EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksustega

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksustega

Postitus Postitas cadman »

Viimasel ajal on see teine "igikestev" pool muutunud pigem igiseivaks. Millegipärast on kujunenud nii, et mõningad tegelinskid suvatsevad kõiki lõbustada sellega, et näitavad oma suurt isiksust ja sügavaid teadmisi ning teemadele ära vastata ja siis vedelema jätta. Omaette teema, kes need on, aga...

Mu teada on korra hoidmine ja nende lastega tegelemine üks nendest kohustustest, mis kah nagu adminnidel modedel lasub, aga millega eriti tegeleda ei taheta. Kui aga ei taheta, siis oleks kaks varianti - kas pood üldse kinni panna või midagi ette võtta. Teeks siis proffessionaalidele lihtsa ja labase ettepaneku - kui seltsimees on kaks nädalat oma isiksust juba näidanud, siis mode võtab tegelasel 100 punni maha ja paneb ise küsimuse. Kui mees juba miinusesse jõuab, siis võiks sellele poolele postitamise üldse kinni keerata. So what?
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas his master's voice »

Mnemomaratoni reeglites on kirjas, et kui keegi 24h jooksul uue küsimusega lagedale ei tule võib uue hakkama panna. Ei maksa liigselt ärrituda, kuna reeglid kehtivad kõikidele.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas cadman »

Sul on ilmselt kah arvamus, et kogu maailm ongi selleks, et Sind lõbustada... Sul pole vaja vastata kui põhimõtteliselt küsida ei taha. Sellest just jutt, et on aeg ehk veidi miskit muuta. Muidu need jäävadki jobutsema. Reegelid vòib ja saab muuta ning ka peaks, kui need eesmärki ei täida. Kui leiad selle teema ärritava olevat, siis küll ei oska aidata...
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas vahur5 »

Täiesti kummaline, kuidas keegi, kes ei olevat isegi mälumänguliidu liige tuleb liidu lehe foorumis reegleid kehtestama ja järelvalvet tegema... (Vabandan, kui mu info liidu liikmelisuse osas on ekslik)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas cadman »

Minu meelest võib taoliste jokutiste endi postitustele sülitada. Eks osa penisid ole neid, kes pihta said ja kiunuvad :lol:

22.06 sai Vahur järje, aga alles täna suvatses see talle "juhuslikult" meelde tulla ja saigi juba kontimurdva tegevuse toimetatud. Jajaa... Vangile ei meeldi trellid. Muidugi ei tohi taolisi aistada keegi, kes pole partei liige 1905-st aastast. Põhiline, et isamaasõja veteran end ära ei rebestaks :P
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas polt »

Cadman ma arvan et probleem on selles, et keegi lihtsalt ei taha sinu liivakasti pissile tulla. Mängi siis üksi kuiva liivaga-see maraton on nagunii su privaatprojektiks muutunud. :roll:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas cadman »

Veel üks Suur Stalin hüppas metsast välja :-). Miks on siis Sinusuguse Suure Juhi ja Tatsipaude Suurkirjaniku vedelevaid teemasid taas üle ühe? Ära siis vasta! Ja ka siin pole vaja lällata. Sinutagi ollakse tagajalgadel. Näe täna on ootamatult liikumas päris mitu teemat. Ei tea küll, miks?

Süsteem muutmist vajaks. Ainult et kuidas, sellest Sinu ja Su sõprade "ettepanekutest" nüüd kohe kindlalt tolku poleks. Siis poleks ehk vaja üldse jõuda selle reani reeglistikus, millele oma jope vihjas. 8)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Külaline

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas Külaline »

cadman kirjutas:22.06 sai Vahur järje, aga alles täna suvatses see talle "juhuslikult" meelde tulla ja saigi juba kontimurdva tegevuse toimetatud
Minu meelest on suvi ja Vahuril ka muid tegemisi.
Tänane probleem on jälle millegipärast cadmani tekitatud, teised nagu ei näe probleemi.
On sul äkki igav?
Kalmer.
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: EttepaneK: Võtta midagi ette Mnemomaratoni suurisiksuste

Postitus Postitas cadman »

No kuule, kui inimesel on muid tegemisi, siis pole ju põhjust siin ei vastata ega ka sellel poolel läbutada. Lisaks sellele paneb veidi imestama, et Polt oma tarkuseteri taolisele asjale üldse raiskab. Ilmselt on neil tegelastel igav, et üldse seda nn. minu projekti loevad?

Ma ju soovitasin selle üldse kustutada. Nagu näed, tekkis niimõnelgi hoopis entusiasmipuhang mingit läbu genereerida. Inimestel on igav ilmselt, noh eks ma lõbusta siis neid :-)
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Vasta