Otepää paar 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
tremarfa
Postitusi: 86
Liitunud: 05.01.2005, 14:55

Otepää paar 2012

Postitus Postitas tremarfa »

Nagu juba aastaid on olnud, siis ka see kevad ei tule ilma Otepää paarikata. Mäng toimub 24. märtsil algusega kell 12 Otepää kultuurikeskuses. Kavas on 60 küsimust.
Registreeruda saab kilvalehel, siin teemas või siis eraviisil kadri.steinbach@gmail.com
Registreerunud:
1. Arko Olesk - Tiit Naarits
2. Hugo Tang - Mart Vellama
3. Janek Salme - Peeter Kubo
4. Ove Põder - Tauno Vahter
5. Jevgeni Nurmla - Mati Räli
6. Indrek Paavle - Jaan Pärn
7. Mart Kiisk - Rein Hiob
8. Kadi Jairus - Tanel Jairus
9. Eik Sagen - Rein Laumets
10. Andres Allpere - Kaido Lasn
11. Jaan Loide - Vello Tõnso
12. Matis Song - Urmas Song
13. Aksor Koit - Urmas Tarvis
14. Jaan Lomp - Omar Kaljuvee
15. Taivo Rist - Kalmer Männik
16. Enn Kauber - Arvo Kreegipuu
17. Ants Kõks - Jaan Usin
18. Indrek Salis - Alar Heinaste
19. Igor Habal - Alar Särgava
20. Margus Maiste - Tõnis Poom
21. Helle-Viivi Tolk - Margus Pihlak
22. Urmas Kuldmaa - Heivi Truu
Viimati muutis tremarfa, 22.03.2012, 22:28, muudetud 6 korda kokku.
Kasutaja avatar
arko
Site Admin
Postitusi: 6294
Liitunud: 28.04.2004, 10:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas arko »

Oma selle hooaja paarismängu debüüdi teevad Olesk-Naarits
Sööge sooja saia väikese hulga kiiviga!
põmmpea

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas põmmpea »

Osalevad ka Tang Vellama
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Hea kilvasõber! Kui sa juhtud laupäeval sõitma marsruudil Tallinn - Otepää - Tallinn, ning su sõiduvahendis leidub ka vaba koht, siis olen meeleldi nõus seda kohta täitma. Tel. 59 046 147
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas mrali »

his master's voice kirjutas:Hea kilvasõber! Kui sa juhtud laupäeval sõitma marsruudil Tallinn - Otepää - Tallinn, ning su sõiduvahendis leidub ka vaba koht, siis olen meeleldi nõus seda kohta täitma. Tel. 59 046 147
Seekord ka endal sarnane soov, mis Igorilgi, kuid selle vahega, et jään pärast Tartusse.

Minu number 5260695.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas tauno »

ma oskan reedel öelda täpsemalt, aga võib-olla on ruumi. samas, kindlasti ma ei tule laupäeval tallinna tagasi
Vilniuse Žalgiris
Külaline

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas Külaline »

Igor!
Tagasi Tallinna võid saada Türilt rongiga, toon Taivo niikuinii rongile.
Kalmer.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Transport on leitud, seega pole sel teemal enam mõtet helistada.
margu
Postitusi: 200
Liitunud: 11.02.2005, 16:53
Asukoht: Haapsalu
Kontakt:

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas margu »

Kas kilvarite hulgas on keegi, kes saaks aidata laupäeval transpordiga Tartust Otepääle. Kuna Tallinnast lähtuvad autod olla täis, siis valisin lähtekohaks Tartu. Haapsalu buss on Tartus 10.30 ajal. Ehk keegi saab aidata?
Margus Maiste 5530967
Kasutaja avatar
Taivo
Postitusi: 1962
Liitunud: 25.11.2008, 17:31
Asukoht: Internet loomulikult. Igaüks, kes ei ela, asub Internetis.
Kontakt:

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas Taivo »

Tänan mängu korraldajaid. Kes tuli, nägi ise, kes ei tulnud, tulgu järgmisel aastal.

Kõigepealt on mul hea meel selle üle, et kõik asjad, mida küsiti, olid vajalikud teadmised.

See kukkus imelikult välja, et hulk täiesti huupi pandud asju läks pihta (9, 36, 54 – katsuge leida mõni Bergmani film, mis ei oleks autobiograafiline!), samas hulk asju, mida oleks kindlasti pidanud teadma, jäi vastamata (35, 52).

11. küsimus. Seen, mis minu lapsepõlves oli söögiseen ja praegu mürgiseen, on tavavahelik. Olen ise rohkem kui korra tavavahelikku söönud (mitte toorelt) ja terveks jäänud. Vaatan pilti – täitsa tavavahelik. Kasvukoht – täpselt klapib. Mille järgi peaks otsustama, et see ei ole tavavahelik? Maitselt mahe, vesise piimmahlaga ja vürtsilõhnaline – kas selle lause järgi või? Kõik muu sobib tavavahelikuga.

Valter Langi küsisin ise mullu. Loodan, et Salisel ja Nurmlal oli meeles, nemad mu mängul käisid.

19. küsimus. Ma tunnistan, et mina ei tee idamaa maiustustel vahet. Ma arvan, et kui ma järjekindlalt šerbetti pakun, küll ta siis ükskord õigeks osutub. Isegi pähklihalvaa oleks siinkohas enam-vähem, sest ma arvan, et pähklihalvaad annab väga hästi siirupi või meega immutada. Tõsi – šerbett ja pähklihalvaa ei ole kihilised. Aga mis teha, kui ma ei tea kihilist idamaa maiustust. Siiski mulle tundub, et selles küsimuses oli pilt puudu. Siia oleks see palju juurde andnud. Pigem juba 10. küsimuse võinuks pildita teha, sest tekst oli nii hea.

23. küsimus. Mul oli meeles, et olen jõe kohta vikipeediasse artikli kirjutanud, aga väga ammu, nii et nimi ei tulnud meelde. Jah, kuupäev oli 19. jaanuar 2006, nii kaua asjad meeles ei seisa.

Sama kehtib Allvar Gullstrandi kohta, kellest kirjutasin artikli 8. oktoobril 2009. Kuid siin tuli välja viga küsimuse tekstis: Gullstrandi vastuseisu tõttu jäi Einsteinil Nobeli preemia saamata mitte 1905, vaid hoopis 1921. Siiski ma ei usu, et see viga kellegi vastamist ja punkte mõjutas.

Seevastu kikkapuust kirjutasin artikli alles 7. detsembril 2011 ja mul polnud meenutamisega mingit probleemi: piisas ainsast sõnast "kedervars".

25. küsimus. Austraalia kukkurloomadest ma veel midagi tean, sest inglise vikis austraallased promovad oma loomastikku, aga Lõuna-Ameerika kukkurloomi ei promo mitte keegi. Vees elav kukkurloom? Vastasin "kukkurkobras", loodan, et žürii rõõmustas.

Kui mina oleksin teinud 36. küsimuse, siin oleksin ma küsinud perenime. Vastasime "Hirmus Ants", saime 2 punkti, ehkki tundsin, et ma pole nii palju väärt.

47. küsimus meeldis mulle väga. Kahjuks ei suutnud ma välja mõelda, mis heli need putukad teevad. Arvasin, et teevad põrr-põrr-põrr, ja vastasin "põrnikad", aga teevad hoopis naks-naks.

57. küsimus. Grenadat alles Tiit oma paarikal küsis Tartus. Jätsin seal sellele küsimusele vastamata. Nüüd tuli 1 punkt kohe ilma mõtlemata, üksnes jooksja jäi minust vastamata. Aga need on kõik nii imeliku perenimega, ehk jääb Kirani meelde. Kuigi ega teda vist kolmandat korda keegi küsi.
Genosse
Postitusi: 551
Liitunud: 02.05.2006, 15:08
Asukoht: Tallinn-Tabasalu

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas Genosse »

Taivo, kui seente puhul on juttu piimmahlast, siis saab see olla ainult riisikas. Meil olid hoopis teised seened jutuks, kuni piimmahl pani kõik paika. Aga sooriisika moodi see seen pildil väga pole. Tavavahelikku meenutab ta muidugi veelgi vähem.
Zhürii oli jah seekord lahke. Te saite Hirmus-Antsu eest 2 p., me Hull-Antsu eest ühe (kuigi tagantjärele mõeldes võis Hull-Ants ohoopis ühe teise metsavenna - Ilbi hüüdnimi olla
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas polt »

Oleks väga palunud nii põhjalikke kommentaare mängu kohta enne küsimuste ülesriputamist mitte anda.Rikub mängumõnu ära.Neil kes ei käinud.

Oleme ausad ega see mingi surmtõsine kommentaar ei olnud ka. Lihtsalt mõnel külalisel puudub igasugune huumorimeel. Ja oleme ausad isegi kui ma siiralt hosiannat laulaks, ajaks see neil sita keema.
Viimati muutis polt, 28.03.2012, 13:28, muudetud 1 kord kokku.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas külaline »

igal lollil oma lõbu
Kasutaja avatar
cadman
Postitusi: 7764
Liitunud: 20.07.2005, 12:00

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas cadman »

Irw. Kisub jah jälle selgeltnägijate tuleprooviks kätte ära :D
Püstolreporter Sven Soiveri menüü: Magustoiduks olid puuviljad vahukoorega ja värskekapsasupp.
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Otepää paar 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

No ma ei tea, oleks ülimalt tobe, kui keelata siin foorumis lõppenud mängude kommenteerimine enne, kui mäng on üles pandud. Kes on ikka leidnud aega osa võtta ja ürituse eest ausalt tasunud, sellel peaks õigus olema suu lahti teha kohe pärast mängu.
Otepää mängu tulemusi ega küsimusi muide veel kilvalehe jaoks laekunud ei ole.
Vasta