Haapsalu paarikas

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Kuigi kusagil ennem juba hõikasin (tahtsin spordialaliidu karistusi vältida), et Haapsalu paarikas 3.09. toimub, siis nüüd tuleb ametlik teade. Traditsiooniline Haapsalu paariskilb leiab aset 3. septembril algusega kell 12.00 Haapsalu Kultuurikeskuse rõdusaalis. Julgesti registreeruma!
Külaline

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Külaline »

Rist-Männik kirja.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas mrali »

Tulevad ka Nurmla ja Räli (rookied :D).
põmmpea

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas põmmpea »

Vellama Tang tulevad ka Haapsalusse
tanel
Postitusi: 393
Liitunud: 22.05.2009, 15:28

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas tanel »

Kadi ja Tanel Jairus on tulemas.
Arvo Kreeggipuu

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Arvo Kreeggipuu »

margu kirjutas:Kuigi kusagil ennem juba hõikasin (tahtsin spordialaliidu karistusi vältida), et Haapsalu paarikas 3.09. toimub, siis nüüd tuleb ametlik teade. Traditsiooniline Haapsalu paariskilb leiab aset 3. septembril algusega kell 12.00 Haapsalu Kultuurikeskuse rõdusaalis. Julgesti registreeruma!
Ei tea, kui suur see osavõtumaks ka on ? Aga sellest olenemata tulevad Kauber-Kreegipuu ja Kõks-Usin
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Registreerimisblankett on nüüd ilusti kilvalehel üleval. On tore, et esimesed huvilised on end siin juba kirja pannud. Osavõturaha ei tihka üle 10 euro paari kohta küsida.
Küsimused hakkavad valmima, vajad veidi veel kõpitseda vormi jne. Suure osa küsimusi on teinud Tõnis Poom, mina olen ka mõned küsimused teinud.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

80 küsimust on valmis. Aga registreerunuid on nõnda vähe, peale kilvalehelö registrrrunute on siis 2 paari veel kirja pannud. Kiiresti registreerige end mängule. see ei ole palve - see on käsk.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Matis »

margu kirjutas:80 küsimust on valmis. Aga registreerunuid on nõnda vähe, peale kilvalehelö registrrrunute on siis 2 paari veel kirja pannud. Kiiresti registreerige end mängule. see ei ole palve - see on käsk.
Hea meelega tuleks ka see aasta isaga mängima, kuid õnneks või kahjuks kutsuti lähisugulase juubelile. Nii et see kord jääb ära. Aga edu siiski.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Muidugi tuleb perekondlikud ja kogukondlikud sündmused ettepoole seada. See on loomulik. Ega ma eile õhtul üliväsinuna poleks kirjutanudki, lihtsalt kardan EML sanktsioone - ei sagi 20 paari kokku, järelikult vilets mäng. Tegelikult Kultuurimaja tahab teada saada kui palju laudu valmis panna.
Külaline

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Külaline »

margu kirjutas:Muidugi tuleb perekondlikud ja kogukondlikud sündmused ettepoole seada. See on loomulik. Ega ma eile õhtul üliväsinuna poleks kirjutanudki, lihtsalt kardan EML sanktsioone - ei sagi 20 paari kokku, järelikult vilets mäng. Tegelikult Kultuurimaja tahab teada saada kui palju laudu valmis panna.
Margus, ära selle numbri pärast värise !Kui tõesti peaks juhtuma, et vähemalt 20 paari ei saa/viitsi end kohale vedada, ei näita küll Haapsalu mängu viletsust, vaid rohkem vabariigi kahe suurema linna mõnede kodanike laiskust ja mugavust - või inimlikult arusaadavamat rahaliste vahendite nappust.
Oli eelmisel aastal Haapsalus 19 paari ja mängul polnud viga midagi. Ja meie tuleme sel aastal ning kui tervist on, siis ka järgmisel ja edaspidi.
Kui EML (ülepingutatud ja arusaamatud) sanktsioonid tõesti peaksid päevakorda tulema, leiaks ju järgmisel aastal formaalsuse vastu rohtu formaalsusega. Mina näiteks olen nõus kvoorumi täissaamiseks hankima mõned pudelid odavat odekolonni ja leidma osavõtjaid linnapargist parmude seast, või kommi ja nätsu eest väiksemaid poisse vms. Saaks nalja !
Arvo Kreegipuu

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Mina tegin eelmise postituse
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas his master's voice »

Üks kiire küsimus - kui kellelgi Tallinnast tulijal on homme sõiduvahendis vaba koht, kuhu ka üks Habal ära mahuks, siis võite helistada tel. 59046147.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas polt »

Igor, nii ei saa-sa pead ikka kirja ka panema mitu kilo sa suve joksul juurde oled võtnud. Ja ära unusta , et alla 100 kilosed kilvarid pole iial olnud tõsiseltvõetavad tegijad. Näiteks mina ei saa Haapsallu juba sellepärast minna, et kaal näitab visalt 97 kilo. Aga ma tahan olla ikka tõsiseltvõetav kilvar.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas külaline »

Kindlasti on põhjuseid erinevaid, miks ühed osalevad ühtedes mängudes ja teised teistes ning kolmandad on hoopis loobunud. Ja kindlasti on finantsprobleemid tõsiselt võetavamad kui kaaluprobleemid. Kahjuks aga jätab see kvoodireglament vähe halva maigu (sarnaneb mõnede parteide valimismaksule jm piirangutele) ja nagu siin juba keegi märkis, et võimalikuks tekivad kokkulepped jm mitte just kõige ausamad võtted. Kui mäng ei kogu teatud arv publikut ja on vähe populaarne, sureb ta varem või hiljem ise välja. Ei tasu karta, et keegi viitsiks vägisi 5-6-le osavõtjale üleriigilisi mänge korraldada. Kes aga punkte tahab, küll see ka kohale tuleb. Loodetasti nii Haapsalu kui ka kõik järgnevad üleriigilised mängud siiski kvooti ületavad ja probleeme ei teki.
Vasta