Maakilva möla

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Maakilva möla

Postitus Postitas polt »

Taivo. Kui ma kirjutan parim siis oleks vahest mõistlik lugeda halvim, mõttetuim.
Ja mis Talvesse puutub-siis on ta igal aastal mõnel maakilva mängul täis. Temast loobuda aga ei saa-siis ei oleks ka selliseid küsimusi nagu nr45. Ja see muudaks maakilva tavaliseks reamänguks, mitte elitaarseks kilvaürituseks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Allar

Re: Maakilb

Postitus Postitas Allar »

Polt! Ära irise küsimuste üle ja selle üle, et kõik on lollid! Tle ise ka mõnda mängu kohale ja mängi!

Allar
Külaline

Re: Maakilb

Postitus Postitas Külaline »

Eks ta ole, kord on kärss kärnas, siis nina vingus, mingi viga on poldil ja temasugustel alati küljes. Aga oma kehvi küsimusi ei näe. Egas palki ju oma silmas ei näe aga tikku teiste omas märkab kohe väga hästi. Kuule polt või kes sa seal oled, lõpeta vingumine ja hakka parem omi küsimusi analõõsima ehk siis tõuseb ka nende kvaliteet.
Allar

Re: Maakilb

Postitus Postitas Allar »

Õige! Saadame Poldi ravile!!! Tal on krooniline sotsiaalne kõhulahtisus! Paha olla, kärss kärnas ja maa külmunud! Ise ei mängi, aga teiste asjadele on esimene vett peae tõmbama!!!
Külaline

Re: Maakilb

Postitus Postitas Külaline »

See polt valib ju mänge. Käib ainult neis, kus on loota kõrgemat kohta. Kus aga viimaseid kohti kipub jagama, neisse ei taha minna. Põhimõtteliselt õige kah, milleks mängida näiteks EM-il (kus see mees pole peale 2005-t osalenud), kus ei ole teada, kas tuleb koht esimeses või teises sajas. Ja eks siin Eestiski toimub mänge, kus see Paikuse mehike ei pääse esikümnesse. Aga noh, teiste kritiseerijana on ta alati platsis. Naiivne oleks arvata, et Keilas või Räpinas või Vändras tehakse maailma parimaid mänge, kuid paraku ei tehta selliseid ka Paikusel ega mujalgi. Lõppude-lõpuks on kõik maitse küsimus. Kellele meeldib tütar, kellele ema, mina eelistan siiski tütart aga ega seda pahaks ei saa panna kui mõnele mehele on vanaema meelt mööda.
Allar

Re: Maakilb

Postitus Postitas Allar »

Tänan veelkord Superliiga küsimuste kokkupanijaid! Hea komplekt oli! Keila kilhekond oli hea küsimus. Kuyigi mei ei teadnud. Saaremaa valsi linalakk neiu oli hea (teadsime) Gutslaff ka. Saime argemaks!
Ja loodan, et sm. Polt leiab ka aega kunagi Maakilvast läbi astuda! Kui see just tükki küljest ära ei võta?

Allar
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Maakilb

Postitus Postitas holte »

Noh, ei maksa päris niisama ka lahmida - ilmselt üks külaline mõtleb MMi, kus saab Eesti piires kohal käia: seal pole ükski eestlane ju mingilgi "punktikohal" iial olnud, polt on Eesti arvestuses (mis ongi ilmselt oluline) aga alati üsna arvestataval kohal - ja mulle on nagu meelde jäänud 2-3 korda, kui ta (vähemalt) väidab, et ei saa tulla, kuna üritus satub järjekindlalt lapse sünnipäevale. Mis võib ka nii olla, sest üritus on tõesti ühel ajal enamvähem. Samuti võib arvata, et vaevalt ta nüüd ükstakõik missuguse (kasvõi ütleme, Keila) mängu puhul nii väga viimaseid kohti naljalt jagaks.
Või kui külaline mõtleb seda, et kunagi oli Eestis EM ja ja peale seda pole polt EMidel Euroopas käinud halva koha kartuses - siis ta on küll üks keskmisest veel lollim külaline.
Aga mängujuhid peaks hakkama solvumisest üle saama - selline "ise oled loll" tüüpi kisa ei ole just kah nagu eriti edasiviiv.

Kui nüüd teemas üritada pobiseda, siis minul oma viletsa mäluga tundub, nagu oleks Horatius Säreveres 2/3 võrra vähem tsiteerinud kui kilb.ee lehel; ka rootsi leiutajaga seostub mul Sandviki firmalogo.
Et kui ma nüüd ei eksi (pole originaalküsimusi käepärast), siis kas ei saaks üles riputada autentseid küsitud küsimusi?
Või jagatakse erinevatele võistkondadele erinevaid lehti?

Ja kui nüüd keeleliselt mitte väga norida, siis mina oma teadmatuses ei oskagi kohe ühtki küsimuslikku apsakat välja tuua. Kui just mitte keeleliselt norida. (nr. 5 Tolly- küsimuse vastus ei saa olla kuidagi "rääkisid eesti keeles")

----

ja lisana, mis on rohkem veste ega käi mingi kriitika alla, siis vähemalt meie võistkond pani tähele mängu kallutatust Tomski ja Tomi jõe kanti. Küll sealt küsiti linnu ja seal oli surnud ka küsitavaid.
Nii et me olime juba üsna kindlad, et spordirubriigis küsitakse midagi Pareiko kohta ja küllap küsitakse ka midagi lasteseriaali "Saame kokku Tomi ääres.. sorry, juures" kohta
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Külaline

Re: Maakilb

Postitus Postitas Külaline »

Võib-olla tasub tõesti kõigil natuke targem olla, kaasaarvatud ka holtel ja võib-olla ei tasuks tõepoolest lahmida, eriti kui nagu midagi lahmida polegi (see käib üleüldiselt, mitte konkreetselt mõne mängu kohta). Kõik õige, kõik tahavad kohta siin päikese all aga kui oma kohta ei leia, siis pole ka teiste väljatrügimine just kuigi hea tegu.
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Maakilb

Postitus Postitas holte »

viimase külalise mõtteavalduse kohta ei saa muud öelda kui et mõttetu anonüümne mula,
sest kui sel oleks mingi haakuv nimi või pseudonüüm all, saaks sellega ehk haakuda, aga
sellist "äikese ajal on tuul puhanguline"-tüüpi "tarka" juttu ei maksa kah eriti kirjutada.
Targem ei saa aga keegi olla kui ta on, k.a holte.
Kui külaline natuke süüviks ka teemasse, mis siin seda väikest vihatuld toidab, siis
ta ju näeks, et siin on üsna kõigil see koht päikese all ja keegi nagu ei võta midagi üle.
On erinevad maitsed ja on kuhjaga solvumist ja muid inimlikke tundeid tähtedeks tehtuna.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
Külaline

Re: Maakilb

Postitus Postitas Külaline »

Lugupeetud külalised?
2005 a. EM toimus Eestis ja küsimused olid ka eesti keeles, mujal on ainult inglise keeles s.t.
peab oskama seda keelt, muidu ei ole seal midagi teha.
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Maakilb

Postitus Postitas tauno »

tuleks lisada ka seda, et 2005 tegid küsimused eranditult eestlased
Vilniuse Žalgiris
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Maakilb

Postitus Postitas polt »

ma ei saa jälle aru mis ma halvasti olen öelnud või teinud. Lgp Allar ja lgp külalised. Te kutsuge mind mõnele mängule , tulge ise ka kohale. Ja siis võitke mind. Minu pärast võib näiteks paarikas mõni olla ja ma mängiks üksi teie kahe vastu. Mis maakilva komplekti puutub siis ma ei ole siin rohkem sõna võtnud kui, et kiitsin üht küsimust kui ajatut klassikat. Mõni teine mees kirjutas aga lausa romaani kokku.

Loodan et sa võtad väljakutse vastu Allar? Mis paarikad meil jäänud on veel? Otepää,Räpina ja Eestikad. Eestikaid ma teie peale raiskama ei hakka. Otepää on juba märtsis ja see sobiks mulle mänguna paremini aga mul on töögraafik juba tehtud. Et shansse võrdsustada, siis ma tuleks Räpinasse ja mängime seal teie ilusti paaris ja mina üksi. Tulge siis teie ka!Ma võin isegi teie eest osavõtumaksu ära maksta.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kylaline

Re: Maakilb

Postitus Postitas Kylaline »

Väga hea ettepanek. Igas mängus võiks toimuda mingi miniturniir, see kasvataks ainult osavõtjate arvu. Loodetavasti siis kohtutakse.
allar

Re: Maakilb

Postitus Postitas allar »

Tänan Polt! Raha mul ikka nii palju on, et saan ise ka osavõtumaksu tasuda! Ja seda oskan ka ise vaadata, kuhu ma mängima lähen ja kus ma üldse olen! Aitäh!!!

Loen teema lõpetatuks ning Poldi mõtted kallutatuks! Jõudu õigete mängude ja õigete küsimuste koostamiseks!
vaatleja

Re: Maakilb

Postitus Postitas vaatleja »

Kaheksa hüüumärki. Kõva sõna.
Vasta