Mälumängu tulevik

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas Matis »

polt kirjutas:Jagati koosolekul ka küsitluslehti. Enamus teemasid on siitsamast läbi käinud. Uus oli ehk see Estica osa suurus Eestikate mängudes. Mina olen nõus et vähemalt 20 % ehk siis igas plokis üks küsimus võiks ikkagi Eesti mv olla estica. Sest selliseid mänge kus Eesti asja enam absoluutselt ei küsita ja ei saagi küsida on juba niigi palju.
Mina isiklikult olen kasvõi hommepäev nõus osalema komisjonides või töögruppides mis hakkaksid tegelema üleestilise pubimänguga ja paralleelmängudega kohtadel a la Jüri-Tartu-Pärnu _Rakvere.
Lisaks oleksin ma kindlasti tegija kui see väljapakutud mäng sega ja naispaaridele oli tõsiselt mõeldud. Kui keegi kirjutab mingi projekti ja ajab selliseks ürituseks mingi koha, papi jm taolise välja,
siis ma võin sisu poole rahumeeli enda peale võtta. Aga selline mäng on vajalik.
Samuti olen nõus korraldama järgmisel hooajal näiteks paarika mv. Või siis pildika omad kui neid ikka peab eraldi pidama. Ühtlasi kutsuin kõiki tegijaid üles ka järgmise hooaja teiste eestikate tegijaiks möllima. Sel aastal oli üle hulga aja kõik ammu ette teada ja sai rahulikult valmistuda.
PS. Kui selle aasta võistkondlike tegijail, midagi selle vastu pole, siis mina oleksin küll nõus kui nad ka järgmised 4-5 aastat eestikate võistkonnamängu korraldaks.
Jah, kuid nagu ma aru saan, siis jõugu juht Paavle tahab järgmine aasta vedada paaris MV, seda kui mälufest 2012 toimub Lõuna-Eestis. Arutluse all on olemas ka üks koht.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas insu »

Matis kirjutas:Jah, kuid nagu ma aru saan, siis jõugu juht Paavle tahab järgmine aasta vedada paaris MV, seda kui mälufest 2012 toimub Lõuna-Eestis. Arutluse all on olemas ka üks koht.
Pakkusin end välja juhuks kui peaks kaalumisele tulema mälufesti korraldamine kuskil lõuna-eestis ja otsustajatel oleks vaja teada, et kas seks puhuks oleks tegijaid. Kui üritus toimub mujal Eestis loobun heameelega kandideerimast. Kui on teisi pakkumisi, siis olen samuti valmis ilma põdemata loobuma.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas polt »

Minul pole küll erilist vahet, kus küsida kui tegu on eestikatega.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
viduka
Postitusi: 109
Liitunud: 26.04.2005, 16:30
Asukoht: praegu Tallinn

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas viduka »

Rääkisin täna oma paari- ja võistkonnakaaslase Margus Maistega. Jutuks tuli, et võiksime teha küsimusi 2012. aasta võistkonnameistrikatele. Kui aga tulevaks aastaks on teisi häid tegijakandidaate, siis usun, et Margusele ja mulle sobiks seesama asi ka 2013. Ning loomulikult võtaksime paar-kolm küsijat juurde.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas polt »

Ma üritan siin nüüd arusaadavasse vormi panna paar ettepanekut või ideed.
Mina arust võiks maakilval olla 3 eelvooru 2 neist sellised nagu siiani aga üks -soovitavalt see keskmine võiks olla paarismäng. Need samad meeskonnad tulevad kohale ja moodustavad oma liikmetest paarid( kuni 3) mängu lõpus paaride tulemused summeeritakse (2 parima omad) ja selgitatakse paremusjärjestus. Siin on igasuguseid taktikalisi võimalusi ja asioleks uudne ja huvitav ning pakuks paljudele esimese paarismängukogemuse ja ehk isegi tekiks mõni uus konkurentsivõimeline paar.(mis ongi eesmärk)

Siis on mul ettepanek korraldada märtsikuus paarikas sega ja naispaaridele. Selle korraldamiseks peaks kirjutama mingi projekti ja rõhuma naiste kaasamisele ja soolisele võrdõiguslikkusele ja sellele, et oi naised on ka ikka targad jne. Ma võin olla ise üks küsijaist.(Aga ma tuleks kindlasti ka mängima kui ma küsijaks ei kõlba)

Spordimängudel võiks olla rohkem Vahtriku-Juuru süsteemis mänge. Ma ise kavatsen Paikuse spordika teha selles süsteemis järgmisel hooajal. Ja miks ei võiks olla ka tavamängus üks selles süsteemis mäng, mis läheks siis nii individuaal kui paarika arvestusse karikasarjas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
bullit

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas bullit »

Maakilvas on juba ettepanekud esitatud ja need lähevad ka käiku. Toimub 3 eelvooru; tagumised jäävad B-finaali (mängud erinevates kohtades), paremad pääsevad edasi; keskmised platseeruvad A-finaali, neile lisanduvad B-finaali paremad (mäng peetakse ühes kohas); paremad pääsevad Superfinaali, mis peetakse samuti ühes kohas ja korraga; asja on uuritud ja paljud Maakilva võistkonnad ei soovi ei paaris- ega üksikmänge vahele.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas polt »

Nemad ei peagi soovima-piisab kui EML seda soovib. Isiklikult mina pole küll naäinud ühtegi küsitluslehte, kus oleks vastavat võimalust pakutud. Teinekord tuleb natuke midagi muuta-mänguritele ei muudaks see ju mitte midagi.Samapalju küsimusi jne.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas punukana »

bullit kirjutas:asja on uuritud ja paljud Maakilva võistkonnad ei soovi ei paaris- ega üksikmänge vahele.
Päris huvitav tõesti - kes uuris ja kelle käest?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas polt »

Kas on juba jõutud ka tegelda rakendusega mis võimaldaks nö interaktiivselt kokku kutsuda erinevaid nn komisjone. Kus nö tegijad saaksid tegijatega nõu pidada ilma anonüümsete debiilikuteta? Eestikatel oli sellest juttu, et peaks midagi valmis pusima.

Ma saan muidugi aru, et minuga opositsioonis olemine on hetkel trendikas tegevus ja pakub paljudele kindlasti teatavat rahuldust. Aga oletame, et sama ettepaneku oleks teinud näiteks Indrek? Või Arko? Nemad kuuluvad ka kindlasti nende inimeste hulka, kes tahaks veel kümmekond aastat aktiivselt mälu mängida ja pisut laiemas seltskonnas kui näiteks 13 paari.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Hallvatt
Postitusi: 3480
Liitunud: 15.04.2005, 15:10
Asukoht: Haapsalu / Tartu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas Hallvatt »

Kustutan nüüd ja edaspidi isiklikuks minevad postitused. Samuti teemast mööda postitused.
No sellist küsimust ei tohiks olemaski olla.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas Aare6631 »

Ehk sobiks siia teemasse see link http://www.kilb.ee/index.php/kilvakalender-1112.
Ehk siis tuleva hooaja kalendri esimene avalik versioon. Spordikarika mängud on puudu, Veiko Ulp tegeleb nende paigutamisega.
Koolide EMV eelvoor ja finaal võivad muutuda, sõltuvalt olümpiaadide kalendrist, mida praegu veel avalikustatud pole.
Briti ja Norra GP tulevad kalendrisse (s.t. üksikkarika arvestusse), kui
1) nende kuupäev saab teatavaks vähemalt 1 kuu enne toimumist,
2) saame nad meie kalendrisse sobitada ja
3) viitsime nad eesti keelde tõlkida.
Loomulikult on oodatud igasugu mõtted ja ettepanekud. Võib ka lisada infot maakondlike sarjade ja muude ürituste kohta.
Sven

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas Sven »

Kas tõlgendasin kalendrit õigesti - MM on tuleval hooajal sees 2 korda ja siis järgmisest hooajast (2012/2013 - juhul, kui maailmalõpp ära jääb) algab üksikmängu hooaeg Mälugigandiga ja lõpeb juuni alguses MMiga?
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas mrali »

Sven kirjutas:Kas tõlgendasin kalendrit õigesti - MM on tuleval hooajal sees 2 korda ja siis järgmisest hooajast (2012/2013 - juhul, kui maailmalõpp ära jääb) algab üksikmängu hooaeg Mälugigandiga ja lõpeb juuni alguses MMiga?
Jah, kuna võistkonna-EMV-l kogutud ankeetide kokkuvõttes enamik oli sellise lahenduse poolt. On ajaliselt ka loogilisem.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas arko »

Siin toimunub diskussioon on koondatud eraldi teemasse: Sõnavõtud, http://foorum.kilb.ee/viewtopic.php?f=5&t=742
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas cadman »

õigem oleks kustutada üldse need Poltide peronaalegotamised. Suhtumine on näidatud - kindralid võivad mida iganes lällata - ei prääksugi.

PS. Kes siis see pagunitega vehkiv tegelinski oli?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta