Valimisstuudio mälumäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
eelmisele külalisele

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas eelmisele külalisele »

A mis asi see on, mida ta ajab? Peale sofistika, ma mõtlen.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

Külaliste teadmiste pagas on tavaliselt üsna piiratud. Seepärast selgitan.Sofistika-tühjade väidete esitamine ehk lihtsalt targutamine.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Külaline »

eelmisele külalisele kirjutas:A mis asi see on, mida ta ajab? Peale sofistika, ma mõtlen.
Viis +.
külaline

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas külaline »

Pole sel cadmanil midagi viga, las targutab, mõni tee sedagi, ehk et ongi tühi koht. Või demagoogitseb, mis vahet?
janus
Postitusi: 12
Liitunud: 10.01.2007, 16:51

Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas janus »

Cadmani väga kvalifitseeritud selgitusi lugeda on mõistagi ülim nauding ja teeb mulle totukesele suurt au, aga sellel kõigel on nimetatud mälumänguga samapalju pistmist, kui Delfi artiklikese pealkirjal sisuga
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas tauno »

Nonii, täna jälle valimisstuudio mälumängu, keskerakondlikus võtmes TV14 pealt
kas see ongi siis "klassikaline"? sellist sodi pole ikka näinud.
väga tore kild oli, et vastuse "Viiralt" eest sai 2 punkti ja "Wiiralt" eest 3 :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

See on neil tavaline-Kuusalu mängib Paikuse asemel.Kahtlustan, et nad ei teadnud millesse ennast segasid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas tauno »

ma näen seda esimest korda - ma ei saa hästi, kas see selline lapsetapmine ongi alati? selliseid ei kannata küsida isegi koolilaste mängul. aga miks seal osaletakse, kas seal on mingi auhind või milles asi?
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

Seda ei tea keegi aga priimäe käest saab mingi postkaardipaki ja 8 paremat mängivad finaalis. Kusjuures seal peaks olema ka Nõmme kui ainus tallinna linnaosa-ma ei tea mida Põlva koos Noogi ja kundiga stuudios tegi aga Nõmme ja Tabivere käest said nad tappa. Me sellepärast loobusimegi , et ei saanud aru mille peale mäng käib. Ja kuidas saab seljatada ammu perseli poris olevat Tallinna ei saa ma ka aru!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas külaline »

Eks seljatada saab kõike, mõni seljatab naisi, mõni on aga ise kodus tuhvli all. Kui ei meeldi, ei pea ju vaatama. Minul pole õnnestunud seda mängu näha ja ei põe selle pärast. Mõnele teisele aga tundub iga üritus väga hinge minevat. Tea kas kadedusest. Ja ega need tele või raadio mängud peagi nii väga faktitõsised olema, mida lihtsam ümbris, seda vaadatavam on. Sellised väga tõsised mängud ekraanile nagunii ei jõua, sest masse see ei huvita.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas polt »

Masse ei huvita kindlasti ka sellised küsimused nagu esitavad Sven Azojan või Lauri Nebel.Krt isegi Kuke Joel suudab Pärnu kõrtsikilbadel vahel paremaid küsimusi teha.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas külaline »

Kõik on suhteline. Kui ei huvita, miks vaatad. Kui vaatad, ju siis ikka huvitab. Ei usu, et keegi tahab kulutada aega selle peale, mis kohe üldse ei huvita. Või kodus kästakse ebameeldivaid saateid jälgida? Või mõni vaatab neid saateid selleks, hiljem iriseda ja õelutseda nende kallal? Igal juhul on see enesehävituslik tegevus.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas cadman »

irw. Kui ma eile Tauno postitust lugesin, siis vaatasin kah, et vaat kui vähe on inimesele õnneks vaja...

Piisab, kui millalgi veidigi kiunuda saab ja õnnis rahu saabubki. :D
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta