Suvekilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Suvekilb

Postitus Postitas arko »

Uurin vaikselt, mida arvavad inimesed ühest väikesest lõõgastavast mängust keset suurt suve?

Jõgeva külje all on nimelt selline koht nagu Paduvere talumuuseum ning oleme selle eestvedaja Tiit Läänega arutanud, et sinna sobiks üks tore suvine vabaõhukilb (või vajadusel ka rehealune kilb). Prooviks sel suvel siis viimaks härjal sarvist haarata. Näiteks juuli keskpaigas. Aga palju oleks huvilisi?
Eesmärk oleks teha mõni natuke teistmoodi formaadiga mäng, midagi huvitavat. Mäng ise vast suviselt lahe ning vältimatult ka tühjendustreeninguga (grill ja chill).

Kas huvi oleks suurem, kui teha paaridele või kui kolmeliikmelistele puntidele? Käsi püsti, kes kindlasti tuleks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Suvekilb

Postitus Postitas Matis »

Kui just mul suguvõsa jubileumid ei ole, siis oleks küll tulemas.
Matis
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Suvekilb

Postitus Postitas polt »

Te peaks lähtuma Maaspordimängude kuupäevast. See oli kaks nädalat peale Jaanipäeva vist Rakveres. Lähtuda saab kaht moodi , kas teha män-g samal õhtul Paduvere ja Rakvere vahemaa on tühine või kindlasti mitte teha samal õhtul.
Mina eelsitaks teist varianti sest Maaspordimängud on mulle kohustuslik ja hästi kinnimakstud üritus - auto tuleb hommikul ette , viiakse mängule antakse süüa , tehakse pai , tänatakse hea koha eest ja kutsutakse mõne aja pärast banketile.
Muul päeval oleksin ma ise enda peremees ja ei peaks kasvõi transpordi osas teistega arvestama.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Suvekilb

Postitus Postitas arko »

Jah, 9. juuli Rakvere mängust oleme teadlikud ja juba arvestasime, et ei kattuks.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Vasta