Haapsalu paarikas

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Aare6631 »

Katsun täna septembri ürituste kalendri üles saada, sinna siis tekib ka registreerimise hulknurk. Praegu töötab ka vasakul menüüs link "Registreerimine".
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Praegu ainult 4 paari kirjas? Järelikult ei kulu auhindadele palju raha. Julgemalt registreerima.
viduka
Postitusi: 109
Liitunud: 26.04.2005, 16:30
Asukoht: praegu Tallinn

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas viduka »

Kas kellegi sõidukis leidub mängupäeval marsruudil Tallinn-Haapsalu-Tallinn kohta isikule, kes küll kaasa ei mängi, ent on mõne küsimise autor ja tahaks kamraad Margust mängu läbiviimisel abistada? Tõnis 55 571 571.
margu kirjutas:Praegu ainult 4 paari kirjas? Järelikult ei kulu auhindadele palju raha. Julgemalt registreerima.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Praeguseks on tulekust teada andnud vaid 11 paari. Julgemini registreerima. Isegi auhindu jagatakse.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas his master's voice »

Kellel 11 paarist juhtub vaba kohta autos olema, olen nõus selle vabatahtlikult hõivama. Tel. 59046147
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas mrali »

Lähen küll L hommikupoole Tallinnast autoga Haapsallu, aga jään pärast kodumaile. Kui üheotsasoovi on siis minu nr - 5260695.
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas Taivo »

Ma püüdsin registreerida Taivo Rist – Martti Suurorg, aga ebaõnnestus. Lugege meid siiski registreerunuks. Kas me tuleme, see pole küll päris kindel, see sõltub Marttist.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Rist-Suurorg on registreeritud. Nüüdseks on kokku tulnud siis 15 paari. Nii vähe, see sunnib kaaluma järgmisel aastal etapist loobumist.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas tauno »

viljandis oli mullu 17 paari. eks ta raske on, kui iga aasta 1-2 paari ära kaob ja uusi ju ei tule
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas polt »

Ma ei saa tõesti tulla. Päris ära kaduda pole kavas.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Veidi üldist teavet Haapsalu mängule tulijaile. Samal ajal toimuvad Haapsalus nostalgiapäevad. Linnuses toimub veneaegsete autode näitus-täika ja on nn rahvaste sõpruse kontsert. Piiskopilinnuse vaatamisväärsused (sh lossitorn) peaks olema tasuta, vaid toomkirikusse niisama ei pääse. Nii et pärast kilva lõppu leiab tegemist veel küllaga. Suurem tramburai algab peale keskpäeva, kuid mängule tulijatel tasuks veidi varuaega siiski varuda ( ses mõttes, et vanasõidukid hakkavad aegsasti linna kogunema ja võib liikluses mõningaid ebakohti olla).
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas margu »

Kõigepealt tänu kilvareile, kes Haapsallu ei peljanud kohale tulla. Olen vastustelehtede esmase ülevaatuse lõpetanud ja tabeli kokkuseadnud. Üksikuid valestiparandamisi oli olnud, kuid üldseisu see ei muutnud. Sai vist liiglihtne mäng (kui tabeli tipu poolt vaadata) või siis liigraske (kui altpoolt vaadata). Oli üks kohustuslik täisring (Uusberg) ja kohustuslik 0-ring (kalimba/mbira). Soolosid oli 5. Põder-Vahter teadsid pitaiat (üks paar oli õige vastuse maha tõmmanud) ja naadamit, Allpere-Lasn teadsid Žabotinskit, Püha Deniset teadsid Nurmla-Räli ning balboa tantsuga olid kursis Olesk-Naarits. Lihtsamad küsimused olid veel Danilov, Memphis, defenestratsioon (1 vale) ja Jura (2 valet). Raskemateks võib pidada (2-2,5 õiget) Hannes Oja, partisanifilm, Bondra, blemid, Jesse J, Pico.
Täna õhtul või homme hommikul proovin andmed ära saata.
Ahjaa, esikolmik: Põder-Vahter, Habal-Särgava, Salis-Heinaste
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas polt »

Margus teeb endiselthäid küsimusi-tõsiselt kahju, et seekord tulla ei saanud. Õnneks küsis ta ära ainult pool mu ühest ettevalmistatud küsimusest. Aga kuna teil on mälu lühike, siis ma julgen Paikusel sama asja uuesti küsida küll.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Re: Haapsalu paarikas

Postitus Postitas aadu »

Kurb jah, et tulla ei saanud, oleksime kohustusliku nulliringi ära rikkunud...
Hääd sõbrad Bonzo ja Tõun armastavad kalimbat plõnksutada, korra kohe küsisin enda kätte ja uurisin seda asja - päris naljakas aparaat.
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Vasta