis peksavad seda jalgadega. Ja kallis on see kah. 22 mehe peale antakse üksainumas korraga kätte. Iga mees ei saagi seda alati puutuda...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas insu »

Homme Tartu meistrivõistluste esimene mäng. Kell 18:15 Tähe 4-160. Küsimused võistkonnalt Kvart.

Loodetavasti kajastuvad Tartu sarja mängud edaspidi ka kilb.ee avalehel vastavate kuude all.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Saab tehtud! Kuukalender on siis ka koht, kust toimunud mängude lingid kohe kätte saab.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas insu »

Nüüd on avalehel valesti läinud. Tartu meistrivõistluste mängud toimuvad kahe nädala tagant. Hooaja teine mäng, kus küsib Räpina, toimub 19. oktoobril.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Parandatud.
Lisatud on ka üksikmängu karika seis (üksikkilva alalehel) ja uue hooaja esimene reitingutabel. Tänu Rein Hiobile!
Sven

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Sven »

Vändra mängule vist omaette teemat polegi, ma siis siin vinguksin natuke. Kas küsijad kirjeldaksid, kuidas on iseendal võimalik naela läbi käe lüüa? (küsimus 36) see oli minu meelest ebaõnnestunud küsimus. Nagu ka 12, mis ei anna mitte midagi olulist juurde.
Aga 20 oli hea küsimus. Vastuse võis leida nii fakti teadmise kui ka loogilise tuletamise teel - tõsi küll, see loogika oli sama raskesti leitav,nagu põlevad kaamelid Jüri mängus.
Kasutage testmängijat - äkki see aitab mängu kõrvaltvaataja pilgu läbi näha.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas his master's voice »

Kuidas Vandra mang ka loppes ning kes oli seekord noorimaks kilvariks?
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas holte »

Sven, naelapüstoliga peaks saama. Ma küll ei tea, kuidas küsimus püstitatud oli.. :lol:
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas cadman »

holte kirjutas:Sven, naelapüstoliga peaks saama. Ma küll ei tea, kuidas küsimus püstitatud oli.. :lol:
Ilma naljata, saab ka ilma naelapüstolita ja tavalise haamriga. Aga et kahte kätt, seda nagu hästi ei usu. Oli see miski sadomaso eri vä?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Matis »

his master's voice kirjutas:Kuidas Vandra mang ka loppes ning kes oli seekord noorimaks kilvariks?
Võitis Salis ja kõikse märjemate kõrvade ja piimavuntsidega oli Matis Song :mrgreen:
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Teen ettepaneku Matis diskvalifitseerida ja kuulutada Vändra karu Eesti seeniorite meistrivõistlusteks. Muidu sügisepoole polegi ühtegi eestikate mängu. Seenior peaks olema üle 40 veel parem 45. Muidu oled täitsa tore poiss Matis aga need vuntsid...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas tauno »

Kas Voynichit ja Jobsi küsiti ?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Matis »

tauno kirjutas:Kas Voynichit ja Jobsi küsiti ?
Ei veel, aga Hamilton tuli naksti
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Sven

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Sven »

cadman kirjutas:
holte kirjutas:Sven, naelapüstoliga peaks saama. Ma küll ei tea, kuidas küsimus püstitatud oli.. :lol:
Ilma naljata, saab ka ilma naelapüstolita ja tavalise haamriga. Aga et kahte kätt, seda nagu hästi ei usu. Oli see miski sadomaso eri vä?
Õige vastusena on vastustelehel "haamer ja naelad". Sellest see ving. Õige vastuse välistamine viis mõtted mingile kiivrile või lambile, mis on liiga kõvasti ümber pea kinnitatud.
Ninast kosmilise kiirusega lendav tatt oli ka juba peaaegu kirjas, kuni keegi saalist küsis, kas on mõeldud kehavedelikke nende normaalolekus, kehasiseselt liikumas... Jälle õige vastus prügikasti:-((
Vasta