PAIKUSE 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Kuu aega enne on paras teema püsti panna. Esialgu on mul selline plaan. Alustame spordikaga kell 11 ( 50 -60 küsimust) ja mäng Juuru süsteemis-alustatakse paaridena ja poole mängu pealt läheme individuaalile üle. Kuna see mäng on enamvähem koos-julgen ma kindlalt väita, et mittespordispetsidel on seekord uskumatult head sansid kaarte segada ja kõrgeid kohti võtta.
Peale spordika lõppu alustaks siis põhimänguga- 80 pilti on jagatud 20 sse 4 sesse plokki.
Ja peale pildika lõppu oli kavas teha aftekas Kentuki lõvis. Kavas oleks huviliste olemasolu korral olnud Kentuki kilva parimad pärlid. Kui aga soovitakse teha hoopis hindude GP andke minna. Kõrts on meie jaoks avatud ja isegi auhinnad paneb välja.

Avaldage arvamust kas selleine plaan sobib!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Super! Tore on näha, et Polt on aktiivne olnud ning kontseptsioon Paikuse mänguks olemas. Omalt poolt arvan, et aftekana võiks India GP-d teha, saaks ühe päevaga kõik olulised mängud ära mängitud.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas tauno »

a mis kell siis päris mäng algab kui alguses on kaks tundi kossumängijate pilte :)
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Päris mäng algaks orienteeruvalt kell 13. Ja kui sa kossumeeste pilte tahad ma võin eriploki teha. Praegu on mul isegi poksijaid rohkem... :lol:
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Arvo Kreegipuu

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas Arvo Kreegipuu »

Jaan ! No oled Sina ikka mees, 80 küsimusega mängust oskad 20 plokki välja imeda ! Olin ennast ja oma seltskonda juba Paikusele kirja panemas, aga nüüd jäi küll pooleli.
Ära pane pahaks, aga kõik inimesed pole vastupidavuselt võrdsed ja see, mis mälumängus kõige raskem on, on kõikvõimalikud vaheajad, pausid, venitatud "mõtlemisajad" jms. Isegi MM oma 240 küsimusega on mõnes mõttes vastuvõetavam, seal oli ainult 8 plokki.
Aga ega midagi, ehk leidub neid, kellele nii rohkemgi meeldib. Edu siis neile !
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Kui mul õnnestub küsimused kujundada nii, et nad viiekaupa ära mahuvad- siis tuleb muidugi 16 plokki.On kavas sel aastal anda värviliste piltidega lehed kätte ja näidata seinale nii vähe kui võimalik. Nii on rahvas nõudnud.Annan paari nädala jooksul teada kuidas õnnestub. Mängu aeg ja küsimuste arv jääb ikka samaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Sven

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas Sven »

Kas Kentuki Lõvi ikka soovib näha laupäeva õhtul kampa, kellest suur osa joob ainult teed - kuidas kaugemalt tulnud autoomanikud kodudesse jõuavad?
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Autoomanikud võivad tee peale jäädagi. Või Pärnusse jääda. Pubi ja oks pole vahet klient on klient nii ehk naa-joogu viina või söögu praadi.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas arko »

Sain hindudega kontakti ja nad kinnitavad, et mäng on 7. jaanuaril ja eestlased on teretulnud osalema. Ehk siis taas kord üleskutse: kel on huvi, palun anda endast siin teada ja mõtleme välja, kuidas seda läbi viia. Variandid on siis Pärnus pärast sealseid mänge, samal õhtul Tallinnas või päev-paar hiljem.
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Kujundus tuleb ikka viiekaupa-õppisin paar uut nippi.Kas reserveerin kentukis tagumise saali kella 17 alates ära?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas holte »

kujundades on jube keeruline ja tõesti nippenõudev ruumi kokkuhoiuga tegeleda,
küljendades on palju lihtsamad võtted: tähesuurus, reavahe, tähevahe ja mahutavamad
fondid on neli esimest lihtsat võtet, mida isegi nippideks ei nimetatagi.
Noh, fondivaliku võib siiski vist ka kujunduse alla panna.

(A' ära pane tähele: ma'i saa teinekord ilkumata olla lihtsalt)
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

Kui keegi kavatseb Paikusele mängima tulla alustage siis siin foorumis regamisega -või meilige mulle allik@kilb.ee. Helistada saab ka aga ärge helistage enne 27. kuupäeva. 538 70 669

Spordikas on valmis 50 küsimust korvpalli pole ma kunagi nii vähe küsinud kui seekord. Mäng on mõnes mõttes sarnane kõige esimese spordikaga Paikusel. St et küsitakse ka geograafiat, filmi, muusikat, loodust, kunsti jne.

Pildikas on vormistamisel-tulevad siiski viiesed plokid. Kõik, mis on üle 70 küsimuse on teile tasuta boonus.

Spordikas algab kell 11. Pildikas orienteeruvalt kell 13. Pildikas on 8 eurot paarilt , Spordikas on 3 eurot näolt.
See on muidugi ette reistreerides. Kohapeal maksavad pildikas 10.- ja spordikas 5.-
Spordikas on Juuru süsteemis, alustame paaris ja lõpetate üksi.
Mäng on vallamajas nagu alati.

Kas aftekas Kentukis tuleb või mitte selgub lähiajal. Isegi juhul kui India GP mängida sel päeval ei soovita, saan ma pakkuda Pärnu kõrtsikilva parimaid palasid.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas tauno »

pääasi et liiga lihtne ei tuless
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas polt »

No esikuuik saab ikka mingi 30% tõenäoliselt pihta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: PAIKUSE 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Registreerimine ka kilvalehel nüüd avatud.
Vasta