Mälumängu tulevik

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
allium
Postitusi: 2270
Liitunud: 02.01.2005, 00:46
Asukoht: Võru

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas allium »

No ma ei ole siin varem sõna võtnud ja kedagi maapõhja sõimanud.
Aga see mäng oli ikka selline, et karju appi. Mängujuht nii umbjoobes, et ei olnud mõtet temaga isegi rääkima minna... eks ta jagas siis rahva vaigistamiseks võistkondadele lisapunkte (vähemalt selline mulje jäi).
Vastuste ettelugemine käis pikkade-pikkade dramaatiliste pausidega... mingit huvitavat lisainfot sealjuures ei tulnud.
Ja küsimused... mitmel korral jäime laua taga üksteisele otsa vahtima, et mida kuradit... sai nagu need vastused välistatud ja nüüd selgub, et ikka oleks õige olnud. Hea küll, mängu ajal ei hakanud rahva aega selle vaidlemise peale raiskama (niikuinii olid enne mängu 1.-5. kohad selged, et polnud kokkuvõttes kuhugi tõusta ega langeda)... tahtsime ainult kiiremini minema saada.
Kodus siis viskasin huvi pärast paarile kahtlasele asjale pilgu peale (küsimusi oli veel, mida kiirelt üle vaadates võis vabalt praagiks nimetada) ja siis kihvatas.
Mida põrgut, sõidame 90 km maha, raiskame aega ja raha ja siis visatakse nina alla mingid purjus peaga tehtud kontrollimata küsimused... ja lausa valeinfot topitakse. Ausalt öeldes tahaks kõik pakutud "teadmised" kähku ära unustada, sest need võivad lihtsalt valed olla.
Eks ma olen ka varem olnud mängudel, kus Talve on paraja auru all olnud, aga kusagil on ometi piir kah.
külaline

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas külaline »

Eks tuleb teineteist rohkem austada ja ei alkoholi ega narkojoobes tohiks olla ei need, kes küsivad ega ka need kes vastavad. Muidu loll võib aga küll olla!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas polt »

Kas ainult mulle tundub, et keegi üritab siin külalise nime all jama vaikselt siluda? Sõimake nüüd polti parem-siis ei pööra keegi enam joobes mängujuhtidele ja ebakorrektsetele küsimustele tähelepanu.
Kes seda Põlva lahtisi korraldab ? Koit Nook? Miks ei ole tema kommentaare?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
allium
Postitusi: 2270
Liitunud: 02.01.2005, 00:46
Asukoht: Võru

Re: Mälumängu tulevik

Postitus Postitas allium »

Korraldavad Koit Nook ja Mait Meensalu. See mäng oli Räpinas, Koit mängis kaasa Põlva ÜG võistkonnas ja korraldusega arvatavasti ei tegelenud.
See oli neljas etapp, kolm esimest olid läbi viidud eeskujulikult (sh 2.etapp Räpinas, küsija oli üks noorem mees, kelle nimi hetkel ei meenu).
Vasta