Internetimäng

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

No mul juba 12.20 oma kella järgi saadetud.Loodame et osalejaid ikka oli. Jõudsin vist 39 küsimusele vastata.
hakkasin praegu huvi pärast uurima seda Piafi värki.Pere Lachaise ametlikul kodulehel on interaktiivne kaart ja sellet ma küll ei tuvastanud ühtegi heliloojat Piafiga samast kvartalist kelle kohta ma kasutaks sõna tuntud helilooja aga ilmselt olen ma sellel alal täielik võhik?!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

mõtlesin seda viimast küsimust, et miks mul g-p meeles oli...
The 1940 Winter Games are originally scheduled for Sapporo, but Japan resigns as host in 1937 when the Sino-Japanese war breaks out. St. Moritz is the next choice, but the Swiss feel that ski instructors should not be considered professionals and the IOC withdraws its offer. Finally, Garmisch-Partenkirchen is asked to serve again as host, but the Germans invade Poland in 1939 and the Games are eventually cancelled.

seega oleks sellisele sõnastusele nagu isegi 3 õiget vastust
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Kuidas sa hindad juhul kui kahekomponendilisest vastusest üks on õige.Võüi annad sa 2 punkti iga õige vastuse eest?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

polt kirjutas:No mul juba 12.20 oma kella järgi saadetud.Loodame et osalejaid ikka oli. Jõudsin vist 39 küsimusele vastata.
hakkasin praegu huvi pärast uurima seda Piafi värki.Pere Lachaise ametlikul kodulehel on interaktiivne kaart ja sellet ma küll ei tuvastanud ühtegi heliloojat Piafiga samast kvartalist kelle kohta ma kasutaks sõna tuntud helilooja aga ilmselt olen ma sellel alal täielik võhik?!
Lihtsalt Pere Lachaise sait on väga prantsusekeskne. Hatsaturjani nad lihtsalt ei tea...
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Eks ma mõtlesin esimest korraldajalinna, aga oma viga, ei täpsustanud. Kohe ka tulemused.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

ja tulemused:

1. Lauri Naber 74 p
2. Jaan Allik 61 p
3.-4. Aivar "hallvatt" Õepa 56 p
3.-4. Andres Pulver 56 p
5. Tiit Naarits 50 p
6. Arko Olesk 41 p
7. Indrek Salis 40 p
8. Rein Hiob 35 p
9. Vello Tõnso 30 p
10. Riho "pampar" Karjus 27 p
11. Aare Vaalma 26 p
12. Silja Paavle 22 p
13. Juta Jass 14 p

Vastse raamatu saavad auhinnaks Lauri ja Jaan. Kuna see saabub alles homme trükikojast, siis ei tea lubada, kas juba Pirital saavad ka üle antud.
Viimati muutis tauno, 14.08.2006, 13:00, muudetud 1 kord kokku.
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

minu poolest võib minu auhinna edasi anda - mõned asjad guugeldasin südamerahuga järgi, et vaadata kui palju jõuab
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

krt. unustasin, et siin Poolamaal ma ei logi automaatselt sisse, seepärast sai asi guestina kirja.... Laurilt siis see eelmine teade
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Hatsaturjani haud on Piafi haua kõrval n.ö. "kirdesuunal", nii et nurgiti
Kasutaja avatar
aadu
Postitusi: 3564
Liitunud: 02.01.2005, 11:52
Asukoht: Rakvere/Kullenga

Postitus Postitas aadu »

Aram Khachaturian died in Moscow on 25 March 1978, just short of his 75th birthday. He was buried in Yerevan, Armenia, along with other distinguished Armenians who made Armenian art accessible for the whole world.

Huvitav, kuidas ta pariisi jõudis?
"Me ei ole veel haridusministriga lõplikus tões kokku leppinud."
Jürgen Ligi
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Hatsaturjani mesti mehe puudumine Pere Lachaise kodulehelt tekitab minus ka pehmelt öeldes segadust. Lugesin pulli päraST KA KAHT ERINEVAT pIAFI ELULUGU NETIST KUMBKI EI PEa vajalikuks Hatsaturjani märkida.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Postitus Postitas tauno »

Hatšaturjani vastust ei oska pikemalt seletada. Fakt on see, et Piafi kõrval on muusikute ja heliloojate nurgas kellegi Aram Hatshaturjani haud (mul on vist sellest isegi foto, kodus uurin). Teoreetiliselt on ehk võimalik, et tegu on nimekaimuga? Ainsana vastas AH Arko, nii et kui see on vale, siis lähevad tema ja Indreku kohad vahetusse. Vast ei hakka juuksekarva lõhki ajama, aga oleks huvitav teada küll, mis on tõde.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas polt »

Ma kahtlustan millegipärast nimekaimu varianti.Õitsval nõukogude ajal surnud nõukogude heliloojal oli ikka maru raske kui mitte võimatu saada maetud Pere Lachaise kalmistule.Hatsaturjan on väga levinuyd armeenia perekonnanimi ja iga kolmas mees on Aram ka!!
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas arko »

Krt, olen seda hauda kalmistul oma silmaga näinud. Ja giid (eestlane küll) rääkis ikka, et tuntud helilooja jne.

Selle, et ma Days of Our Lives viimasel hetkel maha tõmbasin, annan endale veel andeks, aga mitte kunagi seda, et Saabi asemel Seat kirja sai. :oops:
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
Vasta