Juuru Spordikilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Matis »

Okei holte kriitika oli pisut rämedavõitu, aga siit lähtuvalt Juuru süsteemi kaitseks. See punktide poolitamine annab minu arust siiski mängule vajaliku pinge lõpuni, sest muidu on nagu Paikusel. Kui ikka paarismängu pool metsa kisub, siis võid teha teise poole 2.tulemuse, aga üle 9.koha ikka ei punnita. Ise küll kukkusin liidripositsioonilt 5., kuid selline hammas-hamba vastu võitlus oli lõpuni ägedam kui see, kus kaks-kolm liidrit oleks juba poole mängu pealt eest läinud. Minu poolt küll kiitus Juuru süsteemile. Iseaasi on küsimuste raskusaste, aga küsimused olid huvitavad ja mulle nad meeldisid.
Verdi "Aida" triumfimarss ei kuulu küll joppatavate küsimuste hulka. Kui pole just spordimäng, siis sellist küsimust on paras küsida põhikoolide käest.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
illar
Postitusi: 226
Liitunud: 13.04.2009, 21:38

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas illar »

Holtele: ma ei ole kuskil öelnud, et joppamisküsimused on halvad - ja kindlasti ei olnud halvad ka need Juuru omad, mida juba ka öeldud sai. Mu positsioonilt vaadatuna oli lihtsalt kuidagi liiga suur nende osakaal ja igaüks neist võis otsustada lõpptulemuse, kui keegi liidritest joppamise peale mõne neist pihta sai. Ma ei usu et rohkem kui vbolla mõnel saalisolnul oli neis väljatoodud küsimustes mingi kindel teadmine (OK Verdi "Aida" ei kuulu vbolla jah nende hulka, ma panin selle seepärast sinna ritta, et tulistasin selle ise poolumbes pihta). Sellise tiheda mängu puhul võib-olla otsustab juba ka see, et kas ümardada paarismängu punkte üles- või allapoole (see on teooria, ma ei tea kas nii oli).

Minumeelest võiks kas paarismängu punkte mitte kahega jagada või individuaali pikemaks tõmmata.

Matiselt küsiks retooriliselt, et miks seda paarismängu siis sinna ette üldse vaja on, kui sa leiad, et individuaalis peavad kõigil võrdsed võimalused olema?
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Matis »

illar kirjutas:Holtele: ma ei ole kuskil öelnud, et joppamisküsimused on halvad - ja kindlasti ei olnud halvad ka need Juuru omad, mida juba ka öeldud sai. Mu positsioonilt vaadatuna oli lihtsalt kuidagi liiga suur nende osakaal ja igaüks neist võis otsustada lõpptulemuse, kui keegi liidritest joppamise peale mõne neist pihta sai. Ma ei usu et rohkem kui vbolla mõnel saalisolnul oli neis väljatoodud küsimustes mingi kindel teadmine (OK Verdi "Aida" ei kuulu vbolla jah nende hulka, ma panin selle seepärast sinna ritta, et tulistasin selle ise poolumbes pihta). Sellise tiheda mängu puhul võib-olla otsustab juba ka see, et kas ümardada paarismängu punkte üles- või allapoole (see on teooria, ma ei tea kas nii oli).

Minumeelest võiks kas paarismängu punkte mitte kahega jagada või individuaali pikemaks tõmmata.

Matiselt küsiks retooriliselt, et miks seda paarismängu siis sinna ette üldse vaja on, kui sa leiad, et individuaalis peavad kõigil võrdsed võimalused olema?
Minu poolest võib ka vabalt olla individuaalmäng olla, kuid selline lahendus nagu on Juurus on mängus põnevuse osas ikka tunduvamalt põnevam lahendus, kui oli Paikusel, kus jäi punktid poolitamata. Aga see on minu arvamus, ning juhuslike tegijaid ma ju Habali-Vahtriku mängu eesotsas ei märganud ka.
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

Punktiarvestus mängus on selline kolme otsaga filosoofia. Alati võib nuriseda, aga praegusel punktide poolitamisel on mingi loogika olemas. Täispunktide arvestamine oleks ilmselt arusaamatum ja ebaõiglasem.

Raskusastme ja joppamise poolest oli kohalike meestega selline lugu, et paarismängus ma veel üht-teist teadsin ka joppamata, aga eeldatavalt kergematest küsimustest (ehk üksikmängus) teadnuksin ma kindla
peale vaid Neilandi, aga energia kokkuhoiu huvides kadus mul selle küsimuse mõtlemise ajal sünapside vahel vool ära. Nii et ma ei hakka oma joppamisi siin ette lugemagi.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

Ma pole küll küsim usi näinud aga tahan mainida et kilvarina on mul alati rohkem hea meel, nende kahe punkti üle, mis on saadud kindlate teadmiste või loogilise tuletamise põhjal kui nn joppamise punktide üle.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas punukana »

Kodanik Kuub, lubage teada anda, et teie hularõngas käitub täiesti rändauhinnale kohaselt ja on minu auto pagasiruumis rännanud juba vähemalt 300 km.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

nojah... kui sa kuskil kontrollitavat piiri ületad, siis vähemalt kalla sealt see kokaiin välja. Või pühi vähemalt mu sõrmejäljed enne rõnga pealt ära.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
ToivoK
Postitusi: 433
Liitunud: 30.04.2011, 20:31

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas ToivoK »

Poldule vastuseks (eile 15.16)
Sina oled noor, paraku mina vana mees.
Loomulikult olen alati rõõmus kui midagi hoobilt tean ja veel rõõmsam kui midagi loogiliselt suudan tuletada.
Aga joppamine ei saa olla lihtsalt joppamine.
Sestap olen alati kõige õnnelikum nonde joppamiste puhul - see tähendab ju, et olen ikka veel oma herr alzhaimerist puret ajusoppidest suuteline midagi välja koukima.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

Aitäh komplimendi eest ToivoK! :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Henry IX »

Avastasin Juuru spordikilvast küsimuse samanimeliste, ent eri aegadel tipus olnud naistennisistide kohta.
Mõni ime, et naised sama nime kandsid, kui nad eri aegadel mõlemad Alik Neilandiga abielus olid !
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas punukana »

Jah, see kodanik Aliku mitmenaisepidamine võeti juba kohapeal hoolsasti luubi alla.
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

Minu jaoks oli see maru naljakas, et mõlemas mängus oli kaks identset küsimust see Suhhoriutsenkovi case ja Leedu ujujad. Pean ära mainima et küsimused olid HabalVahtriku poolt oluliselt ilusamini teostatud kui Koit Särgava poolt.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Vasta