Rakvere spordikas 2011

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

kutsumata külaline

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas kutsumata külaline »

Paistab, et faile ja nende vorme on endiselt ületamatul hulgal - oskab keegi välja hõigata kasvõi esikolmiku?
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Veiko »

Rakvere spordimängu tulemused:
http://www.sport24.ee/kilb/Rakvere_sport.xls

Spordisarja seis peale 6. mängu:
http://www.sport24.ee/kilb/sp1011_kokku6.xls
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Heameel on siit leida linki oodatud Exceli faili allalaadimiseks. Edaspidi paluks kilvalehe toimetajat ka informeerida, kui selline fail kuhugi üles läheb. Veel parem oleks muidugi, kui toimetaja selle meili teel otse saaks.
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Veiko »

Aare, hindan väga Sinu ja Kaspari panust kilvalehe toimetajatena. Ma siiski julgen kahelda, et faili otse saatmine oluliselt kiirendaks protsessi - spordisarja tabel sai Sulle saadetud vahetult peale Rakvere mängu juba 14 päeva tagasi. Arvasin ekslikult, et peale Vahuri postitust on ka ods-probleem lahendatud. Olgu siinkohal ka viide vajaliku softi allalaadimiseks - http://download.openoffice.org/other.html

Olen nõus, et on vastik ja tüütu, kui pead end koormama erinevate tehniliste jamadega failide töötlemisel. See ei pea mitte Sinu mure olema. Püüame edaspidi hoolt kanda, et spordimängu läbiviija edastab materjalid kiiresti ja Sulle sobivas formaadis.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Sorri, et natuke õiendan. Spordisarja tabel sai saadetud mulle 15. veebruaril (ehk 11 päeva tagasi), kui olin Eestist ära tööd tegemas. ods-formaadis faili ei saanud seal lahti teha ja et ka teised meilid kohale jõuaksid, pidin selle meili kustutama. Kui 20.2. tagasi olin, palusin mõlema mängu Exceli faili siin foorumis. Et kaks tabelit ühes failis olid, seda ma ei näinud, kuna ods-faili lahti ei saanud. Selle foorumi postituse peale pole mingit vastust tulnud.
Kunagi 2007 sai Windowsi arvutisse Openoffice installeeritud, pärast ei saanud sellest enam kuidagi lahti, kui selgus, et sellega seda, mis vaja, ikka teha ei saa. Ikka ja jälle hüppas mõni aknake lahti... Seetõttu tahaks sellest süsteemist niipalju kui võimalik hoiduda.
Veiko
Postitusi: 274
Liitunud: 10.09.2007, 13:19

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Veiko »

Nõme on siin seda ping-pongi mängida, aga kui juba õiendamiseks läks... Saatsin spordisarja tabeli 12. veebruari hilisõhtul ja see oli Exceli formaadis. Sinu 15. veebruari kirjale tuginedes saan väita, et said selle kätte. OpenOffice'it ei ole sarja üldtabeli jaoks mitte kunagi kasutatud.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Edaspisideks siis palve, et kui on soov sarja üldtabelit enne uuendada, kui mäng ise kohal on, paluks sellest märku anda. Loomulikult võivad mäng ja üldtabel tulla erinevatelt autoritelt, aga üles on need pandud ikka korraga (või siis mäng enne ja üldseis hiljem, nagu paaris- ja üksikkilva puhul).
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Rakvere spordikas 2011

Postitus Postitas Aare6631 »

Mõlemad Rakvere mängud on nüüd üleval, lingid nii veebruari tabelis kui Spordikilva alalehel. Tulemused saab alla laadida Exceli failina.
Vasta