Juuru Spordikilb

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas polt »

Mina olen sel nädalavahetusel tööl-seega võite mulle paarilist mitte otsida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
vahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas vahtrik »

Veel mõni päev ja käes on Juuru sportlik kaksiküritus. Hetkeseis ei näita väga suurt osalemissoovi. Kas nii jääbki? Kuigi mitmesugused punktide arvestused ei ole just kõige tähtsamad, aga saadaval on neid päris priskelt. Soliidsest seltskonnast rääkimata.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Matis »

vahtrik kirjutas:Veel mõni päev ja käes on Juuru sportlik kaksiküritus. Hetkeseis ei näita väga suurt osalemissoovi. Kas nii jääbki? Kuigi mitmesugused punktide arvestused ei ole just kõige tähtsamad, aga saadaval on neid päris priskelt. Soliidsest seltskonnast rääkimata.
Mulle tundub, et toiduportsjonid lähevad ka soliidsemaks. Mul on tunne et mängijaid ähvardab ületoitumine :)
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
vahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas vahtrik »

No morsinormi me küll ei suurenda.
Kasutaja avatar
Matis
Postitusi: 2880
Liitunud: 02.01.2005, 14:48
Asukoht: Kilingi-Nõmmes loomulikult. Iga lõngus elab ainult siin
Kontakt:

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Matis »

Ma küsin igaks juhuks üle, kus mängud Juurus täpsemalt toimuvad? Asupaik see tähendab
Mulle meeldib, kui ema käitub spartalikult
vahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas vahtrik »

Ikka vanas kohas, st rahvamajas. Kuna eelmisest korrast mitu aega möödas, siis tuletan meelde. Kui Juurule lähenete, peaks kirikutorn silma jääma. Sõitke selle juurde, sealt peaks paistma juba koolimaja ja selle vastas üle tee ongi rahvamaja. Kui keegi hätta jääb, siis võib kõllata 5114548.
Kasutaja avatar
punukana
Postitusi: 4752
Liitunud: 11.01.2007, 14:31
Asukoht: Rapla loomulikult. Iga ebanormaalne inimene elab Raplas.

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas punukana »

Kes on see olümpiavõitja 1500 m kiiruisutamises. kes sündis ja suri Euroopas?
"Nägin saalis ka treener Jüri Pritšinit, kes istus tribüünil minust kiviviske kaugusel." (Ivar Jurtšenko korvpalli karikafinaali kommenteerides)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

Liddelli küsimus oli imelikult esitatud jah. Selliseks esitamiseks peab veel lisaks üsna hulga kontrolltööd tegema ja sellise natuke pentsiku lõpptulemuse jaoks on see nagu kummaline. Aga maitsed on erinevad.
Eks annab ka tublisid mehi kinganumbri, ämma lemmikvärvi jms järgi küsida.
Muidu oli mäng täitsa mäng, ise olen spordist üsna kaugeks muutunud, teadsin seda küll juba enne mängu :), aga sellises koguses ja sellises kanguses sporti tekitab ikka võhikule paraja kilvapohmelli,
täna on nagu esimene päev, kui ma juba hakkan soola ja suhkru maitset eristama.

--
p.s tundub, et polt pole mingi eriline kaaren, ka Tumba on tänase seisuga parematele hokiväljakutele ära uisutanud.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas Aare6631 »

Mõlemad mängud ja tabelid on nüüd avalehel kättesaadavad, hooaja tabelit näeb spordikilva alalehel, samas on ka link hooaja üldseisule. Vahtriku ja Habali paaris-üksikmängu tabel on üleval Exceli failina, kuna selle korrektne muundamine htm-failiks osutus liiga keeruliseks.
liis
Postitusi: 21
Liitunud: 09.08.2006, 14:51

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas liis »

Lihtsalt huvi pärast küsin, et mis kaalutlustel ei ole üksikmängu 8. küsimuse õigeks vastuseks Türgi? Sealse kõrgliiga 18. klubist 11 kannavad lisanimetust "Spor" ehk siis meie keeles "Sport" (Trabzonspor, Bursasspor jne). Küsimuse sõnastust vaadates ei näe küll varianti, mis Türgi välistaks.
kylaline

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas kylaline »

Põhimõtteliselt on liisil õigus: kõik nad on tõepoolest Sport-nimelised klubid (kunagi oli ju ka Tallinna Sport, mis Türgimaal oleks kirjutatud kui Tallinnspor), see et neid linnanimega kokku kirjutatakse ei muuda asja. Samas võib äkki mõne maa meistrivõistlustelt leida tosin või rohkem FC-d, mis ju ka klubi nimi. Ehk oli see küsimus kuidagi vigaselt vormistatud.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

Spori puhul on nii ja naa, eks see ole Türgi omapära nii nimesid kokku kirjutada ja eesti keele reeglite järgi võõrkeelseid nimesid tavaliselt ei tõlgita; FC, JK või muu selline aga küll siin ei lisandu (ka levinuim firmanimi pole AS ega OÜ).
Küll oli pisiapsakas mu meelest atleetide küsimuses - kui ma valesti ei mäleta, on ka tantsustaar
Argo Ader dopinguga vahele jäänud (vastusena loeti õigeks ainsana Kalmus). Seal oli võimalus küll
ka ala vastata, sel puhul oli vihje natuke logisev.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
vahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas vahtrik »

holte! atleetide puhul ei olnud asi ju lihtsalt vahelejäämises, vaid karistuse määras. ader ei saanud suhteliselt harukordset ehk eluaegset karistust nagu ülejäänud kolmik.
vahtrik

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas vahtrik »

türgist. nagu kylaline märgib, on spor liide. küsimuses ei taheta teada, millises riigis oleks kõige rohkem sama nimeliitega klubisid. ma ei tea, kes on liis, aga tore olnuks sellenimelist teadjat kohata spordikilval. saanuks juba kohapeal asju klaarida. mängus ükski paar türgit ei pakkunud.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Juuru Spordikilb

Postitus Postitas holte »

no selge, ega ma spordivõhikuna oskakski suhteliselt harukordset määratleda.
Nüüd ma saan aru, mida küsimuse formuleeringus mõeldi.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Vasta