Valimisstuudio mälumäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Valimisstuudio mälumäng

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Täna (23.02) ETV-s kl 21.40--22.40 saade "Valimisstuudio. Mälumäng", seda korratakse samal kanalil reedel (25.02) kl 11.45--12.40. Selles saates saab kaasa elada poliitikute mälumängule, kui stuudiosse on kutsutud erakondade kolmeliikmelised võistkonnad. Mälumängu valmistavad ette ETV meelelahutustoimetus ja "Mnemoturniiri" tegijad. Poliitikute mälumängu juhib Ivo Linna. Vt teavet ka lehelt http://etv.err.ee/index.php?0561028, sel saab saadet ka kommenteerida. Usun, et saade pannakse ETV kodulehele ka järelvaatamiseks üles.
Linna Ivole on see esimene kord juhtida televisioonis toimuvat mälumängu.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Jaan lomp ära aja rahvale mulli.Linna on teles mälumänge varemgi juhtinud. Mitte Etvs aga kommertskanaleis küll.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Külaline »

Kanal 2-s oli umbes a-l 2003 -2004 pool hooaega mingi mäng mida Linna juhtis, ma nime ei mäleta.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Külaline »

P.S. Salis ka seal.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas holte »

Linna juhtis ka ETV-s mingit noorte mälumängusaadet - küllaltki klassikalist.
Nime ei mäleta, aga vist loodusteemaline oli, Turovski oli mingi stammküsimuse
esitaja seal veel.

Või noh, ma tegelikult arvan, et see oli ETV-s.., nimi võis olla Mine metsa!
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Külaline »

Külaline kirjutas:P.S. Salis ka seal
s.t. täna õhtul.

Kas "Mine metsa" ei olnud mitte Madis Malk , ega ma täpselt ei mäleta.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas polt »

Kanal kahes oli küll jah mingi Linna juhitav saade-saatejuhina oli ta hea. Küsimuste koostajana aga kahjuks ainult miniturniiri tasemele sobilik.Keskerakonna mälumängus TTV so n ta suutnud küsida Nii Maarja Liis Ilusat kui Eesti ainsat kahekordset euroööbikut( miniturniiri tasemega küsimus) Kui ka Ahmed Zahiri El-Bimbot-tahtis teada laulu päritolumaad-Zahiri ei mainitud. Õnneks vastas Türi vald õigesti( Särgava, Tarvis, Koit)aga see küsimus polnud mitte selle mängu tase kui seda kunagi mmIL KÜSITUD POLEKS OLEKS MINA IKKA OMADEGA VÄGA RAPPA LÄIND.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Jaan_Lomp
Postitusi: 1311
Liitunud: 27.10.2007, 19:10
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Jaan_Lomp »

Kuskilt jäi mõni aeg tagasi meelde selline jutt, et Ivo Linna pole varem televisioonis mälumänge juhtinud, ei arvanud ma varem, et see jutt pole õige, ses jutus polnud mu meelest sõna "Eesti". See ETV-s olnud noorte mälumängusaade polnud mul meeles, Kanal 2-s olnud mängust ei olnud varem teadlik, palun vabandust. Ka polnud ma varem teadlik Keskerakonna mälumängust TTV-s. Täna õhtul Valimisstuudios tulevat mälumängu muidugi vaatan.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas holte »

Ega see, kas on või pole juhtima juhtunud, nii väga oluline olegi.
Seda ETV saadet vist juhtis (esitas küsimusi) tõesti Madis Malk,
Linna ja Turovski hindasid vastuseid ja andsid punkte.

Miks Sa, polt, nii kuri oled, kui küsimused lihtsad on?
ETV-s mingis saates Reikop-Välba jne suusatavad aja peale, ma'i
usu, et Veerpalu kuskil suusafoorumis kirub, et mis nad raisad
seal kooserdavad eetris rajal, ikka norralased-rootsid tuleks peale kutsuda.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
salasilm
Postitusi: 464
Liitunud: 02.01.2005, 17:14
Asukoht: Pärnu

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas salasilm »

holte kirjutas:Ega see, kas on või pole juhtima juhtunud, nii väga oluline olegi.
Seda ETV saadet vist juhtis (esitas küsimusi) tõesti Madis Malk,
Linna ja Turovski hindasid vastuseid ja andsid punkte.

Miks Sa, polt, nii kuri oled, kui küsimused lihtsad on?
ETV-s mingis saates Reikop-Välba jne suusatavad aja peale, ma'i
usu, et Veerpalu kuskil suusafoorumis kirub, et mis nad raisad
seal kooserdavad eetris rajal, ikka norralased-rootsid tuleks peale kutsuda.
:D See oli hea.
külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas külaline »

Muidugi paneb imestama, et siin foorumis nii palju virisemist ja õelust on. Küll on vilets Mnemo-turniir ja kuna tegijad samad kui täbnasel poliitviktoriinil, siis märgistati seegi juba ette kehvaks, küll ei meeldi 100 sekundit ja iriseti ka kunagise koolinoorte telemängu peale. Tundub, et mõne tase jääbki sinna Jüri või Paikuse mängu tasemele. Aga võiks ju natuke kõrgemalt mõelda. Kuigi võib arvata, et kui mõni TV-sse pürib, siis sellest foorumist küll head sõna ei kuule.
Külaline

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas Külaline »

külaline kirjutas:Muidugi paneb imestama, et siin foorumis nii palju virisemist ja õelust on.
Kas tohib küsida, et mis sa ise virised ja vingud, et teised vinguvad ja kas sul nimi ka on või on "külaline" sul nii ees kui perenimi?
Kalmer Männik.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas arko »

Andestust, aga see poliitmäng oligi kehv. Kuidas on võimalik teha küsimus, mis ei koosne muust infost kui "Eestis on kolmikud, kes on hakkama saanud millegi erilisega". (Olgugi, et see oli üks väheseid asju, mille ma ise selles mängus ära vastasin)
Me nuriseme siin siis, kui näeme ekraanil faktivigu, asjatundmatult tehtud või toimetatud küsimusi jms. Mälumängu hea nime nimel on meil ju ometi sellele õigus?
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas tauno »

Küllap enamik meist teab, et lgp anonüümik on suurima tõenäosusega üks umbes kolmest variandist.
Kuna erinevalt igasugustest Mnemoturniiridest on siin sõna võtnud inimesed, kes asjaga pidevalt tegelevad, siis meie arvamus midagi siiski näitab. Need olid valdavalt kehva sisu, sõnastuse ja ülesehitusega küsimused. Nö "pärismängul" oleks neist saanud kasutada umbes kahte.
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Teadetetahvel 2011

Postitus Postitas holte »

Mulle enamus poliitmängu küsimusi täitsa meeldisid.
Jah, Arko mainitud kolmikud oli veidra sõnastusega (spordi mainimine teeks korda)
ja mina oma ajupotentsiaaliga ei saa asbsoluutselt pihta Labuani küsimusele.
Isegi kui ma teaks Labuani asukohariiki, ei saa ma aru, mis teave või väärtus või muu
imeline omadus on teadmises, et seal on viisteist distrikti, vilajetti vms üksust..
Kas selles, et meil on 15 maakonda? Ilmselt leiaks ikka mõne riigi, linna või muu asja,
mis on 15-ks jagatud.. Aga mis on küsimuse mõte? Kas Labuan jagas end Eesti eeskujul? :P

Aga pelgalt küsimuste järgi vaadates polnud ju nii kehv midagi. Osa küsimusi (mitme häälega sai
RK-sse ja palju maksab Narva bussipilet) sobisidki just poliitmängu konteksti ja on ses osas täiesti
omal kohal mu arvates.
Ja ma ei tea kommenteerida seda riikide arengujärjestuse küsimust.. kui neil riikidel on suur
vahe sees, siis võib vist neid nii palju järjestada olla küll. Iseasi, kuidas punkte anda.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta