Eesti meistrivõistlused 2013

Arutelu mälumänguteemade üle (Discussion Board)

Moderaatorid: aadu, Hallvatt

Kasutaja avatar
polt
Postitusi: 8190
Liitunud: 05.01.2005, 11:57
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas polt »

Hääletanute nimesid vaadates oli ju ammu selge kuhupoole vaekauss kaldub.No igatahes on mul heameel et 11 mälumängurit valis siiski mälumängu mitte meelelahutust. See et Ruusa kandi karjatalitajad ja kümme aastat tagasi viimati mälumängudel nähtud Sivadi sõbrad Pärnut ei vali oli ju ammu selge.Ja kallis külaline-usu või mitte aga see ei olnud mulle mingi eluküsimus. Lihtsalt üritasin enda vaba aja ja hea tahte arvelt pakkuda esmapilgul jaburale ideele konkurentsi, mis loodetavasti oli lõppkokkuvõttes ka edasiviiv. Õnneks korraldab Räpinas üksikmängu Naruskberg ja co, mis tähendab kvaliteetset ettevõtmist. Seega on külalis(t)el võimalik minuga ka mälumängus Räpinas jõudu katsuda, mitte ainult foorumiväitlustes.
Arenege!( Ka taandareng on areng!)
külaline

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas külaline »

Eks ta ole, pime jääb ikka pimedaks, sinna pole midagi parata. Aga peeglisse tasuks ikka sul vaadata.
Kasutaja avatar
Henry IX
Postitusi: 7741
Liitunud: 25.03.2005, 21:40
Asukoht: Kännus, Tallinnas

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Henry IX »

Vastik on lugeda anonüümseid sõimajaid. Kui oled mees, ole oma nime all
Fabregas sooritas väljakule väljaheite.
Kalev TV kommentaator
Allar Viivik

Re: Eesti meistrivõistlused 2013

Postitus Postitas Allar Viivik »

Tere sõbrad!

Õnnitlused Räpinasse! Loodan, et tuleb hea võistkondlik mäng!
Mis puutub sm. Polt/Allikusse, siis võiks ta vähem viriseda ning enda mänge iseendaga peegli ees läbi viia. Siis saab kutsuda kohale kõik Sindi tagused karjatalitajad, Sivadi mitte sõbrad ja teised tegelased. Pole mõtet sappi loopida ning kõiki sõimata! Loomulikult on kõik Poldi arvates poolearulised! See sotsiaalne kõhulahtisus kuubis tüütab juba ära!

Loodan, et siis Keila paarismäng saab Alliku/Vahteri poolt veebruaris tehtud! Ma ise plaanin ilmselt kellegi paarilisega mängida!Ja küll siis saab pärast kritseerida!

Allar Keilast
Vasta