MM 2011 - 4. juunil Tartus

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
ravenius
Postitusi: 719
Liitunud: 02.01.2005, 20:48

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas ravenius »

Teavitan igaks juhuks - antud keskkonnas kasutan varjunime ravenius ning kõik oma postitused teen samuti sellesinatse pseudonüümi alt. Seega ei ole mul vähimatki pistmist anonüümsete postitustega, mida ehib nimi "Tiit" või mis kajastavad minu väidetavaid tegemisi...

Tiit Naarits
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas his master's voice »

Ma ise ka imestasin, et anonüümne Tiit nii ründavat tooni kasutas. Nüüd siis tõde selgunud.
külaline

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas külaline »

Ei ole anonüümne, nimi Tiit Kerves ja Hiiumaalt. Ainult hea meel on, et Eesti poolsed MM-i korraldajad kasutasid ka minu küsimusi ju nad väärisid seda.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas cadman »

Mul küll suhtükskõik, aga ma millegipärast ei kipu uskuma taolistesse fenomenaalsetesse vedamistesse. See rohkem Türgi jalgpalliteema kui sedamoodi joppab. Kahju on muidugi sellest, et need ei olnud valitud juba ilmunud üllitisest, aga vast osa edukamaid osavõtjaid sai ikkagi mälu värskendatud. ;-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas holte »

Mul on tõsiselt kahju, et ei Tiit Naarits ega Arko Olesk pole lihtsalt öelnud, kuidas on see võimalik, et MMi küsimusi on publitseeritud enne MMi. Tiit Kerves ei puutu siinkohal üldse asjasse, pole teinud Ristiku Mnemoturniiri aastaid ja hetkel mu kontrollitud andmetel ei suuda borrelioosi tõttu isegi ristsõnu koostada.

Ma olen ilmselt väga halb inimene, kuigi üritanud mõelda positiivselt (enda arust).

Mõtlesin, et Naarits võttis MMi küsimusi, et inimesi harida. OK, kuigi ütleme, kerge haltuura.
Siis selgitatakse, et küsimused enne ilmunud - tekib teine Tiit (Kerves) , mõtlen, et tema tegi MMi-le küsimusi ja siis ka Mnemoturniiri, läksid samad küsimused sisse, juhtub. Autoriks pandi ka kogemata Tiit Naarits, ka juhtub. Ristikutes juhtub igasuguseid asju, hullemaidki. Järgisin hiiu mehe üleskutset, helistasin toimetajale. No ei tee Kerves. (ma ei saa tema kirglisest tundepuhangust siin seetõttu ka aru).

Võibolla on probleem tõesti minus ja minu luuludes. Aga võibolla olen ma lihtsalt loll, kes tahab, et asjad selge(ma)ks saaksid.
Aga kahjuks on asjaosalised ise võtnud "ei kommentaari" poosi, kuigi just nende sõna oleks kaalukas.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas arko »

Ma siis nüüd ütlen, et see ei olegi võimalik.
Tiit Kerves ei ole MMile küsimusi teinud (Tiit Naarits ka mitte), välja toodud küsimuste autorid on kõik IQA tuumikust. On välistatud, et enne MMi keegi neid küsimusi näha või levitada oleks saanud.

Mareki märkus oli mu hinnangul igati sõbralik, ma ka ei saa aru, kes ja miks sellest nüüd mingit suurt tüli üritab välja kiskuda. Ma millegipärast tugevalt kahtlen väites, et need materjalid laekusid toimetusse juba märtsis. Tiit (Naarits) minu andmeil puhkab ja ilmub harva netti. Ehk ta varsti ilmub välja ja selgitab ise ka.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: MM 2011 - 4. juunil Tartus

Postitus Postitas holte »

Mind rahuldab see selgitus täiesti.

Tiit Kervesele aga peab siis soovima oma mälu kindlamat kontrolli,
enne kui esitada väiteid, mis võivad tekitada üsna kriitilise ja
halvamaigulise olukorra. Rääkimata sellest, et inimene ei saa olla
nii loll, et ennast sama eesnime taha peites tahtlikult tekitab vääritimõistmise.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta