Ellamaa loodusmäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Niisiis kuulutan ametlikult ürituse välja. 20.augustil toimub siis Ellamaal Nurga puukoolis Ellamaa loodusteemaline mälumäng paaridele.Küsimused teen mina . Mängu algusaeg on 13.00. Osavõtutasuks panime sümboolsed 2 eurot ja peaauhind on 100 eurone Nurga puukooli kinkekaart. Auhindu on muidugi rohkem. Küsimuste arv pole veel selge aga kindlasti pole küsimusi vähem kui 30.
Kogu info ürituse kohta siit.
http://www.nurgapuukool.ee/aianduspaeva ... .php?id=11
Kui keegi tahab oma tulekust varakult teada anda siis allik@kilb.ee on sobiv koht ja helistada võite mulle ka.
538 70 669

Paluks info ka esilehele üles panna.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

Ma esimese hooga lugesin: "Reedel 13.40-18.00 võimalus suhelda taimedega" :-)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Taimedega saab seal kõigil kolmel päeval suhelda ja mul on selline imelik tunne et ilmselt minuga ka kui mind taimede seast üles leiate.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Taivo »

Ma kaalun tõsiselt tulekut. Aga palun ütle, kuidas jagunevad proportsioonid bioloogia ja zooloogia vahel ning kui suur on Estica osakaal? Nurga puukool jääb minu meelest otse maantee äärde, nii et selle saab kenasti kätte.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Vahekord on kindlasti bioloogia kasuks. Ja esticat on vähemalt pool. Üritan teha sellise mängu, et huvitav oleks nii kohale tulnud aiandusspetsialistidel, tavalistel loodussõpradel ja ka neil, kes on lihtsalt mälumängurid ja teavad asju. :P
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

Raske ülesande oled endale võtnud...
Muide, kas siin eelinfo andmine ei anna juba eelist "proffidele"? Ainuüksi teadmine, milliselt teemalt küsimusi tuleb või ei tule võimaldab pisut kodutööd teha.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Loodusespetsid saavad oma info teistest allikatest ja ma arvan et nad töötavad nende allikatega igapäevaselt.Loomulikult on ülesanne raske-aga selliseid küsimusi-Nimetage see u 50 cm kõrgune sinakate õitega ravimtaim, mis eelistab kasvukohana niiskeid kraavipervesid ja mille rahvapärased nimed on.....-EI TULE!
Ja muuseas ma hindan loodust üheks oma nõrgimaks teemaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
ella maa

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas ella maa »

Ma üleeila käisin kõik niisked kraaviperved läbi, homme pidin ette võtma naaberjõe kaldad ja nädalavahetusel minema merepõhja - nüid selgub küsimust polegi! sellest me ei räägigi et olen jõudnud poolte loomade ladinakeelsed nimetused pähe taguda - nüid selgub et küsimust polegi! No polt see on karjuv ülekohus!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Nii-mäng on koos. Kuna peame mahtuma umbes tunni aja sisse on küsimusi 30. Aga see eest on ilusasti esindatud kõik teemad antiik, sport, film ja muusika, kirjandus ja teadus tehnika on elustiili ja isegi tibiküsimus. Seega enne seda kui lauluväljakule nostalgitsema lähete on soovitav Ellamaalt läbi hüpata.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas holte »

pea-asi, et loodust ei ole
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

Eilses AKs hirmutas, et laupäeval pidi justkui paduvihma tulema. Kas korraldajad on selleks puhuks varunud telgi või mingid siseruumid. Jama oleks, kui tuleks kohale ja selgub, et jääb ilmaoludest tingitult ära...
Samas terve esmaspäeva kinnitati ilmateates, et Eestis ON 25 kraadi, kohati isegi 27??? Ma ei tea, mis väljaspool Tallinna toimus, aga seal oli vaevalt 19...
vahur5
Postitusi: 586
Liitunud: 20.08.2009, 10:36

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas vahur5 »

Täiesti oli 26 kraadi eile Lääne-Virumaal.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas polt »

Ilmaoludega on arvestatud ja vastavalt neile peetakse mäng kas õues, telgis või siseruumides.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Sven »

polt täitis oma ülesande eeskujulikult, küsimused olid huvitavad ja vastatavad nii kogenud tegijale kui ka kohale tulnud loodushuvilistele. Ainult 3. plokk (21.-30.) oli ülearu raske, pigem proffide paarismängu sobiv. Kuna käidi välja lubadus üritus regulaarseks muuta, kutsun üles järgmiseks aastaks segapaare moodustama ja kohale tulema! Võib-olla tingis osavõtjate vähesuse täiesti p...sse läinud ilmaennustus - kogu päeva ei tulnud ähvardustest hoolimata TILKAGI vihma.
Mis sa arvad polt, kas võiks järgmisel aastal lubada mängima ka paare Seenior/Juunior, siis saaks peresid rohkem kaasa haarata.
Ahjaa, tulemused. Võitjad olid minule tundmatud isikud ja olid ka müstilise vahega ees (40 p. 56 võimalikust). Järgmised 5 paari olid 2 punkti sees (28-27-26) ja nendes paarides oli igaühes mõni tuttav nimi (Jairus, Tang, allakirjutanu).
Hugo

Re: Ellamaa loodusmäng

Postitus Postitas Hugo »

Kõik on suhteline, Sven. Me saime oma prouaga viimasest plokist rohkem kui kahe eelmisega kokku. Eelmistes sai küll totraid vigu tehtud - Glehn ja eukalüpt jäid vastamata ning karusmari maha tõmmatud (ol´id ikka vist eelmistes). Aga küsimused olid jah kenad
Vasta