Eesti meistrivõistlused 2012

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Vasta
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Muuseas kui on vaja ma võin järgmise aasta eestikateks Pärnus mängukoha ära rääkida -terveks nädalavahetuseks. Kui me kaks päeva lõuna tellime, siis mängukoha eest eraldi juurde küll vaja maksta ei oleks. Ühtlasi võin siis ka mõnda mängu nö teha!

Ma arvan, et logistiliselt on Pärnu ikka parem koht kui Räpina?
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7742
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Henry IX »

Palju selline nädalalõpu ruumiüür ka maksab?
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Ruumiüür ei maksaks mulle tõenäoliselt midagi-juhul kui me kaks päeva toitlustust telliks. Nagunii tekitavad 50-70 nägu piisavalt käivet.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Pärnu kõlaks hästi, kui ma ei eksi, siis viimane kaalukas mäng toimus Pärnus 2005. aastal (MM) ning peale seda on seal võisteldud vaid maakondlikul ja pubikilva tasemel.
Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas polt »

Maakondlikul tasemel seal ka ei võistelda.Need mängud on ka Paikusel. Ainult kõrtsikilvad. Ausalt öeldes teeks ma ka Paikuse pildikaid ruumi poolest selles majas aga Paikuse vald on lihtsalt nii kõva sponso, et teist sellist ma küll ei leiaks.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
viduka
Postitusi: 109
Liitunud: 26.04.2005, 16:30
Asukoht: praegu Tallinn

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas viduka »

insu kirjutas:Ma olen valmis paarismängu hommikul esimesena tegema ja ise üksikmängust loobuma, kui teised nõus on.

Tegelikult võiks kuidagi välja selgitada, kumba pidi rahvale rohkem meeldib. Kas üksikmäng alguses või paarikas? Kui palju selliseid on, kes vastavalt mängude järjekorrale osalevad või mitte? Olulisem ise mängimisest on mulle see, et paarikal oleks võimalikult palju rahvast.

Samuti võiks varsti kilvalehel registreerimise lahti teha, 2 nädalat ongi jäänud.
Mulle sobiks. S.t. see sobiks, et paarikas oleks hommikul varem. Suisa meeldiks.
Kasutaja avatar
his master's voice
Postitusi: 1306
Liitunud: 03.01.2005, 09:43

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas his master's voice »

Kas 80+80 küsimust mõlemas mängus on kindel? Seda et kunagi sai mängitud Põhjamaade MV-i Tallinnas, kus oli 100+100+100 küsimust ning sai enne õhtut ilusti hakkama. EMV miinimum üksik- ja paarismängude puhul võiks olla ikkagi 100 küsimust, kuigi ega see pühapäevane aeg vastu töönadala algust ei lubaks vast nii pikalt mängida.
Kasutaja avatar
insu
Postitusi: 388
Liitunud: 02.01.2005, 17:29
Asukoht: Tartu

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas insu »

Meie oleme praegu arvestanud paarika 80 küsimuseliseks. 100 prossu lukus see küll vist pole, mäng pole veel päris koos ega ammugi välja prinditud. Meie võiks ka rohkem teha, küsimusi jaguks, aga nende arvamusest, kes siin foorumis midagi arvata ses küsimuses viitsisid, kujunes mulje, et pigem oodatakse sellise pikkuse ja mahuga mängu (üks arvaja pooldas pikemat, aga temale me valmistame ette eraldi +80 küsimuselise komplekti).

Põhjamaade värk oli ju teises formaadis, loomulikult läks see kiiremini. Tundub siiski, et kui kell 11 alustada ja lõunapaus teha, siis ka kahe 80lise mängu juures lõppeks neist viimane heal juhul ehk poole seitsmeks ja ilmselt läheb seitsmeni ära. Teatud piirangud tulenevad ka meile väga soodsalt antud ruumidest, seal lihtsalt ei saa poole ööni olla, nii on kokku lepitud.
mrali
Postitusi: 306
Liitunud: 13.10.2007, 19:05
Asukoht: Taebla ja Tallinn
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas mrali »

viduka kirjutas:
insu kirjutas:Ma olen valmis paarismängu hommikul esimesena tegema ja ise üksikmängust loobuma, kui teised nõus on.

Tegelikult võiks kuidagi välja selgitada, kumba pidi rahvale rohkem meeldib. Kas üksikmäng alguses või paarikas? Kui palju selliseid on, kes vastavalt mängude järjekorrale osalevad või mitte? Olulisem ise mängimisest on mulle see, et paarikal oleks võimalikult palju rahvast.

Samuti võiks varsti kilvalehel registreerimise lahti teha, 2 nädalat ongi jäänud.
Mulle sobiks. S.t. see sobiks, et paarikas oleks hommikul varem. Suisa meeldiks.
Mul endal mängude järjekorra osas vahet pole - kuigi jah, paarikas sobib tegijate poolest ilmselt enam. 80+80 mõistlik kasvõi juba ka sellepärast, et endalgi sellele järgneval hommikul vaja lennukis istuda :D
Kasutaja avatar
tauno
Postitusi: 3066
Liitunud: 03.01.2005, 10:27
Asukoht: Vabaduse väljaku trammipeatus

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas tauno »

100 on alati parem kui 80...
Vilniuse Žalgiris
Kaua võib?

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Kaua võib? »

Millal avatakse EMV registreerimisnupuke, kas võistkondlikel meistrikatel osalejaile on teistes mängudes hinnasoodustused, mis järjekorras toimuvad 6. mai mängud, kui suur on osalustasu igal mängul, millal ilmub avalik/ametlik teave võistluste toimumise kohta jne?

Kalendrit vaadates on aega veel roppu moodi, oma kümmekond päeva, aga et tegu on EESTI MEISTRIVÕISTLUSTEGA, siis tihkaks EML meestelt siiski küsida - kurat võtaks, mis toimub!?
Aare6631
Postitusi: 552
Liitunud: 06.07.2009, 20:50

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas Aare6631 »

Kuivõrd EML juhatuse esimees viibib veel mõned päevad kusagil Ameerikas (ja enne ärasõitu jäid otsad lahtiseks), siis on asjade seis praegu selline:

6. mail kell 11 algab Tartus TTÜ füüsikahoones (aud. 160) paarismäng, Indrek Paavle juhtimisel. Osavõtutasu kõigile paaridele ühtmoodi 10 euri, v.a. kuni 25-aastased. Mängu lõppedes tehakse ühtlasi kokkuvõtted paariskarikasarja hooajast.

6. mail kell 15 (või jõuaks 14.30??) algab sealsamas üksikmäng Andres Kundi juhtimisel. Kuna kontakti temaga pole mul olnud, siis ei oska ka öelda, kui palju ja mida küsitakse.

12. mail kell 12 algab Õismäe Gümnaasiumis võistkonnamäng. See ei ole sama maja, kus on toimunud rida EMV-sid. See vana maja (kaardil vaadates 4 koolist loodepoolne) on nüüd tühi, kool ühines teise Õismäe kooliga ja kolis remonditud majja, mis on apelsinivärvi ja kaardil edelapoolne. Küsimusi on eeldatavalt 150. Osavõtutasu võistkonnalt on 130 euri. Vaheajal tuleb koolis lõunasöök. Kaalume varianti, et kui võistkond süüa ei taha, on selle võrra (kui palju, selgub veel) osavõtt odavam. Küsimused: peamiselt Mati Räli, Jevgeni Nurmla, Tanel Jairus.

Tuleva kevade mängud korraldab loodetavasti hr. Kaua Võib? Vähemalt ühe? Minul on tänane päev kulunud koolide EMV-le, tuba on printerihaisu täis ja ma väga kaalun, kas ikka tahan edaspidigi oma raha eest siin koera mängida.
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas külaline »

Selge see, et juhatuse liikmetest on Aare koormus vist selline, mida ei tasanda isegi kõigi teiste selle alane summa. On juba ammu kujunenud selline olukord, et mõnele ilueedile meeldib vaid küsimusi/vastuseid koostada/esitada aga "musta tööd" nagu Aare teeb, ei taha eriti keegi teha. Ja pärast mängu üle kraaksuda on ka päris lõbus ja mõnus töö. Kui midagi eriti ei muutu ja Aare oma eelpool välja öeldud plaani ellu viib (loodetavasti siiski ei vii!), siis on see päris mõtlemise koht, et kuidas edasi? Tõepoolest, kaua võib?
Kasutaja avatar
holte
Postitusi: 8422
Liitunud: 03.01.2005, 00:58
Asukoht: Rapla

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas holte »

Kõik see võib nii olla, aga millegipärast on see plahvatus siis suunatud küll valele poole.
Küsimus oli ju üsna arusaadav ja mõistetav. Inimene, kui ta just ei tea mõnda inimest,
kes jälle midagi teab - sel on tõesti väga raske hankida informatsiooni EMV kohta.
Siit foorumist annab killukesi välja nokkida, aga pigem jääb juba mulje, et mälumäng
tahetaksegi teha mingiks põrandaaluseks kemplemiseks. Jõudu selles.
Märtri mängimine koeranahas on nüüd küll natuke ületeatraliseeritud ettevõtmine -
ja nagu enne juba mainitud, valele publikule. Tavahobilisel on lihtsam EMV-st loobuda, kuna
väga raske on lihtsalt niimoodi isegi võistkonda kokku saada.

Ja palun selle arvamuse peale nüüd jälle mitte silmini solvuda.
wikipärl: Pärast seda tegeles [Kaspar Jancis] kaks aastat muusika ja elatise teenimisega.
marek

Re: Eesti meistrivõistlused 2012

Postitus Postitas marek »

kuule holte või kes sa ka ei ole, vähemalt üks juhatuse mees teeb tööd mitme eest ja ta teeb selle ära; nii et sinulgi ei tasu siin nii väga esineda; mul hoopis selline küsimus, et juhatuses on ju vähemalt viis meest (kui mitte rohkem, ega teagi), kas siis mõni teine ei võiks infot anda?
Vasta