Juuru Spordikilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

Klubide koha pealt oli minu esimene mõte kohe Itaalia seal on enamus klubisid ju calciod lihtsalt linnanimi ees.Kontrollisin -praegu on 4 puhast Calciot -Cagliari, Catania, Novara ja Udinese ja veel kaks üks oli Bergamo Atalanta ja keegi oli veel kus klubinimes on Calcio ilusti sees. Seega Iisraelis on rohkem. Aga idiootsemat küsimust kui ala aaias surnud ja sündinud ov või kes neist on sündinud Birminghamis ja Manchesteris ikka annab välja mõelda. Ilmselt oli Hakalaxile uudiseks et ka USAs on Manchestere ja Birminghame. Arvbestades juba seda kui palju on 100 m olümpiavõitjaid ingliskeelsetest riikidest -oli see ikka uskumatult sitt küsimus.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
wahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas wahtrik »

Juuru spordikilb 2012. Teeme registreerimise lahti. Võib siia endast teada anda, võib emailida peep.vahtrik@gmail.com, võib helistada 5114548. Igor-Peep mängus osalemise tasu on 4 eurot inimese kohta. Meilt on 60 küsimust, esmalt 30 paaris, lõpuks 30 üksikult vastamiseks. Päeva algus 12.00. Kahe mängu vahel (teine on Aksori-Urmase oma) saab koolimajas kergemat sorti lõunat süüa. Selle eest täiendavat maksu ei ole.
Külaline

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Külaline »

Paarismängus tuleb esitusele 50-60 küsimust osavõtutasuga 6 € paarilt.Registreerimine ja info aksorkoit@hot.ee
telefon 53994750. Aksor Koit
wahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas wahtrik »

Muuseas, Juurus on kaks sporditeemalist mängu tulemas. Ma ei tea, kas sitendav-sätendav kuusnurk registreerimist lihtsustama hakkab, aga eelnevalt teadaolev osalejate arv on vajalik köögielu korraldamiseks. Nii et - eelregistreeruma!
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

wahtrik kirjutas:Muuseas, Juurus on kaks sporditeemalist mängu tulemas. Ma ei tea, kas sitendav-sätendav kuusnurk registreerimist lihtsustama hakkab, aga eelnevalt teadaolev osalejate arv on vajalik köögielu korraldamiseks. Nii et - eelregistreeruma!

Aru ma ei saa, kuidas saab seda seitsme nähtava nurgaga kujundit nii järhekindlalt kuusnurgaks nimetada... Hakka või juutide vandenõu uskuma... Pilt
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Külaline

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Külaline »

Ants Kõks soovib Juuru mänguks paarilist. Telefon 56931693
wahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas wahtrik »

Rahvast tasapisi koguneb, kuid aktiivsus võiks suurem olla. Palun andke endast teada hiljemalt kolmapäeva hommikul, sest köögipool tahab toitu tellida. Võite foorumisse postitada, aga ka peep.vahtrik@gmail.com või 5114548. Ja kindlasti ka aksori-urmase mängule.
wahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas wahtrik »

Hetkel on Juuru kilvamängudel kirjas 12 paari. Aga nii saalis kui sööklas on veel ruumi.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas punukana »

Pandagu siis kohalikud korüfeed ja mõisavalitsejad Kuub-Uuskam ka kirja (juhul kui ornitoloogiaküsimusi ei tule ja meie lemmikut Mutolat ikka pildi päält näha antakse).
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
wahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas wahtrik »

mutola tuleb! saladuskatte all ütlen, et ta on pildil vasakult kolmas, see habemega.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas his master's voice »

Julgelmalt registreerima kaaskilvarid! Ega võrreldes eelmise aastaga pole teid rohkem mälumängurite Valhallasse läinud, pealegi luban ma omalt poolt mitte ühtegi estica küsimust teha!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

See kas ma saan tulla või mitte selgub reedel. Kui ma tulen siis mängin üksi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas illar »

Mäng peetud ja Juuru (s.t Vahtriku ja Habali) küsimustele ei ole mul midagi ette heita, küll aga teeks kriitikat selle nn Juuru süsteemi kohta, mis võib-olla vajaks mingit muutust vms.

Sisuliselt mängisime me Juurus teist aastat järjest 30 küsimusega individuaalmängu, sest 30 küsimust paari, kui punktid kahega jagada, ei tekita seal eesotsas mitte mingeid vahesid. Ja 30 küsimust individuaali on kuidagi vähe - asi lõpeb ikka grupfinishiga ja iga mängus tehtud eksimus mõjub lõpptulemusele rängalt. Ja kui veerand 30-st on nn joppamise-, mitte kindla teadmise küsimused (minu hinnangul eilses mängus - Verdi "Aida", USA poksijad, lauatennise meistrite liiga, Liechtensteini vormelisõitja, jäärajasõit, David Silva, korvpallilliidu president), siis jääb mängu tagajärjel tunne nagu asi oleks olnud kuidagi poolik.

Kui ma selle grupifinishi võitnud oleks, siis ma ilmselt poleks kobisenud :) Aga mõelge tuleviku osas (sh igast muud Juuru süsteemi rakendajad), äkki kuidagi modifitseerida seda asja ....
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas his master's voice »

Igasugused arvamused Juuru mängu kohta on teretulnud. Eriti hindame konstruktiivsemaid arvamusi ning ettepanekuid, sellest mida me saaks tulevikus paremini teha. Näiteks see aasta mõtlesime väga pikalt 10 kaupa küsimusi küsida, eesmärgiga aega võita, kuna päevas tuleb kaks mängu mängida. Sel korral läksime jälle ajaga veidi üle, kuigi enda tegemisi analüüsides olime tänavu professionaalsemad kui mullu. Lisaks enda toodud näitele ning Illari pakutule ootame veel ettepanekuid, kuna just Teie konstruktiivne kriitika aitab meil julgemalt muutusi läbi viia, just selle nimel, et järgmise aasta mäng oleks parem kui lõppenud.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

mina teeks kriitikat kodanik illari kriitika kohta ja üldse. Tegelikult oli ikka vahe spordiarmastaja ja no-muidu-lolli vahe vahel näha juba enne mängu, poole mängu peal ja nii edasi. Probleem on mängus ikka. Krt, küsitakse asju, mida üldse ei tea. Ja ma ütleks, et see juuru mängu esimene pool on ses mõttes parem, seal keegi niikuinii suurt ei tea, lollid jäävad aint mõne pungaga maha. Üsna võrdne värk, tead. Aga edaspidi läks ikke peris hulluks.
Aga muidu, kui nii joppamisi lugeda, siis näituseks seda egipti-laulu joppamise-värgiks lugeda ja seega selliseks mittevajalikuks, siis võib herr hillar teinekord kas vasta pead või ilma skoorita jääda, oleneb turust - sama muude küsimustega, ega enese lollust tohi kohe nii avalikult üldavalikuks mõttetuseks praali'..
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta